Rostlinná placenta pro krásu každé pleti

Ženám byla dána do vínku touha po kráse. Ve snaze uchovat si krásnou pleť nebo vyřešit její aktuální problém, hledáme stále nové možnosti. Moderní kosmetická péče se stále častěji inspiruje osvědčenými recepty, které jsou prověřeny staletími a jejichž základem jsou poklady z přírody.

Titulka pro: Rostlinná placenta pro krásu každé pleti
Další 2 fotografie v galerii

Návrat k přírodě lze vnímat jako protipól dnešní přetechnizované doby. Teprve spojením dávných zkušeností a nejnovějších poznatků vědy však získáme neobvykle účinná složení. Takto koncipované moderní kosmetické přípravky hravě vyřeší jakýkoli problém každého typu pleti.


Rostlinná placenta

Stejně jako gemmoterapie čerpá rostlinná placenta svou účinnost ze základních živin (aminokyselin, peptidů atd.), přítomných v pupenech a zárodečných částech rostlin. Tato substance, dobře snášená i u nejcitlivější pokožky, položila základy první generaci prostředků aplikované fytodermatologie: PLACENTOR Vegetal.


Během padesátých let byly v nemocnicích ve francouzském Lyonu objeveny nesporné pozitivní účinky lidské placenty. Několikaletý výzkum prokázal její mimořádnou schopnost regenerovat tkáně pokožky. Zejména při navazující léčbě popálenin a jizev, bylo dosaženo vynikajících výsledků.
 

Lidskou placentu používali odborníci v nemocnicích, ale její uchovávání bylo složité a komplikovalo širší uplatnění. Proto oslovili doktora Guillota, renomovaného francouzského farmakologa, aby našel řešení a sestavil recept na zpracování lidské placenty. S výsledky dosahujícími kvality lidské placenty, ale mnohem snáze uchovatelný a aplikovatelný byl vyvinut v roce 1959 první krém Placentor s rostlinou placentou, známý pod názvem “Regenerační hydratační krém na obličej”. Ačkoliv byl tento krém vytvořen speciálně pro lékařské účely, rychle se z nemocnic rozšířil i do kosmetických salonů jako účinný prostředek na léčení jizev a popálenin.
 

V následujících letech se doktor Guillot, zapálený botanik a průkopník aktivních komponentů ve farmacii a kosmetice, zaměřil na výzkum rostlinné substance objevené mezi válkami: na rostlinnou placentu. Bezpočet studií a testů prováděných v nemocnicích ukázal, že regenerační schopnosti rostlinné mízy dokonce předčí výsledky lidské placenty.


Placentor Vegetal

Placentor

Placentor

Francouzská dermokosmetika PLACENTOR VEGETAL přináší na náš trh přípravky s unikátní recepturou, vynikající kožní snášenlivostí a skvělými výsledky. ROSTLINNÁ PLACENTA, která tvoří základ složení přípravků této značky, je jednou ze substancí, která se těší velké oblibě právě pro svou vysokou účinnost. Suchá a citlivá pleť se sklonem k podráždění, problematická pleť se zánětlivými procesy, mastná pleť s nežádoucím leskem, zarudnutí pleti, pigmentové skvrny, unavený vzhled, dehydratace, vrásky, ztráta pevnosti, pružnosti a další viditelné projevy stárnutí pleti – to vše je díky rozmanitému portfoliu výrobků možné efektivně řešit.

Vysoký standard kvality spolu s hodnotami značky, jimiž jsou PŘIROZENOST, ÚČINNOST, BEZPEČNOST a OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ jsou zárukou dokonalé péče. Jemné složení s výtažky z čerstvých pupenů rostlin a bez obsahu parabenů vyhovuje i té nejcitlivější pleti. Není proto divu, že přípravky Placentor Vegetal jsou doporučovány dermatology a získávají si stále více spokojených zákazníků v mnoha zemích světa.

 

Výrobky jsou k dostání ve vybraných lékárnách, v e-shopu lékárny Dr. Max nebo na www.placentor.cz.

KP
Foto: Placentor
9. 8. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

3

tobych vyzkoušela hned

ODPOVĚDĚT

5

Taky určitě vyzkouším

ODPOVĚDĚT

3

mam velmi problematickou plet tak nevim abych si tim jeste neuskodila?

ODPOVĚDĚT

1

Určitě vyzkouším

ODPOVĚDĚT

2

Stála by za vyzkoušení

ODPOVĚDĚT

1

Zajímavý článek.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (6 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Přírodní péče pro vaši pokožku

Přírodní péče pro vaši pokožku

Vyzkoušejte jemnou, čistě přírodní kosmetiku Bio Marionnaud. Obsahuje cenné přírodní složky - tropickou třešeň Acerolu,...

Titulka pro: Pečujte v zimě správně o svou pleť

Pečujte v zimě správně o svou pleť

Zima je pro naši pleť obzvláště náročným obdobím. Když teploty klesnou pod nulu, mazové žlázky...

Titulka pro: Péče o pleť na konci zimy

Péče o pleť na konci zimy

Každoročně svou pleť během zimního období chráníme jako drahocenný poklad před nepříznivými vnějšími vlivy jako...

Titulka pro: Pleť potřebuje hydratovat

Pleť potřebuje hydratovat

Udržovat pleť po celý rok krásně svěží, vyživenou a hydratovanou dá někdy pořádně zabrat. Jen...

Titulka pro: Péče o citlivou pleť

Péče o citlivou pleť

Citlivou pokožku můžete mít v jakémkoli věku a nezávisí na jejím typu - smíšená, mastná,...

Péče o pleť na konci léta

Léto pomalu končí a na krásné slunné dny budeme zanedlouho jen vzpomínat. Většina z nás...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SADA NOŽŮ - DÁREK

Ahoj všem! Prosím o jakékoli tipy a zkušenosti s nějakými ...

DETOX TĚLA

Dobrý večer, jak nejlépe detoxikovat tělo, nemáte ...

ZDRAVÉ SVAČINKY

Zdravím, máte tipy na zdravé svačinky pro dítě (1 rok). ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz