Půjdu do sebe a udělám něco pro své zdraví!

Dlouhou dobu jsem věřila reklamám, které mě lákaly na nákup doplňků stravy a různých preparátů, které mi měly pomoci zlepšit můj zdravotní stav. Už několik let totiž trpím bolestmi svalů, což se negativně projevuje na mé každodenní činnosti.

Titulka pro: Půjdu do sebe a udělám něco pro své zdraví!
Další 2 fotografie v galerii

Jenže tyto přípravky mi prakticky nepomáhaly a tak jsem se rozhodla porozhlédnout se po něčem jiném. Narazila jsem přitom na informace o takzvaných infrasaunách. S údivem jsem zjistila, že právě její účinky mi mohou ulevit od mých bolestí.


Péče o zdraví mě dříve stála spoustu peněz

V informacích o infrasauně stálo, že pravidelný pobyt v ní pomáhá krom jiného zbavit člověka bolestí pohybového aparátu. To jsem již věděla, sama jsem dříve občas zašla do veřejné sauny. A nutno podotknout, že mi vždy po její návštěvě bylo lépe. Jenže do veřejné sauny nelze chodit každý den, ať už z časového, nebo také z finančního hlediska. I proto jsem se rozhodla navštívit obchod, který se specializuje na prodej infrasaun. Jde o moderní zařízení, která oproti klasickým finským saunám využívají infračerveného záření. Díky tomu jsou účinnější a na zdraví tak mají ještě větší vliv.


Bolesti svalů díky infrasauně ustaly

Domácí infrasaunu nyní využívám pravidelně třikrát týdně. A už nyní, po pár týdnech, musím uznat, že jsem s jejím pořízením udělala opravdu dobrou investici. Záda mě bolí o poznání méně. Nemusím si tak kupovat drahé preparáty, které se stejně míjejí účinkem. Infrasauna mi ale nepomohla jen od bolestí svalů. Cítím se díky ní svěžeji, nebývám tak často unavená jako dříve. Zjistila jsem, že má příznivý vliv také na moji pokožku, která už není tak suchá jako dříve, netvoří se na ní akné. Díky infrasauně se mi rovněž lépe dýchá, a to žiju v centru města, kde je spousta smogu.

Infrasauna Marimex

Infrasauna Marimex

 

Nyní už nemusím kupovat drahé preparáty

Proč vyhazovat stovky či dokonce tisíce korun měsíčně za drahé přípravky, ke zlepšení zdraví je lepší investovat do infrasauny. Není všelékem, ovšem její pozitivní účinky na zdraví jsou evidentní. Pokud i vy přemýšlíte o jejím pořízení a chcete se dozvědět více informací, doporučuji si přečíst článek Díky infrasauně se cítím skvěle. V něm najdete vše o výhodách infrasaun.

Komerční prezentace
Foto: Marimex
23. 11. 2014
 

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Pro všechny, kdo se chtějí vědět více o produkci výrobků Dr. Nony.

Jsou to potravinové doplňky, které se skládají z bylinek a vody z Mrtvého moře s archea bakterií (podobně jako někdo užívá Rakytník - samostatnou bylinku nebo Meduňku, jenže Dr. Nona má těch bylinek pohromadě v jednom produktu více + voda z Mrtvého moře s arche bakterií, to je právě ten její chráněný patent tzv. Halo komplex) archebakterie žije v Mrtvém moři a Dr. Nona - lékařka a vědec ji zkoumala a zjistila, že má obrovské léčebné účinky pro organismus člověka.

Archea bakterie vás nijak nezmění, ani vám neublíží jen opraví vaší vlastní DNA, pokud najde ve vašem organismu někde poškozené buňky nebo zjistí, že se vám tam formuje nějaké onemocnění, kterým byste v budoucnu mohli onemocnět a hned to opravuje.

A dokonce, když už máte nějaké onemocnění (třeba nemocné srdce, vysoký nebo nízký krevní tlak, cukrovku, štítnou žlázu nebo nemoci kožní, či zlomeniny a další), archea bakterie tak dlouho vyživuje a obnovuje poškozené buňky nebo přímo nahrazuje poškozené buňky novými buňkami v jednotlivých orgánech v těle, že některé nemoci dokáže dokonce úplně odstranit, regeneruje organismus, prostě vás uzdraví.
Pokud je někdo nemocný 1 rok a má již chronické onemocnění, archea bakterie potřebuje na rekonstrukci a regeneraci poškozené DNA 3-4 měsíce.

Nemusíte užívání produktů Dr. Nona vůbec konzultovat s lékařem, protože všechny výrobky - tobolky, čaje, sirupy, veškerá kosmetika a soli do koupele z Mrtvého moře Dr.Nony se užívají dohromady i s léky od lékařů, nekříží se to, ba naopak, archea bakterie odstraňuje z těla právě negativní účinky chemických léků a ponechává v organismu pouze jen jejich léčivé účinky na danou nemoc nebo zdravotní problém.

Jedná se o rostlinné a bylinné výrobky a nemusíte se toho naprosto bát, váš organismus získá jejich užíváním ochranu před nemocemi, posílí váš imunitní systém, vyčistí váše tělo od tukových nánosů a toxinů a dalších nečistot, které nemají co v organismu pohledávat, zregeneruje organismus a dodá vám vitalitu, energii a zlepší tak celkově kvalitu vašeho života po tělesné i psychické stránce.

Dokonce můžete i sůl do koupele z Mrtvého moře přidávat do vody a popíjet - dodáte svému organismu minerály v naprosto přírodní formě, záleží jen jakou chuť si vyberete, protože jsou tam přidávány také bylinky, takže ty soli voní po těchto bylinkách.

Já si například ve 2 dcl rozmíchám 1 PL soli z Mrtvého moře s Heřmánkem vleju si to do takové lahvičky, uzavřu a nechám sůl rozpustit a potom si tuto rozpuštěnou sůl po troškách vleju do vody (jako pitný režim) a malinko přisladím medem nebo můžete i domácím sirupem a piju. Ale dá se to krásně pít i bez slazení. Máte tak mineralizovaný organismus, protože tyto přírodní minerály jsou okamžitě vstřebávány do organismu a krásně hojí všechny vnitřní sliznice a harmonizují organismus.

V Izraeli jsou výrobky Dr. Nony velmi účinné na různé nemoci a zdravotní problémy, proto je izraelská vláda schválila jako léky a lékaři je používají v nemocnicích a vydávají na recept, v naší republice „díky naší legislativě“ jsou schváleny pouze jako potravinové doplňky a kosmetické přípravky a Dr. Nona se rozhodla pomáhat lidem i v jiných zemích prostřednictvím marketingu v Klubu Dr. Nony a šířit tak osvětu prevence, upevňovat a zlepšovat zdraví lidí.
Její výrobky používají lidé ve 40 zemích světa.

Dr. Nona Kuchina pomáhá svými výrobky Dětské onkologii v Košicích - zmírnit následky ozáření a onkologické léčby u malých dětí.

Podívejte se na video Slovenské televize o Dr. Noně
Dr. Nona podporuje onkologické děti v Košicích
https://www.youtube.com/watch?v=lOreBXEWwVU

ODPOVĚDĚT

0

skvělé mít doma domácí infrasaunu

ODPOVĚDĚT

0

Takovou saunu jsme si nadělili loni na Ježíška, přesto, že bydlíme v panelovém bytě. Je to prostě senzace.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Svět zdraví – plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta...

Titulka pro: Svět zdraví - plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Svět zdraví - plán jak zhubnout a zvýšit si kondici sestavený přímo na tělo

Stejně tak jako máme každý jiný otisk prstu, máme i jiný metabolismus. Proto neexistuje dieta...

Titulka pro: 10 rad pro otěhotnění

10 rad pro otěhotnění

Snažíte se otěhotnět? Někomu se to podaří hned, někdo každý měsíc netrpělivě čeká, až se...

Titulka pro: Zdraví souvisí s psychikou. Myslete na sebe jako na celek.

Zdraví souvisí s psychikou. Myslete na sebe jako na celek.

Že jsou tělo a duše spojené nádoby není nic nového. Všichni to víme, ale stejně...

9 nejlepších potravin pro podzimní kuchyni

9 nejlepších potravin pro podzimní kuchyni

Všichni je známe. Jsou obyčejné a přesto v sobě skrývají tajemství, o kterých se vám...

Titulka pro: Znáte Reiki?

Znáte Reiki?

Reiki je japonský výraz, kterým je označována univerzální životní energie. Rei znamená v překladu univerzální...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SEXSHOP

Holky, koukala jsem se na net a hodně se mi líbí tento erotic ...

CVIČENÍ

Ahoj holky, jaké cvičení preferujete? Doma nebo chodíte ven ...

TEST OTCOVSTVÍ

Holky, prosím o rady... ASAP... řešila jste některá test ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz