Rodina

Překvapte svou drahou polovičku v posteli

Stereotypní sex je zabijákem vztahů, tak mu nedovolte, ať zabije i ten váš.

Pokud to nedělá vaše drahá polovička, snažte se vy čas od času přijít s něčím novým. Vyzkoušet milování při hudbě, obléknout si sexy prádlo nebo se rovnou vytasit s nějakou erotickou hračkou. Zažijete něco nového a dost možná objevíte své skryté chutě i touhy.

Za prvé je třeba zdůraznit, že používat erotické hračky pro dospělé je úplně normální. Neupadne vám ruka, když si pořídíte vibrátor, ani vaši rodinu nepostihne krutá kletba. V 21. století je třeba odhodit předsudky. Jdete do toho?

Level 1: Hezké spodní prádlo

Jste spíš stydlivý typ a nedokážete si představit, jak byste asi partnerovi či partnerce dala najevo, že si dneska chcete užít s novou hračkou? Zkuste si pro začátek obléknout „jen“ erotické prádlo. I to dokáže doslova divy a třeba pak druhá strana pochopí, že máte chuť trochu experimentovat. Nebo vás tento zážitek nakopne, budete se cítit sebejistá a příště už si troufnete na víc.

Level 2: Dildo či vibrátor

Řadíme je nízko, protože se jedná o poměrně běžné pomůcky. Dildo i vibrátor vám navodí příjemné pocity a jako začátečníci v oblasti erotických hraček si určitě budete vědět rady, co s nimi dělat. Nezapomeňte, že vibrace jsou příjemné i pro muže!

Level 3: Zajímavější hračky

Říká vám něco název vibrační vajíčko? Znáte vakuovou pumpu? Nebo venušiny kuličky? Máte-li odvahu, pusťte se do zkoumání, protože všechny vyjmenované pomůcky stojí za to. A je jich ještě mnohem více. 

Level 4: Rozšiřování sbírky

Časem přijdete na to, co se vám líbí. Možná se zamilujete do drsnějších hrátek a budete si vybírat v kategorii BDSM. Třeba se vám zalíbí vibrující hračky nabité technologiemi, a tak si pořídíte něco pěkného, co se dá ovládat na dálku aplikací v telefonu. Každý má jiné chutě a preference, a to nejenom v jídle. Nenechte se tedy ovlivnit vkusem ostatních, najděte si ten svůj! 

KP

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků