Bylinky dokáží změnit život

Dnešní uspěchaná doba na nás klade obrovské nároky každý den. Žijeme ve světě plném technických vymožeností a s tím přímo i nepřímo souvisejících negativních vlivů na životní prostředí.

Titulka pro: Bylinky dokáží změnit život
Zobrazit fotografii v galerii

Žijeme v neustálém napětí, stresu a uspěchanosti. To se samozřejmě odráží v kvalitě potravy a nápojů a z toho plynoucího postupného usazování toxinů v našem těle. Dnešní konzumní společnost spoléhá na farmaceutika, ale zapomíná na prevenci, která je tím nejdůležitějším krokem k zachování dobrého zdraví.

Tradiční čínská medicína v podobě bylinek má více než 3 000 let historie. Na našem trhu je již mnoho let jedinečné čínské bylinné tonikum PhytoChi®. Tento bylinný doplněk stravy obsahuje celkem 16 vyjímečných bylin, které napomáhají detoxikaci organismu, udržují v těle homeostázu (rovnováhu JIN JANG) a zásobují tělo vitamíny, minerály a cennými přírodními enzymy včetně stopových prvků.


Co je to PhytoChi®?

PhytoChi®
PhytoChi®

PhytoChi® vychází z čínské terminologie, přičemž „Phyto“ znamená byliny a „Chi" znamená energie. Jedná se tedy o energii z bylin. PhytoChi® se z velké míry podílí na procesu detoxikace organismu. Proces detoxikace může být průvodním jevem počátečního užívání bylinného přípravku PhytoChi®. Zbavování se toxických látek a metabolitů je pouze přechodná fáze. Poté tonikum působí protizánětlivě, má pozitivní vliv na snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi a podporuje správnou činnost jater. Pozitivní ohlas má v rámci blahodárného působení u alergiků. Zároveň se užívání PhytoChi® osvědčilo u migrén, lupének, trávicích a žlučníkových problémů, artrózy atd. PhytoChi® blahodárně působí na posílení imunity a celkového zdraví. Specifické účinky jednotlivých bylin působí v dokonalé synergii a tím se konečné účinky přípravku znásobují.


Co obsahuje PhytoChi®?

PhytoChi® obsahuje gel z listů aloe pravé, plod kustovnice čínské, kořen kozince blanitého, sušený květ i plod mučenky pletní a schizandry čínské, kořen ženšenu nepravého i pětilistého, oddenek kurkumy dlouhé, kůru mandarinky, zralé obilky slzovky obecné a mnoho dalších bylin. Jedinečnost bylinného přípravku PhytoChi® je v tom, že autor produktu, pan Albert Y. Leung, Ph. D. dokázal zvýraznit blahodárné účinky bylin a zároveň odstranil jejich účinky vedlejší a nežádoucí. Albert Y. Leung, Ph. D. je uznáván jako jeden z největších znalců botanických produktů a principů tradiční čínské medicíny.


Lze testovat účinky bylin?

V minulosti na našem trhu nebyla definována platná pravidla, jak hodnotit kvalitu bylinek v doplňcích stravy, nešlo tedy jednoznačně dle specifických měřítek zhodnotit, zda odpovídají standardu a zda jejich obsažení odpovídá informacím na etiketě. Právě Albert Y. Leung se skupinou vědců vyvinuli technologii budoucnosti pod názvem Phyto-True™ - komplexní systém pro kontrolu kvality a jakosti. Tato technologie umožňuje na vědeckých základech označit pravost čínských bylin v návaznosti na tradiční informace a lze tak v různých bylinných přípravcích, které jsou k dispozici na trhu, prokázat jejich účinnost. Výsledkem je potom přesný a detailní profil léčiva nebo bylinného doplňku stravy.


Jak lze PhytoChi zakoupit?

PhytoChi® lze zakoupit online. Pro pravidelné uživatele existuje věrnostní slevový systém, kdy při koupi startovacího balíčku jsou každé další nákupy trvale výhodnější. Doporučením je vyzkoušet PhytoChi® alespoň na 3 měsíce, aby měl uživatel možnost pocítit pozitivní vliv užívání tohoto jedinečného bylinného přípravku. Obecně se doporučuje přípravek používat každodenně a dlouhodobě.

 

 

Pokud chcete udělat něco pro svoji zdraví, navštivte nás na www.phyto.cz.

Komerční prezentace
Foto: Phyto.cz
11. 3. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

7

karma 340 to je směšné

ODPOVĚDĚT

4

Karmická bytost,dopřejme jim to

ODPOVĚDĚT

6

Tak to je pravda

ODPOVĚDĚT

3

jj, přímo svatá

ODPOVĚDĚT

3

Odpověď hodna 5ti bodové karmy.:-)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Tradiční čínská medicína a její místo

Tradiční čínská medicína a její místo

Většina z nás má aspoň nějaké ponětí o tradiční čínské medicíně. Tradiční čínská i současná...

Titulka pro: Toužíte po dítěti? Srovnejte si cyklus a psychiku

Toužíte po dítěti? Srovnejte si cyklus a psychiku

Ve staré Číně znamenal velký počet zdravých dětí povinnost vůči císaři. Malé rodiny bývaly terčem...

Titulka pro: Co jsou to potravinové doplňky?

Co jsou to potravinové doplňky?

Většina z nás alespoň někdy kupuje takzvané potravinové doplňky. Víme přesně, o co se jedná?...

Kurzy vaření podle principů tradiční čínské medicíny - Vaříme jin-jang

Kurzy vaření podle principů tradiční čínské medicíny - Vaříme jin-jang

Tradiční čínská medicína přikládá velký význam dietetice. Systém stravování využívá jako jednu ze základních metod...

Titulka pro: Vyhrajte balíček produktů čínské medicíny

Vyhrajte balíček produktů čínské medicíny

Čínská medicína je nejznámějším léčebným systémem vytvářejícím paralelu k soudobým biomedicínským postupům. Poskytuje ucelený pohled...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX

Jděte přímo na www.foxylife.cz. Tam jsem si ...

SLEVOVÉ KUPONY

A co budete konkrétně kupovat? Taky vánoční dárky?

NÁKUPNÍ TAŠKA NA KOLEČKÁCH

Poradíte, kde koupit kvalitní nákupní tašku na ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz