Výklad karet

Ilona Kotková


Jmenuji se Ilona, pocházím ze západní části Čech a v současnosti bydlím nedaleko Prahy. Ráda píšu, kreslím, povídám si a naslouchám. Pracuji s myšlenkou a znám její sílu. Vykládám karty, zajímám se o čísla a jejich vibrace.
Absolvovala jsem desítky nejrůznějších školení a zasvěcení do různých stupňů práce s energií, ale čím víc seminářů jsem navštívila, tím silněji ve mně narůstalo přesvědčení, že vše máme uvnitř sebe. Včetně odpovědí na otázky, které nás trápí. Někdy ovšem je nám zatěžko odpovědi nalézt, a nebo jim uvěřit. Potřebujeme ujištění zvenčí, nějaké znamení, jemný náznak … Ocitneme se na křižovatce a přestože intuitivně víme, která cesta je ta naše, zastavíme se a váháme.  
 
Jedním z prostředků, který nám může pomoci se rozhodnout, jsou karty. Ke svým výkladům využívám nejčastěji TAROT, mnohdy ale sáhnu i po jiném balíčku pro doplnění či potvrzení. Ráda pracuji i se zcela unikátními PSYCARDS a dalšími výkladovými sadami. Naslouchám intuici a řídím se jí. Svým klientům však pokaždé kladu na srdce, že karty umí naznačit směr a přiblížit vývoj situace, odhalit, zda nás čekají na cestě překážky a jakého typu a nebo třeba poukázat na měsíc a jeho vhodnost pro náš konkrétní záměr; co však karty neumějí nebo spíš nemohou udělat, je rozhodnutí. Rozhodnout se už musíme každý sám za sebe. Na přání klienta využívám také svých znalostí čísel a podívám se na situaci i z hlediska numerologie.
Pokud myslíte, že potřebujete nasměrovat, nacházíte se v situaci pro vás nelehké, jste bezradní či vystrašení, chcete se poradit či si jen potvrdit vlastní pocity, budu vám se svými kartami ráda k dispozici. Osobně nebo na dálku.

OTÁZKY

Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

ÚNIK MOČI

Kdo s tím máte taky problém podělte se prosím o zkušenosti, ...

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz