Volný čas

Říjnové zatmění Měsíce v Býku: přináší příležitost ke změnám

Sbírání kytiček

Zatmění přinášejí období změn a transformací. Jsou příležitostí ke změnám ve vašem životě. Na povrch mohou vyplout staré energie, kterých se potřebujete zbavit.

Sobotní zatmění Měsíce 28. října uzavírá sérii zatmění od 19. listopadu 2021. Vzpomeňte si, co se vám za poslední dva roky dělo v souvislosti s tématy Býka, kterými jsou peníze, umění a smyslné požitky.

Zatmění jsou vždy působením mezi dvěma znameními. Při sobotním zatmění v Býku budeme pracovat s energiemi Býka a Štíra. Toto zatmění doplňuje nedávné zatmění ve Vahách, protože Býkovi i Vahám vládne Venuše. Tato dvě zatmění nám pomohou najít rovnováhu a klid. Býk je znamením klidu. Pomáhá nám cítit naši vnitřní důvěru, když překonáváme různé překážky. Pomáhá nám napojit se na energie přírody.

Štír a Býk se zajímají o přítomný okamžik. Štír nám pomáhá při těžkých životních situacích najít cestu ke dnu, kde najdeme rozuzlení, pravdu a následně klid. Býk nás nabádá, abychom klid našli pomocí přírody. Připomíná nám, že procházíme stejnými cykly jako ona.

Jak můžete zatmění v Býku využít

  • Projděte si staré diáře a maily, abyste si připomněli, co se dělo v listopadu 2021 a říjnu 2022. Popřemýšlejte, co řešíte teď.
  • Odpočívejte, abyste měli dostatek sil připravit se na případné změny.
  • Uvědomte si všechny emoce, které se během zatmění objeví.
  • Napište si na kousek papíru věci, které vám už nevyhovují a pak je pusťte pryč. Zbavte se všeho, co vás brzdí. I vztahů.

Toto zatmění je čas sebereflexe. Buďte chvíli off-line. Pokud zvažujete velké nákupy, raději chvilku počkejte.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: www.yogajournal.com/lifestyle/astrology/lunar-eclipse-full-moon-in-taurus-october-2023/, chaninicholas.com/everything-you-need-to-know-about-octobers-lunar-eclipse-in-taurus/, www.allcrystal.com/articles/full-moon-taurus/
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků