Sex koučing, osobní rozvoj

Mgr. Julie Poupětová


specializace: sex koučink (sex coaching), life coaching, osobní rozvoj, body & mind

Je první oficiální "sex koučkou" v ČR a propagátorkou tohoto oboru v Čechách i na Slovensku. Již od roku 2007 profesionálně koučuje zejména sexuální i životní problémy svých klientů. Pravidelně pořádá kurzy osobního rozvoje zaměřené na sexualitu i ženskou spiritualitu. Rovněž vede otevřené lekce power Yogy a Viniyasa yogy pro širokou veřejnost společně s víkendovými tematickými semináři.

Vzdělání a praxe:
Absolvovala magisterské studium naa Přírodovědecké fakultě UK, obor klinická imunologie a vývojová biologie. Následně prošla zkušenostmi v nejrůznějších pracovních pozicích v oboru reklama, marketing and promotion, projektový management a poté se společně s prací v lidských zdrojích (HR) začala věnovat koučinku, a to zejména osobnímu koučování (life coaching) a koučování sexuálních a intimních témat.

Rovněž se od roku 1992 věnuje vedení pohybových aktivit pro dospělé (certifikace Power Yoga Academy, IFAA Czech, Step a Bodystyling diplom, Pilates diplom) a od roku 2001 vyučuje převážně power yogu inspirovanou zejména Ashtanga yogou a yogu zaměřenou na rozvoj ženské energie.

Je mezinárodně akreditovaným profesionálním koučem Erickson College a členem ICF (International Coach federation) a v současné době studuje dvě další mezinárodní školy určené pro sex kouče (Sex coach institute a Yoga of Sex akreditovaný IASHS - Institut for Advanced Study of Human Sexuality).

Skype: sex-koucink
www.sex-koucink.cz
www.yogapage.org

OTÁZKY

Dosahování orgasmu

Dobrý den, potřebovala bych Vaši radu. mám problém s dosahováním orgasmu. s partnerem ho nedosahuji, dokáži vyvrcholit jen třením vulvy např. o křeslo. viděla jsem Vaše DVD, ale ani to nepomohlo a nedokáži se jinak uspokojit. bojím se to partnerovi říct, ale chtěla bych dosahovat orgasmu i s ním. poraďte mi prosím, co třeba zkusit.

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Svatba

Dobrý den, paní magistro, mám na vás, pro mne důležitý,dotaz. Hodně lidí si klepe na čelo a já nechápu. Jsme s přítelem 4 roky,máme dvě krásné děti a o svatbě jsme ve vztahu mluvili,ale nebyla pro nás důležitá,pak teda přítel řekl, že až budeme čekat mimčo, že se hned vezmem,aby přišlo do klasické,uplné rodiny, no a doteď nic. Přitom náš vztah je dá se říci stejný,ale máme ty děti,které oba milujem..a stále nic,protože mě tím tehdy potěšil a říkala jsem, jak je fajn mít takového chlapa..no a doteď nic, jen samé výmluvy. a ted to dovršil tím, že až přiberu na 54kg,že si mě vezme. Mám plusminus 51,stejně jako když jsme se seznámili,ale ted je to problém, jsem prý moc hubená a to on nechce,ale jak přiberu hned se prý vezmem, přijde mi to ujeté a divné, mrzí mne to, mluvila jsem s nímo tom hov´dněkrát ale bez uspěchu,ví jak mě to štve a mrzí a kdyby tehdy mlčel o svatbě,tak bych byla klidn á ale pořád sliboval, čekám už přes 2 roky a nakonec mám přibrat, je mi to líto a nevím, co za tím vězí...prý jsem anorektička, což nejsem a normálně jím, no teda co čas dovolí,spíš až k večeru se nadlabu,jelikož přes den nevím, kam dřív s dětma skočit a neustále jsem v jednom kole..

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Nechuť

Dobrý den po půlročním vztahu s přítelem nám to všechno skwěle klape,jen stále víc nemám chut na sex,on mi to občas vyčítá...poradte,,,,,,:(

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Nuda v sexu

Dobrý den, po dlouholetém manželství mi sex zevšedněl. Manžela mám ráda a vážím si ho. Co s tím? Jak ho oživit. Děkuji, Renata

 

OTEVŘÍT TÉMA (1)
Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Nemáte někdo zkušenost s tímhle eshopem ...

BATOH

Vybírám batoh, kde jste kupovali?

DĚTSKÝ BATOH

Kde jste sehnali kvalitní dětský batoh? Sdílejte tipy na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz