Rodina

Ryby ocení dárky od srdce!

Lidé, kteří patří podle zvěrokruhu do znamení Ryb, jsou citliví, vnímaví a mnohdy by se obrazně řečeno rozdali pro druhé. Oplaťte jim jejich náklonnost a myslete na ně vhodným dárkem. V těchto dnech slaví své narozeniny.

O Rybách se traduje, že jsou klidné a přizpůsobivé povahy, duchovně založené. Dávají přednost souladu a disponují mimořádnou intuicí. Prostě vidí to, co ostatní přehlížejí. Navíc jsou díky své citlivosti předurčené k doslova charitativní činnosti – pomáhají ostatním, mnohdy i na svůj úkor. A přestože mají vlastní názor, ve společnosti jiných lidí se příliš neprosazují; raději pozorují a poslouchají druhé.


Pro druhé vše

Lidé zrození v tomto vodním znamení se pohybují na vlnách emocí a citů jako ryby ve vodě. Když je jejich okolí spokojené a v klidu, také Ryby budou šťastné, ovšem jakmile se začne projevovat špatná nálada, hádky a nenávist, Ryby tato nepohoda vyvede z míry. A to i přesto, že se stále snaží lidem pomoci. Ne nadarmo se říká, že skutečnou povahu lidí zrozených v tomto znamení poznáte, až když se něco děje – těší je starat se o ostatní, pečovat o ně, pomáhat jim. Na škodu Rybám samotným se však stává, že staví pohodu a štěstí druhých nad to své.


Životní kotrmelce

Symbol tohoto vodního znamení znázorňuje dvě ryby proti sobě, jakoby chtěl naznačit, že lidé-Ryby mají plavat proti proudu. Tento příměr si můžeme vyložit v mnoha souvislostech, například že „rybí“ lidé složitěji hledají rovnováhu mezi svými přáními a skutečností. A přestože bývají opatrní, jejich víra v dobro ostatních je převeliká – až se může stát, že některým nečestným jedincům „sednou na lep“. Co byste o nich ještě měli vědět? Přestože se snaží pochopit pocity a přání druhých, samy sebe stále hledají.


Zadáno pro pány

Muži-Ryby můžou v ostatních vyvolávat dojem, že stojí stranou a do všeho je musí jejich drahé polovičky tlačit. Mají citlivou duši, to však neznamená, že nemůžou dosáhnout úspěchu; jen je třeba uplatňovat povahové rysy ve vhodných oborech. Kladou důraz na morální hodnoty, slušnost, taktnost, v soukromí si cení klidu a harmonie. Dávají přednost duchovním naukám, umění, literatuře…


A když se zamilují? Ke své vyvolené se Ryba chová romanticky a snesla by jí modré z nebe, na druhou stranu však může i žárlit a v momentě, kdy by měla být pevný jako skála, se stane zranitelnou.


Udělejte jim radost!

Svícen z achátu

Svícen z achátu

Muži-Ryby určitě ocení dárek od srdce, což vám připomínáme hlavně proto, že právě v tyto dny slaví narozeniny (až do 20. března). Myslete na ně a vyberte jim opravdové překvapení; sami by si o ně asi neřekli. Kupte jim například přívěsek znamení zvěrokruhu, avšak dokažte, že si jich ceníte stejně jako oni vás a pořiďte jim znamení z kombinace žlutého a bílého zlata. Že už doma jeden má? Pak zvažte, zda mu nepořídit náramkové pánské hodinky, které podtrhnout jeho osobnost. Na výběr je celá řada stylů a značek v nejrůznějších cenových relacích, určitě nějaké vhodné objevíte. A až si doma uvaříte slavnostní večeři, atmosféru podtrhne intimní osvětlení. Kdo ví, třeba se právě vaší Rybě zalíbí náš tip – svícen z achátu.


Komerční prezentace
Foto: www.hodinky-klenoty.cz
5. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků