Zdraví

Řízená detoxikace 2. díl: řešení zdravotních problémů z celostního pohledu

Dnes vám přinášíme druhý díl reportáže o řízené detoxikaci malé Vandy, která přišla do ordinace zkušené terapeutky Vlaďky Málové kvůli neustálým zánětům dutin, uší, bolestí hlavy v oblasti čela.

V prvním díle jsme vám popsali první detoxikační kůru. A jak to dopadlo?

Odpovědí organismu bylo 10denní intenzivní odhleňování v podobě rýmy a odkašlávání s uvolněním hlenů, únava. Vše bez teplot. Po té došlo k úlevě, ke zklidnění a odeznění příznaků. V tuto chvíli si maminky často řeknou, že není třeba pokračovat, ale to je zásadní chyba. Odstraní se pouze část příčin. Dobrý stav by byl pouze dočasný.


Druhá návštěva v dubnu

Vandě se fyzicky ulevilo a do popředí se dostala 2.část příčin – to znamená zatížení limbického systému. Objevily se emocionální výkyvy, vznětlivost, vztek až do maxima a pak následoval pláč a úleva, pociťovala, ale smutek. Už jen to, že tento pocit si dítě uvědomuje a pojmenovává, nám značí velkou citlivost až přecitlivělost a vnímavost- netypickou pro dětský věk. Krátce před naší další kontrolou prošla kineziologií, kde došlo k uvolnění smutku a postupně se stav začal zlepšovat.

Při 2. návštěvě – 1.kontrole bylo třeba dokončit úvodní záměr, Salvie potvrdila:

  • Colidren pro oblast střev
  • Analerg– jsme dali i pro úlevu projevů v danou dobu
  • Mezeg– gliový systém
  • Mindren– aby mohlo dojít k uvolnění anorganických toxinů


Původní potíže se neobjevily, ale je třeba pracovat na emocionální stránce. Autoalergie nám potvrzuje celkovou přecitlivělost. Je potřeba jít krok za krokem, dlouhodobě. Zároveň je třeba odstranit dysharmonii jater, které stojí také za alergiemi a také opravit metabolické poruchy a odstranit již vzniklé metabolity.


3. návštěva červenec

Po školním výletě s přenocováním a nočním povídáním se spolužačkami se objevují sny, ve kterých se bojí, strach ze tmy, samoty, potíže s usínáním. Každá patologická emoce ovlivní celý organismus a ve spojení s horkem a pár dalšími faktory je zhoršena i kůže. Je vidět, že u Vandy potlačením (léčením) zánětů – fyzických příznaků došlo k prohloubení patologie na emoční rovině. Všechno teď postupně vyplouvá na povrch. Je lepší, že teď. Za pár let s hormonálními změnami by mohly tyto patologie mít dlouhodobé důsledky pro celkovou fyzickou, ale hlavně psychickou pohodu. Nejsou vyjímkou deprese u takto mladých dívek.

Je potřeba teď trpělivost a důslednost, protože jdeme po skutečných příčinách potíží, netlumíme důsledky. Je třeba uvolnit a odklidit, uvolnit další a odklidit. Vanda dostává:

  • Liverdren– jaterní okruh
  • Lymfatex-mízní systém
  • Elemde– poruchy imunity
  • Relaxon– použití večer- pro uvolnění, zklidnění a dobrý spánek, potřebuje se dobře vyspat a odpočinout.


Vanda je prvorozené dítě. Většinou prvorozené děti bývají častěji nemocné a mají více zdravotních obtíží. Dá se říct, že maminka se vyčistí díky prvorozenému dítěti.
Druhé dítě pokud se narodí během pár let bývá mnohem zdravější, protože maminka je vyčištěná. Se dvěmi dětmi starosti at.d dochází k rychlejšímu zatížení a vyčerpání matky a tak 3.dítě s odstupem více let mívá zase zdravotní potíže. Neplatí to vždy, ale celkem často ano.


Má dcera na tom byla stejně jako Vanda. Kdybychom neprošly detoxikací, dnes by byla astmatik s kupou léků a sprayů. Vím, jak se cítí Vandy maminka a každá máma nemocného dítěte. Detoxikace jde ke kořenům jde jen o to jestli je chceme skutečně najít a odstranit. Zdravé dítě je největší poklad světa.Každý zdravotní problém má svou příčinu. Co nejde odstranit, jde alespoň zlepšit či zmírnit. Vždycky to stojí za to.

Věřím, že u Vandy stejně tak, jak jsme odstranily záněty a bolesti hlavy odstraníme i další potíže.

Více informací o přípravcích Joalis a detoxikačních centrech najdete na www.eccklub.cz.

Autor: Vlaďka Málová – detoxikace-ocista.cz
Foto: iStock
31. 12. 2015


Diskuze: příspěvků