Nejen lidé, dokonce i zvířata se rozhodla měnit dějiny. Nebo se o to alespoň pokusit. Jaký asi budou mít plán dva krocani, kteří se chtějí pomocí vládního stroje času vrátit do 17. století?

Žánr: animovaný film

Režie: Jimmy Hayward

Scénář: Craig Mazin, David I. Stern, John J. Strauss

Délka filmu: 91 minut

V originálním znění: Woody Harrison, Owen Wilson, Amy Poehler a další (v českém znění Martin Dejdar, Karel Heřmánek a další)

V příběhu dvou opeřených hrdinů si děti najdou kus toho správného dobrodružství, ale i zábavy, přátelství a také odvahy. Oč tu tedy běží?

Krůtí hejno žijící na rodinné farmě má jedinou starost, vlastně radost – jak se správně nadlábnout. A pak ještě jednu: všichni se chtějí dostat do takzvaného Krůtího ráje. Přitom jim ale nedochází, že smyslem jejich vykrmování není nic jiného, než aby skončili na talířích pěkně kulaťoučcí. Tohle naopak ví chytrý krocan Reggie, kterého zbytek hejna nesnáší. Jednoho dne dostane od prezidenta Milost pro krocana“ a tak začne žít svůj vlastní „ráj“.

Aby to však nebyla taková pohodička, je tu ještě krocan Jake. Možná není tak chytrý jako Reggie, ale srdce má na správném místě. A tak se rozhodne podniknout misi do minulosti, jejímž cílem je jednou provždy vyškrtnout všechny krocany z jídelníčků. Podaří se mu ukrást vládní stroj času, který ho přenese do 17. století? A pomůže mu Reggie, nebo se takového úkolu zalekne, či snad nedokáže opustit vlastní pohodlí? Odpovědi hledejte v kině!

Připravila: Marcela
Foto: archiv HCE
31. 10. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků