Sex koučing, osobní rozvoj

Mgr. Julie Poupětová


specializace: sex koučink (sex coaching), life coaching, osobní rozvoj, body & mind

Je první oficiální "sex koučkou" v ČR a propagátorkou tohoto oboru v Čechách i na Slovensku. Již od roku 2007 profesionálně koučuje zejména sexuální i životní problémy svých klientů. Pravidelně pořádá kurzy osobního rozvoje zaměřené na sexualitu i ženskou spiritualitu. Rovněž vede otevřené lekce power Yogy a Viniyasa yogy pro širokou veřejnost společně s víkendovými tematickými semináři.

Vzdělání a praxe:
Absolvovala magisterské studium naa Přírodovědecké fakultě UK, obor klinická imunologie a vývojová biologie. Následně prošla zkušenostmi v nejrůznějších pracovních pozicích v oboru reklama, marketing and promotion, projektový management a poté se společně s prací v lidských zdrojích (HR) začala věnovat koučinku, a to zejména osobnímu koučování (life coaching) a koučování sexuálních a intimních témat.

Rovněž se od roku 1992 věnuje vedení pohybových aktivit pro dospělé (certifikace Power Yoga Academy, IFAA Czech, Step a Bodystyling diplom, Pilates diplom) a od roku 2001 vyučuje převážně power yogu inspirovanou zejména Ashtanga yogou a yogu zaměřenou na rozvoj ženské energie.

Je mezinárodně akreditovaným profesionálním koučem Erickson College a členem ICF (International Coach federation) a v současné době studuje dvě další mezinárodní školy určené pro sex kouče (Sex coach institute a Yoga of Sex akreditovaný IASHS - Institut for Advanced Study of Human Sexuality).

Skype: sex-koucink
www.sex-koucink.cz
www.yogapage.org

OTÁZKY

Dosahování orgasmu

Dobrý den, potřebovala bych Vaši radu. mám problém s dosahováním orgasmu. s partnerem ho nedosahuji, dokáži vyvrcholit jen třením vulvy např. o křeslo. viděla jsem Vaše DVD, ale ani to nepomohlo a nedokáži se jinak uspokojit. bojím se to partnerovi říct, ale chtěla bych dosahovat orgasmu i s ním. poraďte mi prosím, co třeba zkusit.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Svatba

Dobrý den, paní magistro, mám na vás, pro mne důležitý,dotaz. Hodně lidí si klepe na čelo a já nechápu. Jsme s přítelem 4 roky,máme dvě krásné děti a o svatbě jsme ve vztahu mluvili,ale nebyla pro nás důležitá,pak teda přítel řekl, že až budeme čekat mimčo, že se hned vezmem,aby přišlo do klasické,uplné rodiny, no a doteď nic. Přitom náš vztah je dá se říci stejný,ale máme ty děti,které oba milujem..a stále nic,protože mě tím tehdy potěšil a říkala jsem, jak je fajn mít takového chlapa..no a doteď nic, jen samé výmluvy. a ted to dovršil tím, že až přiberu na 54kg,že si mě vezme. Mám plusminus 51,stejně jako když jsme se seznámili,ale ted je to problém, jsem prý moc hubená a to on nechce,ale jak přiberu hned se prý vezmem, přijde mi to ujeté a divné, mrzí mne to, mluvila jsem s nímo tom hov´dněkrát ale bez uspěchu,ví jak mě to štve a mrzí a kdyby tehdy mlčel o svatbě,tak bych byla klidn á ale pořád sliboval, čekám už přes 2 roky a nakonec mám přibrat, je mi to líto a nevím, co za tím vězí...prý jsem anorektička, což nejsem a normálně jím, no teda co čas dovolí,spíš až k večeru se nadlabu,jelikož přes den nevím, kam dřív s dětma skočit a neustále jsem v jednom kole..

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Nechuť

Dobrý den po půlročním vztahu s přítelem nám to všechno skwěle klape,jen stále víc nemám chut na sex,on mi to občas vyčítá...poradte,,,,,,:(

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Nuda v sexu

Dobrý den, po dlouholetém manželství mi sex zevšedněl. Manžela mám ráda a vážím si ho. Co s tím? Jak ho oživit. Děkuji, Renata

 

OTEVŘÍT TÉMA (1)
Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

NATAHOVACÍ PLENKY

Zdravím, poradíte jaké koupit natahovací plenky, máte ...

BATOH DO ŠKOLY

Zdravím, poradíte dobrá eshop, kde mají větší výběr ...

POVLEČENÍ DO POSTÝLKY

Dobrý den, za měsíc mám termín porodu a chybí mi ještě ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz