Výklad karet

Ilona Kotková


Jmenuji se Ilona, pocházím ze západní části Čech a v současnosti bydlím nedaleko Prahy. Ráda píšu, kreslím, povídám si a naslouchám. Pracuji s myšlenkou a znám její sílu. Vykládám karty, zajímám se o čísla a jejich vibrace.
Absolvovala jsem desítky nejrůznějších školení a zasvěcení do různých stupňů práce s energií, ale čím víc seminářů jsem navštívila, tím silněji ve mně narůstalo přesvědčení, že vše máme uvnitř sebe. Včetně odpovědí na otázky, které nás trápí. Někdy ovšem je nám zatěžko odpovědi nalézt, a nebo jim uvěřit. Potřebujeme ujištění zvenčí, nějaké znamení, jemný náznak … Ocitneme se na křižovatce a přestože intuitivně víme, která cesta je ta naše, zastavíme se a váháme.  
 
Jedním z prostředků, který nám může pomoci se rozhodnout, jsou karty. Ke svým výkladům využívám nejčastěji TAROT, mnohdy ale sáhnu i po jiném balíčku pro doplnění či potvrzení. Ráda pracuji i se zcela unikátními PSYCARDS a dalšími výkladovými sadami. Naslouchám intuici a řídím se jí. Svým klientům však pokaždé kladu na srdce, že karty umí naznačit směr a přiblížit vývoj situace, odhalit, zda nás čekají na cestě překážky a jakého typu a nebo třeba poukázat na měsíc a jeho vhodnost pro náš konkrétní záměr; co však karty neumějí nebo spíš nemohou udělat, je rozhodnutí. Rozhodnout se už musíme každý sám za sebe. Na přání klienta využívám také svých znalostí čísel a podívám se na situaci i z hlediska numerologie.
Pokud myslíte, že potřebujete nasměrovat, nacházíte se v situaci pro vás nelehké, jste bezradní či vystrašení, chcete se poradit či si jen potvrdit vlastní pocity, budu vám se svými kartami ráda k dispozici. Osobně nebo na dálku.

OTÁZKY

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake potíže se stavebnim povolením prosim Vás jak to dopadne, dostavime to a budeme tam v budoucnu bydlet či nikoli.Ke koupi jsem ho přiměla ja, před léty mi tragicky zahynul můj starší syn a ja na tom místě ucítila velkou ulevu na duši. Děkuji ja 19.4.1961 syn 12.3.1983

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Těhotenství

Dobrý den,prosím Vás mam takový dotaz.V prosinci mi končí mateřska,tak bych se chtěla zeptat jestli náhodou v kartach neuvidí te jestli nastoupím do práce nebo si tu mateřskou prodloužím o další tři roky.Děkuji narodila jsem se 22.2.1979

OTEVŘÍT TÉMA (1)

Děti

Dobry večer, chci se zeptat na budoucnost svých dětí. Dcera Martina 28.4.1988 a syn Dominik 12.1.1983. Děkuji. Hlavně by mě zajimaly jejich partnerske vztahy.

OTEVŘÍT TÉMA (1)
Název otázky
Popis problému
POLOŽIT OTÁZKU

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

REPELENT

Má někdo zkušenost s přírodním repeelntem vhodným i pro ...

AKTOVKA BAAGL Z POMPA

Zdravím, vybrala jsem dcerce aktovku s plyšovou pandou od ...

PRAKTICKÝ LÉKAŘ

Ahoj, chtěla bych se zeptat na nějakého praktického ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz