Soutěže

Pureceutical čisticí gel proti vráskám

Základem ranního i večerního rituálu je úplné odstranění nečistot z kožního povrchu, ať už mají původ vnitřní, například pot, maz a olupující se buňky rohové vrstvy, nebo zevní, tedy prach, zbytky krémů, líčidel a pudrů. Dermatology doporučené dvojfázové přípravky jsou cílené na různé druhy pleti.

Dvojfázové čisticí roztoky, gely nebo pěny Pureceutical obsahují vysoké procento extraktů z léčivých rostlin a účinných biotechnologických látek. Tyto nadčasové produkty doporučují odborníci používat v kombinaci s biotechnologickými séry na bázi peptidů, cíleně zaměřenými na jednotlivé části obličeje i na případné nedokonalosti pokožky, například pigmentové skvrny, či červené žilky. Séra navíc účinně působí proti vráskám a jsou bezbolestnou alternativou laserových operací i botoxu. Skvělou službu prokazují i v případě, že jste estetický zákrok podstoupila – výrazně prodlužují účinek botoxu i výplňových materiálů.
 

 Pureceutical gel proti vráskám

Pureceutical čisticí gel proti vráskám

S přibývajícím věkem pokožka postupně ztrácí tuk, vysychá a snižuje se její elasticita. Objevují se vrásky, tváře se propadají a kůže povoluje. Pureceutical čistící gel proti jemným vráskám obsahuje unikátní kombinaci souboru rostlinných extraktů a peptidů, které pokožku dokonale ošetřují. Díky kyselině hyaluronové v lipozomové formě je pokožka jemnější a udržuje si pružnost. Tato látka působí zároveň jako účinná regenerační složka v procesu stárnutí. Molekulární film se zvlhčujícím efektem zanechává po vyčištění příjemný osvěžující pocit.

Gel vmasírujte do vlhké pokožky. Začněte na dekoltu, pokračujte přes krk až na obličej. Nejvíce záležet si dejte v okolí nosu, brady a čela. Nechte chvíli působit a opláchněte vodou. Při oplachovaní použijte chladnější vodu, aby se póry stáhly. Příliš horká a nebo příliš studená voda může způsobit popraskání žilek. Pak pleť jemně osušte.

Dvojfázové čisticí přípravky se používají ráno a večer. Pleť je dokonale zbavená působení volných radikálů a je intenzivně hydratovaná. Během dne přispívají ke zpevnění pleti, přes noc ji regenerují. Každý den je tak stimulována buněčná obnova a aktivována produkce kolagenů k zachování dlouhověkosti a krásy pleti. Po jejich aplikaci se doporučuje nanést na pleť biotechnologické sérum dle potřeb vaší pokožky.
Více informací na http://www.f-cos.com

Tři z vás nyní mají možnost vyhrát Pureceutical čisticí gel proti jemným vráskám.

Soutěž trvá od 14. do 20. února 2011.

Foto: Fytofontána

Výherci:
djm99
hafr
iviste

 


Diskuze: příspěvků