Zdraví

Dejte sbohem těžkým nohám

Sbírání kytiček

Konečně si naplno užíváme sluníčka a teplého počasí. Některým z nás mohou tyto dny přinášet nepříjemné komplikace v podobě těžkých a oteklých nohou. Přinášíme vám pár tipů, jak jim odlehčit.

Water Control

Proti zavodnění a pro lehké nohy. Tablety obsahují aktivní látky, které odvodňují a detoxikují tělo. Tím napomáhají i k zeštíhlení a zformování postavy. Tavolník detoxikuje tělo, odvodňuje a působí proti zadržování vody v těle. Červená réva a řasa Palmaria Palmata zlepšují cirkulaci krve a blahodárně působí na žilní neprůchodnost, křečové žíly a pocit těžkých nohou. Cena: 800 Kč/ 30 tablet.

Celluceane

Nápoj proti celulitidě a pocitu těžkých nohou obsahuje přírodní aktivní látky, které působí proti celulitidě, zbaví vás pocitu těžkých nohou a povzbuzují cirkulaci krve. Řasa Ascophyllum má stimulační, tonizační a detoxikační účinky a zároveň chrání cévy. Criste marine podporuje eliminaci toxinů. Listy vinné révy a černého bezu zlepšují krevní oběh. Rostlina královna prérie je známá pro své drenážní účinky. Papaya a maté přispívají k zeštíhlení nohou. Cena: 940 Kč/ 20 sáčků.

Jambes Légéres

Tonizační gel na těžké nohy s chladivým efektem se okamžitě vstřebává a je tak schopný poskytnou okamžitou úlevu. Na pokožce nezanechává nepříjemný film a můžete ho používat dokonce i přes punčochy. Obsahuje hematit známý pro své silné drenážní účinky. Pomáhá stimulovat podkožní krevní mikrooběh. Společně s kaštanem a ginkgo bilobou usnadňuje žilní proudění od nohou zpět do srdce. Přeslička rolní chrání tkáně při sportovních aktivitách a celkovém vyčerpání. Nezbytné osvěžení dodávají mentol a kafr – látky, které zajistí okamžitou a dlouhodobou úlevu. Optimalizují tak drenážní účinky zmíněných aktivních látek. Cena: 820 Kč/ 200 ml

Ráno a večer si sprchujte celé nohy chladnou vodou a masírujte je od kotníků ke stehnům.

Autor: Katka

Foto: Thalgo, Payot

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků