Punčochy proti pachu nohou

Plesová sezóna v plném proudu, večerní šaty nakoupeny a už sháníte jen krásné punčošky, abyste nechala vyniknout křivkám svých nohou?

Titulka pro: Punčochy proti pachu nohou

Plesová sezóna v plném proudu, večerní šaty nakoupeny a už sháníte jen krásné punčošky, abyste nechala vyniknout křivkám svých nohou? Máme pro vás tip! Punčochové zboží TIMONY je pro plesy jako stvořené!

Můžete vybírat z provedení – samodržící punčochy, punčochové kalhoty či bokové punčochové kalhoty. Každý z těchto výrobků představuje rozmanité výhody.

„Samodržky“ jsou klenotem ozdobeným nádhernou krajkou, díky 3 tenkým silikonovým páskům výborně drží na noze, a tak se nemusíte obávat společenského faux pas v podobě sklouznutí punčochy ke kotníku. Navíc jsou k dostání v široké barevné škále od bílé po černou.

Speciální TIP pro čtenářky Mezizenami.cz: Víte, jak obnovíte lepivost silikonových pásků na samodržících punčochách? Stačí je „přejet“ francovkou. A pozor! Nikdy neprat v aviváži, u punčochového zboží se doporučuje ruční praní.

„Bokovky“ ocení ty z vás, které mají dvoudílný model s nižším pasem. S tímto výrobkem vám nehrozí nevzhledné vykukování punčocháčů v pase, ale vše zůstává skryto tak, jak má.

„Klasické punčochové kalhoty“ - to je prostě jistota, ve které nešlápnete vedle.

Navíc celá řada TIMONY je obohacena o švýcarské stříbro Sanitized® Silver, které má antimikrobiální účinek a působí rovněž proti nepříjemným pachům nohou. Ovíjená Lycra® navíc jemně masíruje vaše tancem namáhané nožky.

Určitě také oceníte, že špička punčošek je zpracována bez jakéhokoli zesílení, můžete je tedy bez obav obléci i k otevřeným střevíčkům, aniž by byl degradován výsledný efekt. Punčochové zboží z řady TIMONY je nejjemnějším ze sortimentu, vyrábí se v síle 15 DEN, což zabezpečuje krásnou transparentnost výrobku.

Poznejte podmanivou eleganci řady TIMONY, kterou si oblíbila i patronka punčochového zboží Aries, Miss Europe, paní Monika Žídková!

Foto: Aries
9. 1. 2012

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VAŘENÍ S HRAŠKOU

Zdravím používáte někdo hrašku?

CO PRO LEPŠÍ EREKCI

Partner má problémy s udržením erekce, jak to řešíte? Co ...

ZAHRADNÍ NÁBYTEK

Odkud máte nábytek na zahradu? Chceme sedačku a lehátka, ale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz