Přiznání Michaela Foreta: Kvůli zdravotním komplikacím se vzdal životního snu

Zpěvák Michael Foret (28) se minul povoláním. I když se v dospělosti rozhodl vydat na dráhu zpěváku, což ho přivedlo i do muzikálu Mamma Mia!, kde ztvárňuje postavu Skye, během adrenalinového výletu do resortu Malevil se svěřil, že po tomto povolání v dětství vůbec netoužil. Chtěl být totiž pilotem vojenské stíhačky!

Zobrazit fotografii v galerii

Já jsem úplný divočák. Když jsem byl malý, byly mi asi dva nebo tři roky, tak mě naši vzali do Prateru. Tam mě máma hodila před sebe do vagonu, který s náma projel vodu, strašidelný hrad, vybafnul na mě kostlivec. Takže bych řekl, že mám průpravu. V pubertě jsem jezdíval do Prateru nebo podobných zábavných parků strašně rád a dodnes to miluju. Miluju přetížení. Proto jsem vždycky toužil být pilotem stíhačky. Dodnes je to můj sen. Vždycky, když slyším stíhačku, tak mám husí kůži. Jezdím pravidelně na letecké dny,“ svěřil se Foret, kterému alespoň částečně jeho sen splnili jeho přátele. A podle svých slov si vedl na jedničku.

Adrenalin tohoto typu mám rád, takže když jsem měl rozlučku se svobodou, tak mi mojí kamarádi zařídili let sportovním motorovým, velmi drsným, letadlem. Dokonce jsem měl možnost si vzít do ruky knipl a udělat si několik vrutů. Pilot se mě pak ptal, jestli jsem to někdy už dělal, protože jsem byl naprosto v pohodě. Řekl bych, že to mám v krvi,“ pochlubil se zpěvák, kterému splnění jeho snu zhatily zdravotní komplikace.


V pubertě mi děda kupoval knížky, abych mohl studovat teorii letadel. Samozřejmě se začíná větroněma, postupuje se na motorová letadla, a pak se může stát, že se z tebe stane vojenský pilot. To ale musíš projít kompletní prohlídkou a nesmíš mít absolutně žádný výsledek špatně a já jsem bohužel těžký alergik. Ve chvíli, kdy začne jenom trošku růst tráva, tak mám oslabenou imunitu a už to na mě jde. Já bych u vojáků mohl maximálně zametat letiště,“ vysvětluje Foret, který se přesto adrenalinu nevzdal.

Michal si adrenalinovou jízdu na čtyřkolce opravdu užíval

Michal si adrenalinovou jízdu na čtyřkolce opravdu užíval


Strašně rád lyžuju, a kdysi jsem lyžoval závodně. Stále mám závodní lyže a miluju sjezdové lyžování. Když na jaře jezdíme s manželkou na ledovec, tak nahoře sednu do vajíčka a zastavím se až dole. Je to nebezpečné. Musím ale zaklepat, že se mi nikdy nic nestalo. Teď tam s manželkou jedeme v březnu. Nejhorší jsou pády, když do tebe někdo narazí, ale já jsem vždycky tak rychlý, že nikdo nemá šanci. Je to nebezpečné, ale vůči okolí, proto si vybírám sjezdovky, kde je málo lidí,“ prozradil muzikálový Sky, který má ale své hranice, za které by nešel.

Bungee jumping bych nikdy vyzkoušet nechtěl. Tam mám zvláštní problém s tím provazem. Nechtěl bych skončit jako Petr Novotný s rozpůlenou hlavou nebo nějak zmrzačený. Když už bych se měl zmrzačit, tak ať už je to celková konečná, takže padák jo. Chci to vyzkoušet, než budeme mít děti,“ prozradil zpěvák, který se pro tyto případy pro jistotu pojistil.

Nakonec Michal i jeho kolegyně Kateřina Klausová jízdu ve zdraví přežili

Nakonec Michal i jeho kolegyně Kateřina Klausová jízdu ve zdraví přežili


Pojištěný jsem, ještě dneska jsem si to ověřoval. Ale ne na moc, myslím si, že by se z toho nikdo nenajed. V Malevilu na čtyřkolkách jsem se bál, že si zlomím nohu a nebudu moct dva měsíce zpívat Mamma Miu! Já tam mám choreografii v ploutvých, což bych s nohou v sádře nedal. Je to moje nejvděčnější role. Mám krásnou scénu v neoprenu . Je to vsuvka jako z jiného světa, která funguje a Kongresové centrum ožije. Je to krásná role, kde se moc nepředřu, ale moc si to užiju,“ ukončil zpěvák.


Připravila: Jana
Foto: Pavel Vítovec/Malevil
19. 3. 2015

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VYBAVENÍ KOUPELNY

Zdravím kde se dají koupit opravdu kvalitní ručníky?

BATOH

Zdravím, doporučíte mi prosím batoh pro dcerku na druhý ...

HRAČKA PRO HOLČIČKU

Zdravím, poradíte prosím příslušenství k Barbínce, se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz