Tipy

Probiotické tampony ellen

Pokud vás trápí vaginální mykózy, máme pro vás tip – probiotické tampóny ellen®. Obsahují laktobacily, které jsou lidského původu a patří mezi nejčastější kmeny nacházející se v přirozené zdravé poševní mikroflóře.

Pokud vás trápí vaginální mykózy, máme pro vás tip – probiotické tampóny ellen®. Obsahují laktobacily, které jsou lidského původu
a patří mezi nejčastější kmeny nacházející se v přirozené zdravé poševní mikroflóře.

Není nutné se obávat toho, že se laktobacily z tampónu „vytratí“ dříve, než jsou použity. Aktivní probiotická složka LN® se z tampónu uvolňuje až při tělesné teplotě, přičemž tento proces žena vůbec nepociťuje.

Především během menstruace je vaginální mikroflóra obzvlášť nestabilní a zvyšuje se její pH. To vyhovuje rizikovým mikroorganismům, které se stávají biologicky aktivními a rizika rozvoje zánětu stoupají až pětinásobně. Právě tehdy je vhodné dodat chybějící laktobacily prostřednictvím probiotických tampónů ellen®, aby byla rovnováha opět obnovena. V době menstruace dochází k přirozenému úbytku laktobacilů a naopak k pomnožení jiných nebezpečných bakterií. A právě ty si umí probiotické tampóny ohlídat. Díky nim nabízíte pochvě pomoc ve chvíli, kdy to nejvíce potřebuje. Užívání probiotických tampónů ellen je tak jednoduchým a přirozeným způsobem, jak toho dosáhnout.

Připravila: Katka
Foto:
6. 5. 2011


Diskuze: příspěvků