Rodina

Přemýšlíte nad hypotékou?

Sbírání kytiček

Stále váháte s koupí vlastního domu? Nevíte, jestli na něj budete mít dostatek finančních prostředků? 

Využijte aktuálně zvýhodněných úroků u hypotečních úvěrů! Díky snížení úrokových sazeb nyní pořídíte ve Wüstenrot hypoteční bance hypotéku již za 3,99 % ročně! Využijete-li kombinovaný produkt Spoříme s hypotékou, zaplatíte za hypotéku jen 3,81 % ročně! Další novinkou společnosti Wüstenrot je úprava poplatků za zpracování hypotečního úvěru.

Za zpracování hypotéky s pětiletou fixací do 85 % hodnoty nemovitosti nebudete platit vůbec nic. Pokud se rozhodnete pro hypoteční úvěr do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti s jednoletou, dvouletou či tříletou fixací, zaplatíte jednotný poplatek za jeho zpracování pouhých 2 999 Kč. U průměrného úvěru ve výši 1 300 000 Kč činila dříve úhrada 10 400 Kč, nyní tak ušetříte 7 401 Kč!

Hypotéka stále výhodněji a výhodněji

Po nedávném snížení úroků u jednoleté fixace nyní výrazně klesly i dvouleté, tříleté a pětileté sazby. Například hypoteční úvěr „Spoříme s hypotékou“ s pětiletým fixačním obdobím, který kombinuje hypotéku se stavebním spořením, pořídíte již za 3,81 % ročně. A splníte-li požadavky na bonitu, pak se při sjednání hypotéky do 70 % hodnoty nemovitosti můžete těšit na ještě nižší EXTRA úrokové sazby.


Připravila: Zuzana

Foto: Wüstenrot
5. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků