Potěšte své nejbližší vánočním dárkem a podpořte ty, kteří to skutečně potřebují

Vánoce jsou magickým svátkem, kdy obdarováváme zejména své nejbližší. V tento sváteční čas máte možnost udělat radost hned dvakrát. Potěšit své blízké a zároveň pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Titulka pro: Potěšte své nejbližší vánočním dárkem a podpořte ty, kteří to skutečně potřebují
Další 2 fotografie v galerii

Zakoupením produktů se symbolem růžové stuhy nebo modré ležaté osmičky podpoříte charitativní projekty AVON proti rakovině prsu a AVON proti domácímu násilí.
AVON není pouze společností, která se stará o krásu žen, ale také společností, která bojuje za jejich zdraví. AVON bojuje v České republice již 18. rokem proti rakovině prsu v rámci charitativního projektu proti rakovině prsu. Do celosvětového projektu se firma zapojila v roce 1997 prodejem produktů s růžovou stužkou, které prodávají AVON Lady a AVON Gentlemeni bez nároku na provizi.

Za dobu fungování projektu se podařilo na prevenci, podporu nemocných žen a další výzkum nemoci předat již více než 90 milionů korun. Mezi největší akce patří bezpochyby každoroční AVON Pochod proti rakovině prsu, jehož cílem je nejen upozornit na problematiku rakoviny prsu, ale zejména dodat naději všem, kteří to nejvíce potřebují. „Štěstí je pouze stav mysli! Teď, když Vánoce klepou na dveře, věřte ve svoje štěstí a pomozte i jiným k tomu, aby si mohli vybudovat to své,“ říká Andreea Moldovan, generální ředitelka společnosti AVON pro Českou republiku a Slovensko.

Udělejte radost svým nejbližším a darujte dárek, který současně podpoří i prospěšný projekt. Kosmetická sada Naděje, ve které naleznete Rychleschnoucí lak Strawberry, potěší nejen všechny milovnice růžové barvy. Úplnou novinku představuje sada náušnic Naděje, která obsahuje pár náušnic s umělými bílými perlami, pár náušnic se skleněnými korálky a jeden pár náušnic s růžovou stužkou.

Avon charitativní produkty

Avon charitativní produkty

 

Díky eko hrnku Keepcup Ňadran bude i ranní vstávání příjemné. Hrnek KeepCup je vyroben z recyklovatelných netoxických materiálů a je vhodný do mikrovlnky i myčky nádobí a hlavně do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu. Nápoj v něm vydrží horký až o 30 minut déle než v normálním hrnku a jeho minimální životnost je 4 roky – kolik káv za tu dobu zvládnete?

Milovníky voňavých koupelí potěší Růžová houba na mytí, která ženám zároveň připomíná pravidelné vyšetření prsu. Pro sportovní nadšence je připravena Sportovní láhev Nutrend, která osvěží po každém sportovním výkonu. 

Více informací o projektu AVON proti rakovině prsu naleznete na www.zdravaprsa.cz.


Nákupem produktů se symbolem modré stuhy podpoříte projekt AVON proti domácímu násilí. Společnost tímto projektem otevírá společensky citlivé a mimořádně závažné téma domácího násilí páchaného na ženách. Hlavním cílem projektu je ukázat ženám cestu ze složité životní situace, dále zlepšovat postavení žen ve společnosti a přispět ke zlepšení informovanosti o problematice domácího násilí, které je v naší společnosti ještě stále velké tabu.

Nákupem elegantního řetízku a náušnic Odhodlání se symbolem nekonečna přispějete na kampaň proti násilí na ženách. Stejně tak podpoříte projekt zakoupením Hrnku odhodlání s něžným motýlím potiskem.

Více informací o projektu AVON proti domácímu násilí na www.avonprotidomacimunasili.cz.

Komerční prezentace
Foto: Avon
4. 12. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

1

To neznám. Snad ne :D také bych brala nějaký setík kosmetiky, možná si ještě nenápadně řeknu

ODPOVĚDĚT

1

a jakou? já zase dostanu kabelku jako každý rok :D

ODPOVĚDĚT

1

No to je možná lepší, jestli to není nějaký krokodýl :D no masky, bomby do koupele (jestli se dají počítat ke kosmetice), a pak na vrásky krém a pero na okolí očí ze švýcarska Skincode a pak ještě řemeslnou českou

ODPOVĚDĚT

2

Já dostávám od manžela také každý rok nějaký šperk :-) . Už se těším, čím mě překvapí letos, jen doufám, že mi nevybere náušnice, protože jsem si nedávno jedny sama koupila. Objevila jsem levné stříbrné náušnice a nemohla jsem odolat náušnicím s modrým kamínkem :-) .

ODPOVĚDĚT

1

Já taky ale stále kupuje podobné, tak jsem si tento rok raději nadiktovala kosmetiku bod po bodu aby nemohl couvnout :D :)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

NESPAVOST

Kdo s tím máte taky problém, poraďte prosím, co vám ...

STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE

Ahoj, vybírám kvalitní a originální náušnice, poraďte ...

VENDYSKA

Nemáte někdo filtr na pitnou vodu od firmy Dionela? Chceme si ho ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz