Crocsy v novém kabátku

Ideální boty pro volný čas? To jsou jednoznačně Crocsy. Pokud jste si tuto značku oblíbili, pořiďte si nové modely Shayna a Candace, které vycházejí z dnes již klasických modelů Mary Jane a Classic.

Titulka pro: Crocsy v novém kabátku

Ideální boty pro volný čas? To jsou jednoznačně Crocsy. Pokud jste si tuto značku oblíbili, pořiďte si nové modely Shayna a Candace, které vycházejí z dnes již klasických modelů Mary Jane a Classic.

Nové modely mají ty nejlepší vlastnosti Crocs bot, jako je pohodlný masážní vnitřek bot, prodyšné otvory na špičce boty, jsou vyrobeny z patentovaného materiálu Croslite™, jsou lehké, antiseptické, pohodlné a neklouzavé a nenechávají stopy na podlaze.
Kromě těchto skvělých vlastností mají Shayna a Candace nový inovativní design, který vnese do vašeho stylu více ženskou a elegantní linku.
Jsou ideální pro volný čas, budou skvělé na letní procházky a oceníte je jistě i v zaměstnání jako podporu pro vaše nohy. Výborné jsou také pro těhotné ženy a osoby trpícími různými zdravotními obtížemi.

Modely Shayna a Candace se vyrábějí v dámských a v dívčích velikostech, od velikosti 33 do velikosti 43. Shayna Girls a Candace Girls od dětské velikosti 21 do velikosti 33. Vybrat si můžete z různých barevných provedení.

Modely Shayna a Candace zakoupíte na www.urbanlux.cz a v Crocs Store in Store vedle obchodu Destroy v ulici Na Příkopech. Dále jsou některé modely v prodeji v síti prodejen Home Art, Rockpoint a M2SHOES. Candace Clog Women stojí 810 Kč, Candace Girls 540 Kč, Shayna Girls 670 Kč a Shayna Women 880 Kč.

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
28. 6. 2011

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz