Pořiďte si brýle o 50 % levněji!

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte nové brýle? Pak využijte výhodných slev, které jsou o adventních víkendech od pátku do neděle v Grand Optical. Jakékoli obruby nebo sluneční brýle zde totiž pořídíte o 50 % levněji. Je to skvělá příležitost, jak si dopřát kvalitní a značkové brýle za dostupné ceny.

Titulka pro: Pořiďte si brýle o 50 % levněji!
Zobrazit fotografii v galerii

Sleva 50 % na obruby platí v případě pořízení kompletních brýlí (obruby plus tenčená skla). Do Grand Optical můžete zamířit i v případě, že přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké. Zakoupíte zde dárkové poukazy v hodnotě 500 nebo 1000 Kč, které lze uplatnit při nákupu jakéhokoli zboží.

V síti prodejen Grand Optical pořídíte kvalitní dioptrické i sluneční brýle renomovaných světových značek, jako je například Hugo Boss, Dior, Diesel, Max Mara, Giorgio Armani, Tommy Hilfiger, Valentino a mnohé další.
 

Proč zamířit do Grand Optical?

  • Ušetříte čas - Dioptrické brýle nebo čočky si můžete pořídit i bez nutnosti návštěvy očního lékaře. V Grand Optical si můžete nechat změřit zrak profesionálními optometristy, a to zdarma. Dokonce i když si žádné brýle nakonec nevyberete.
  • Pojistíte se - Díky možnosti pojištění ušetříte významnou částku při nákupu nových brýlí v případě ztráty nebo poškození brýlí, které může být způsobeno i vlastním zaviněním.
  • Můžete dostat peníze - Pokud najdete v jiné specializované prodejně zcela shodné dioptrické brýle za nižší cenu, pak dostanete dvojnásobek cenového rozdílu. Tato garance platí do 15 dnů ode dne nákupu. 

 

Grand Optical je součástí mezinárodní sítě Grand Vision, která v oblasti oční optiky a péče
o zrak patří k největším provozovatelům ve světě a působí v řadě zemí. Grand Optical
v současnosti provozuje 40 prodejen oční optiky v celé České republice. Díky nejmodernějším technologiím může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu, rychlost služeb a širokou škálu záruk. 
 
Více na www.grandoptical.cz
 
Připravila: Zuzana
Foto: iStock
10.12.2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE PRO CHLAPA

Ahojky :) Měla bych dotaz… Zajímalo by mě, co svým chlapům ...

VÝBAVA NA SNOWBOARD

Dobrý večer, přemýšlím nad koupí výbavy na snowboard, ...

ŠITÍ

Ahoj všem, chtěla bych se naučit šít na šicím stroji. Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz