Erotické pomůcky, které stoprocentně oživí váš vztah

Jak léta plynou, vášeň v partnerském vztahu pomalu uvadá. Děje se to i u vás doma? Nevěšte hlavu, nemusí být ještě zdaleka všem dnům konec. Někdy stačí jen narušit zažitý stereotyp nějakou novinkou a z nudy se stane úžasný společný zážitek.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Začněte klasikou

Pokud si do postele zvete pomocníka poprvé, vsaďte raději na jistotu. Nejoblíbenějšími sexuálními hračkami jsou snad od nepaměti dilda a vibrátory. Někteří muži se jejich používání vyhýbají - domnívají se totiž, že když partnerka zatouží po takové pomůcce, pokládá je za nevyhovující milence. Vibrátor ovšem rozhodně není jen prostředkem pro sólovou zábavu a skvěle se osvědčí při partnerském sexu. A slyšeli jste už vůbec o vibrátoru We vibe? Tato podkovička je přímo určena k použití při souloži, kdy stimuluje jak ženin klitoris a bod G, tak partnerův penis. Dildo vám sice nedopřeje ono příjemné vrnění, ale zato je jeho podoba s penisem mnohem věrnější. Takzvaný "strap on" proto může i ženě umožnit, aby se v sexu ujala dominantní role. 


A pak se nechte inspirovat 

Dobře, s vibrátorem jste si užili, Venušiny kuličky si partnerka pořídila, dostali jste se hračkám na chuť a teď přemýšlíte, čím ještě oživit sex. Kde jinde najit potřebnou inspiraci než na internetu? Nemusíte se omezit jen na suchopárné popisy produktů v online sexshopu, které vám toho moc neřeknou. Známý prodejce sexuálních pomůcek, e-shop Růžový slon, na toto téma vloguje na youtube a na jejich kanále si můžete prohlédnout zajímavé erotické videonávody, jichž stále přibývá. Jedná se jak o recenze produktů, tak o tipy a triky ohledně jejich použití. Erotická inspirace pak přijde prakticky sama, a navíc se dozvíte, k čemu slouží ty méně známé, o to však lákavější kousky, jejichž účel jste dosud mohli jen hádat. 


Nákup na internetu je diskrétní a pohodlný

Zatímco někteří si jednoduše zajdou vybrat do sexshopu, jako by se jednalo o obyčejný nákup v potravinách, jiní se stydí nakupovat erotické pomůcky na veřejném místě. Díky internetovým obchodům, které bývají výborně zásobené, si může novou hračku pořídit i ten nejstydlivější člověk. V katalogu na e-shopu si zboží v klidu prohlédnete, porovnáte a snadno najdete i recenze, to vše z pohodlí domova. Doručení bývá naprosto diskrétní - sousedé z obálky vůbec nic nepoznají - a ani nemusíte dlouho čekat. Například sexshop Ruzovyslon.cz doručuje i o víkendu. 


Něco pro oba 

Nakupovat hračky, z nichž budou mít oba partneři stejné uspokojení, může být svízelné. My doporučujeme vyzkoušet jednu zdánlivě nenápadnou pomůcku: vibrační kroužek na penis, který zvyšuje požitek partnera a současně dráždí klitoris partnerky. Mnohem důležitější pro skvělý sdílený zážitek ze sexu ale je, abyste byli na stejné vlně. Uvolněte se a hrajte si! Oživení do ložnice může vznést i masážní gel, jedlé prádlo, policejní pouta nebo vibrační kačenka do koupele, záleží jen na vás, jak se milostným hrátkám oddáte. 


KP

Foto: Pixabay

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Manžel chodí z práce dost unavený a někdy i v ne moc dobré náladě. Vždy mu zvednu náladu, když si obléknu nějaký sexy obleček a udělám mu jako předehru masáž olejíčkem, je hned uvolněnější a povolnější.

ODPOVĚDĚT

4

jo souhlasím

ODPOVĚDĚT

6

myslím, že si spousta páru kupuje takové pomůcky. Už mladí muži mají problémy s potencí a výdrží, protože jsou v práci ve stresu a shonu a doma bývají unavení. Než by čekali, až si jejich partnerky najdou milence,vypomůžou si hračkami a spokojenost je na obou stranách.

ODPOVĚDĚT

3

máte naprostou pravdu

ODPOVĚDĚT

2

Ano, každý dle svého názoru.

ODPOVĚDĚT

4

to je každého věc

ODPOVĚDĚT

4

Ano, každému podle jeho vkusu.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (7 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ilustrační obrázek

5 tipů na „žhavé“ erotické pomůcky

Pestřejší, a tím pádem zajímavější sexuální život je mnohdy rozhodujícím faktorem, který může tmelit vztah....

ilustrační obrázek

Erotické spodní prádlo

Svátek všech zamilovaných se mílovými kroky blíží a za pár dní jej máme tady.

ilustrační obrázek

Sex z hlediska čínské kosmologie

Proč je sex tak oblíbené téma?

ilustrační obrázek

7x o sexu: na co si (ne)dávat pozor?

Sex je u mnoha párů „věcí, o které se raději nemluví“. Právě nedostatek komunikace je...

ilustrační obrázek

5 tipů pro žhavější sex

Proč se spokojit s průměrným sexem, když ho můžete mít ještě lepší? Připomínáme vám pět...

ilustrační obrázek

Víte, v jaké výši přispívají zdravotní pojišťovny na inkontinenční pomůcky?

Samovolný únik moči neboli inkontinence je pořád trochu tabu, přestože se prakticky týká zhruba čtvrtiny...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

HUBNUTÍ S ODBORNÍKEM

Ráda bych konečně zhubla, a to nastálo. Dostala jsem tip na ...

KRMIVO PRO PSY

Zeptám se máte někdo zkušenost s konzervami od Britu Mono ...

KVALITNÍ ČOKOLÁDA

Ahoj kde bych koupila nějakou kvalitní čokoládu.Chci ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz