Soutěže

Pro hladké nohy

Bojíte se, že s příchodem jara ukážete své nohy v sukni a ony budou vysušené a podrážděné od holení? Přípravky VEET vás těchto starostí zbaví. Pomůžou vám se šetrně zbavit chloupků, zkrášlí a dodají pokožce hebkost a potřebnou hydrataci. Tři z vás mohou teď vyhrát balíček přípravků VEET.

Už žádné pořezání při holení, suchá pokožka po depilaci nebo nepříjemný zápach, který mnohé ženy odrazoval od použití depilačních krémů. Vyzkoušejte jeden ze tří přípravků VEET.
 

 VEET supremessence

VEET supremessence

VEET SUPREM‘ESSENCE

Řada výrobků Veet pro hedvábně hladkou a voňavou pokožku, díky které se holení stane už jen příjemným zážitkem. Pouze jej nanesete na nohy a necháte 3 minuty působit. Sametová růže během holení příjemně pokožku provoní a esenciální oleje, které se získávají z různých částí rostlin, ji zanechají na dotyk hedvábně hladkou, jemnou a dokonale hydratovanou až 2x déle než s použitím běžné žiletky.

Depilační krém do sprchy

 VEET depilační krém do sprchy

VEET depilační krém do sprchy

V modernějším a praktičtějším balení a současně také obohacen o komplex hydratačních látek zkuste depilační krém do sprchy. Dokonalý pro dynamické a zaměstnané ženy, které trpí neustálým nedostatkem času. Voděodolné složení je vytvořeno tak, aby se pomalu rozpouštělo při kontaktu s vodou. Není tedy nic jednoduššího než vlézt pod sprchu a nechat depilační krém působit. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka. Součástí každého balení je také nová a jemnější houbička, která zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou. Zelená řada depilačních krémů do sprchy Veet obsahuje výtažky z bambuckého másla a lilie. Krém můžete použít na nohy, podpaží i linie bikin.

 VEET debut

VEET debut

VEET DEBUT

Je určen všem dospívajícím dívkám, které dosud depilační kosmetiku nevyzkoušely a chtějí mít odstranění chloupků rychle a bezpečně za sebou bez použití žiletky. Ideální je také pro všechny ženy, které s odstraňováním chloupků teprve začínají a neví, jaký nejvhodnější způsob depilace zvolit.
Více informací na http://www.veet.cz

Foto: VEET

Soutěž probíhá od 10. do 15. ledna 2011.

 

 

 

 

 

 

 


Diskuze: příspěvků