Příměstský jazykový tábor Harry a Peggy

Prázdniny jsou za dveřmi a my rodiče řešíme problém, jak naplnit dlouhé dva měsíce, které naše ratolesti mají. Pokud ještě hledáte zajímavý a přitom přínosný příměstský tábor, podívejte se na následující nabídku.

Titulka pro: Příměstský jazykový tábor  Harry a Peggy
Další 3 fotografie v galerii

V poslední době jsou velmi oblíbené jazykové tábory. Jejich nabídka je široká. A co jazykový tábor s plaváním nebo lezením? To přeci děti baví také.


Jazykový tábor Harry s plaváním

K prázdninám patří legrace, kamarádi, slunce a voda. Děti se potřebují bavit, hýbat se, prozkoumávat nové věci a mít prostor vyjádřit se. Program jazykového tábora Harry kombinuje výuku angličtiny s výukou plavání.


Děti mají možnost seznámit se, „osahat si“ a aktivně se účastnit nejrůznějších činností, které rozvíjí nejen jejich jazykovou a plaveckou zdatnost, ale i sociální a emocionální stránku jejich osobnosti. Učí se vnímat cizí jazyk, respektovat jinou kulturu, řídit se pokyny lektorů a spolupracovat s ostatními. Každé dítě se na jazykovém táboře Harry v něčem zdokonalí a tím jeho sebedůvěra přirozeně vzroste.

Jazykový tábor Harry s plaváním

Jazykový tábor Harry s plaváním

 


Jazykový tábor Peggy s lezením

Program jazykového tábora Peggy kombinuje výuku angličtiny s výukou boulderování a všestranné pohybové zdatnosti. Děti mají možnost proniknout do světa, ve kterém se hovoří anglicky, seznámit se s ním a aktivně se zapojit do nejrůznějších činností, které rozvíjí jejich jazykové znalosti. V bezpečném a nesoutěživém prostředí si mohou osahat něco, co mnohé nezažily-boulderování, jednu z forem lezení na umělé stěně, a rozpohybovat se v pestrobarevné tělocvičně! Každé dítě na jazykovém táboře Peggy se v něčem zlepší, někdo řekne svou první větu v angličtině, jiný překoná strach z výšky a další si najde dobrého kamaráda. Všechno, co se dětem povede, přispívá k budování jejich zdravého sebevědomí.

Jazykový tábor Peggy s lezením

Jazykový tábor Peggy s lezením

 

A co nám řekli organizátoři?

 

Stejně jako loni pořádáme pět turnusů, z toho tři týdny se zaměřením na plavání na táboře Harry a dva na výuku lezení a pohybové koordinace na táboře Peggy. Nicméně jako každý rok je hlavní důraz kladen na hravou a zábavnou výuku angličtiny.


Spolu s našimi zkušenými lektory jsme pro děti připravili pestrý program. Letos poprvé nabídneme i skupiny se zaměřením na výuku angličtiny prostřednictvím divadla, které povede Adam Stewart, učitel s bohatou mezinárodní zkušeností, jenž je zakladatelem a v současné době uměleckým vedoucím dětského divadelního programu Prague Youth Theatre (www. pyt.cz).

Oba naše tábory jsou umístěné v krásných, bezpečných a dobře vybavených areálech poskytujících výborné zázemí. Děti jsou rozděleny do skupin (maximálně 12 dětí ve skupině), výuka probíhá s jedním lektorem (rodilým mluvčím) a jedním českým pomocníkem.
Jak výuka plavání, tak i horolezecký tréning probíha pod vedením profesionálních trenérů.


Tábor Harry se koná v DDM Prahy 3 Ulita, kde je dětem k dispozici sportoviště a zahrada s trampolínou. Plavecký bazén i restaurace, kam chodíme na obědy, jsou pěšky snadno dostupné.


Tábor Peggy je situován ve Stanici mladých přírodovědců na Smíchově, kde se mohou děti v minizoo setkat s klokany, vzácným ptactvem, ale třeba i s hady, krokodýly, chameleony nebo mluvícími papoušky. Naše obědová restaurace, lezecké centrum Lokal Blok i úžasná tělocvična The Little Gym jsou rovněž v blízkosti areálu.

Jak již sami víte, naše tábory jsou o zábavném a zároveň smysluplném trávení letního času, kdy se děti věnují nejen pohybovým aktivitám, ale take škole hrou. Navíc jsou u nás děti rozdělené do skupin podle věku, znalostí a zdatnosti, díky čemuž můžeme brát táborníky už od čtyř let a věnovat jim speciální péči a pozornost.

Místa se rychle plní, neváhejte tedy vyplnit svou přihlášku.Všechny termíny, přihlášky, slevy a další informace naleznete na stránkách http://jazykovy-tabor.cz. Aktuality rovněž naleznete na www.facebook.com/harryandpeggy, kde budeme letos nově publikovat všechny táborové fotografie. Chcete-li tedy být v obraze a mít přehled o tom, jak tábory probíhají a jaká dobrodružství vaše děti prožívají, rozhodně nás "lajkněte".

Nás tábor velmi zaujal a domluvili jsme vám speciální slevu 10 % pro všechny přihlášené děti na tabor Harry. Do poznámky při registraci uveďte heslo "mezizenami".

Připravila: Katka
Foto: jazykovy-tabor.cz
26. 5. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Hezky večer, chtěla bych se zeptat zdali má někdo srovnání klasického a příměstského tábora..co myslíte, že je pro děti lepší?jaké máte zkoušenosti? děkiju za rady :)

ODPOVĚDĚT

0

ahoj :) no příměstksky tábor je určite finančne přijatelnější a je asi spíše pro děti, které jsou rády přes no doma..výhodou také je, že bývjé často tematiicky zaměřeny:)

ODPOVĚDĚT

0

jj..přímestsky tábor asi letos vyhraje :) na "normální" si zatim netroufame..možná příští rok..máte prosím nekdo nejaky příměsták na doporučení? diky a hezky večer

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Střídavá péče pod pokličkou

Střídavá péče pod pokličkou

Téma střídavá péče začíná být populární. Tento pojem i jeho realizace pozvolna proniká do našeho...

Jak vychovávají své děti rodiče úspěšných dětí

Jak vychovávají své děti rodiče úspěšných dětí

Asi každý normální rodič chce, aby se jejich děti vyhýbaly průšvihům, činily se ve škole...

Titulka pro: BRUMÍK A JEHO VÝLETY PO ČECHÁCH A SLOVENSKU

BRUMÍK A JEHO VÝLETY PO ČECHÁCH A SLOVENSKU

Brumík vám přináší tipy na výlety po Čechách i Slovensku. Vzít si můžete i Brumíkův...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Titulka pro: Jak na dětskou obezitu? Můžou za tlusté děti rodiče?

Jak na dětskou obezitu? Můžou za tlusté děti rodiče?

Nebezpečný trend jménem dětská obezita se šíří v posledních letech přímo raketovým tempem. Lékaři varují,...

Titulka pro: Třetina českých dětí se ve volném čase nudí!

Třetina českých dětí se ve volném čase nudí!

Jak žijí dnešní školáci? Co je zajímá a jak tráví svůj volný čas? Na takové...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz