S Albertem na výlet za neobjevenými památkami

Letní prázdniny jsou v plném proudu a to je vždy ideální čas vyrazit někam na výlet. Pusťte se do velkého letního dobrodružství v Albertu, kde právě probíhá kampaň s názvem Prázdniny v jednom kole. Zapojit se můžete také do soutěže a vyhrát rodinnou vstupenku na neobjevené památky po celé České republice a poukázku na nákup v Albertu.

Zobrazit fotografii v galerii

Prázdninové dny plné dobrodružství

Možná jste jako děti milovali příručky a knížky, ve kterých byla spousta zajímavých rad, jak rozdělat oheň z mokrého dřeva nebo jak rozpoznat zvířecí stopy. Kniha Prázdniny v jednom kole, která je v současnosti v prodeji ve všech prodejnách Albert, nabízí pro vaše děti 18 kapitol plných tipů na aktivity doma, v přírodě či na cestách. Prázdniny se tak pro ně stanou časem úžasných dobrodružství.

Samolepky a vstupenky za nákupy 

Až do 5. srpna mohou zákazníci získat za své nákupy v Albertu samolepky rozličných tvarů, barev a vůní. Ty si mohou do své knihy nalepit a tím si ještě více zpestřit své prázdniny. Za každých utracených 200 Kč je možné získat 4 samolepky, přičemž kompletní sada jich obsahuje 120.

Ve vybraných balíčcích se samolepkami je pro zákazníky připraveno překvapení v podobě rodinné vstupenky do jedné ze 14 českých zoologických zahrad, nebo na některou z 33 neobjevených památek. Tyto památky letos představil Národní památkový ústav s cílem poukázat na pestrou škálu hradů, zámků, klášterů a architektonických památek, jež zatím zůstávají ze strany návštěvníků nedoceněné. Vstupenky je možné uplatnit až do konce prázdnin, tedy do 30. srpna.

Abyste však nemuseli vsázet jen na náhodu, můžete zkusit štěstí v soutěži o jednu ze tří volných rodinných vstupenek a poukázek na nákup v Albertu v hodnotě 100 Kč.

Nápovědu najdete na stránkách www.prazdninyvjednomkole.cz. Více informací o novinkách a probíhající kampani najdete také na www.albert.cz.

Soutěž probíhá od 6.do 20. července 2014.

Foto: Albert
6. 7. 2014

Výherci:

anda22
ZUTOJAMA
Věra Hofmanová

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

JAKÉ KOUPIT OŘÍŠKOVÉ MÁSLO?

Dobrý den, nemáte prosím doporučení na kvalitní ...

DOPLŇKY STRAVY

Dobrý večer, poradíte prosím jaké doplňky užívat pro ...

KRYT NA TELEFON

Zdravím, kde se dá koupit kvalitní kryt, ale za nějakou ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz