Pracujete rády na zahradě? Pořiďte si praktické pomocníky z ABstore.cz.

Podzim nás popohání k tomu, abychom si pospíšily a provedly všechny potřebné práce na zahradě i kolem domu. Ano, často jsou to muži, kteří tyto práce dělají, ale nejedna žena také ráda přiloží ruku k dílu a to nejen při sázení kytek a stromků, jejich stříhání, nebo při sečení trávy. I ženy jsou skvělé zahradnice a péče o dům jim dělá radost a přináší relaxaci.

Zobrazit fotografii v galerii

Abyste ale mohli svou zálibu vykonávat skutečně naplno, je potřeba vybavit se pomocníky, které využijete jak na zahradě, tak v domě a to ve kterémkoli ročním čase.


Žebřík nabízející dostatek prostoru i stabilitu

Čeká vás stříhání stromků, poslední úpravy živého plotu, nebo se chystáte na výzdobu domu, aby byl hezky podzimně naladěn? Zajisté využijete profi hliníkové žebříky. E-shop ABstore.cz nabízí velké množství žebříků v mnoha provedeních i velikostech. Hliníkové žebříky vynikají svojí stabilitou, mají vyměnitelné patky, které zajišťují neklouzavost po jakémkoli povrchu. Pracovní plocha je pevná a dostatečně velká, nebudete se muset bát udělat byť jen nepatrný pohyb, abyste nespadly. I drobná žena si profi žebřík přenese tam, kde potřebuje, a vězte, že je také skladný. Uklidit ho můžete jak do dílny, tak do spíše nebo technické místnosti.


Teplé nápoje vám na podzim přijdou vhod

Možná máte chalupu, kde jezdíte společně s rodinou či partou přátel, dokud to počasí dovolí. V chladnějších dnech ale určitě pocítíte alespoň občas nepohodlí kvůli studeným rukám, možná vás budou zebat nohy, bude vám chladno. O to větší starost budete mít, máte-li malé děti.


Ať už se vás na chalupu chystá několik rodin s dětmi, nebo pojedete jen se svojí rodinou, využít můžete praktické várnice na uchovávání teplého jídla a pití. Jsou skutečně propracované a nic se z nich nevysype, ani nevyleje. Vybrat si můžete model s kohoutkem, který umožňuje snadnější podávání nápojů. Teplé jídlo a pití uchovají po mnoho hodin.
Nakoukněte na stránky ABstore.cz a vyberte si vše potřebné pro váš dům, zahradu či dílnu. To vše s dopravou zdarma.


Komerční prezentace
Foto: SXC
2. 11. 2015
 

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz