Reischi na posílení imunity

Imunita je něco, co s věkem oslabuje a je hodně ovlivněna patogeními traumaty, životním stylem, výživou a genetickou výbavou zděděnou po rodičích.

Reischi na posílení imunity

Mnoho z nás trpí chronickými problémy, které mají kořeny v minulosti aniž bychom si toho byli vědomy. A i když existují opravdu úžasné léčivé rostliny, která dokáží posilovat imunitu jako je cibule, česnek a nebo echinacea, tak tyto rostliny působí jako přírodní antibiotika a stimulují imunitní systém. Ale pokud jsou užívané ve velkém množství nebo příliš často, tak to nevyhnutelně vede k přestimulování a autoimunní reakci, kdy organizmus začne útočit na vlastní buňky organizmu což vede k zánětu tkání.


Z výše popsaného důvodu je dobré pro posílení imunitního systému hledat rostliny, které působí na imunitu nikoliv antibiotickým mechanismem, ale prostřednictvím zlepšení buněčné komunikace na úrovni dendritických buněk a makrofágů, což zvyší schopnost rozpoznávání a ničení patogenů. Nemůže tak dojít k přestimulování imunitního systému, ale pouze to učiní existující imunitní buňky iteligentnějšími a šikovnějšími, něco jako kdyby prošli nějakým kurzem pro speciální bojové jednotky. Schopnosti těchto buněk jsou zcela zásadní při zásazích proti útočníkům z řad patogenů, vakcín a dokonce proti rakovinným buňkám.


Je prokázáno, že polysacharidy v Reishi spouštějí a podporují růst kostní dřeně, což je místo kde se imunitní buňky vytvářejí a obnovují. Ale Duanwood Reishi nezvyšuje jen počet T lymfocytů. Ona dokáže i zlepšovat inteligenci -schopnost vykonávat svoji práci u všech typů imunitních buněk. Například u NK buňky (NK natural killers – angl. natural killer cells, přirození zabíječi) představují 3.hlavní subpopulaci lymfocytů, 5–20 % lymfocytů. Dále u buňek, které vytvářejí protilátky a u T buňek, které jsou odpovědné za rychlou odezvu při objevení nových nebo „v paměti uložených“ antigenů.


A Duanwood Reishi dokonce dokáže navrátit k normálu přestimulovaný imunitní systém, který už je v stavu akutní autoimunitní reakce kdy atakuje sám sebe. Příklady tohoto stavu jsou poruchy jako astma a revmatoidní artritida, dvě vysilující autoimunitní onemocnění, u kterých je klinicky prokázáno výrazné zlepšení po suplementaci Reishi.

 

Ne všechny produkty z Reishi jsou stejně účinné. Aby Reishi byla pro vaše tělo přínosem mělo by se jednat o extrakt s minimálně 40% obsahem polysacharidů. Více informací o tom jak poznat kvalitní Reishi ZDE.

 

Více informací najdete na www.superionherbs.cz.

 

 

Připravila: Katka
Foto: Superionherbs

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Ja jsem jeste slysela dobre doporuceni na bion3 na posileni imunity, pokud s tim mate nekdo nejake zkusenosti, tak budu rada kdyz mi date vedet. :)

ODPOVĚDĚT

0

Ahoj ano ja mam zkusenosti a mohu jenom doporucit, koupila jsem ten bion v lekarne pred vanocema a koupim ho urcite znovu, hlavne ted je chtipkove obdobi tak se to fakt hodi na tu imunitu.

ODPOVĚDĚT

0

Super dekuji moc viky ja se na neho take pozeptam v lekarne a kdyztak si ho koupim.

ODPOVĚDĚT

3

to může být dobrý přípravek k posílení imunity

ODPOVĚDĚT

4

imunitu lze posílit taky otužováním a zdravou stravou....hodně pohybu a nelenošit, a to já ráda lenoším :-))

ODPOVĚDĚT

5

Tak mě udivilo tvrzení, se dá předávkovat cibulí nebo česnekem.... to by naše babičky už byly bez imunity a nedožívaly se vysokého věku.... a že se dá přírodní prostředky nahradit chemií??!!! Tak mi zní jako veliká hloupost. Jistě, když už je zle, mohou tyto preparáty vypomoci, ale tvrdit, že se člověk stane imunní proti účinkům bylinek a zeleniny... to je nesmysl

ODPOVĚDĚT

5

I doktor (chirurg) manželovi radil, že má jíst NORMÁLNĚ, to, co kdysi jedli naši rodiče a prarodiče a nebude se muset "docpávat" všelijakými přípravky :o)

ODPOVĚDĚT

5

taky to doma praktikuji, dnešní mladí jsou jen samý doplněk stravy, a dcerka nejí cibuli, syn zase česnek a houby...manžel zase kukuřici a zelenině taky moc nedá...tak je aspoň nacpávám kysaným zelím... tam je všechno co tělo potřebuje... a bez pilulek

ODPOVĚDĚT

1

Dobrý přípravek, již jsem ho vyzkoušela

ODPOVĚDĚT

2

mám oslabenou imunitu a vážně uvažuji o prostředku aby se ně trochu zlepšila

ODPOVĚDĚT

4

Oslabená imunita je velký problém, proto je dobře, že jsou na trhu účinné přípravky.

ODPOVĚDĚT

3

Měl by to být vemi účinný přípravek.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (12 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

BOLAVÁ KOLENA

Dobrý den, nemáte doporučení na bolavá kolena? Máte něco ...

BOHEMIA OLEJ

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s oleji od značky Bohemia ...

VIBRÁTOR

Kde koupit pořádnou hračku do postele?:-) Nápady?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz