Soutěže

Sbírejte body v Albertu a získejte exkluzivní edici 8 oblíbených večerníčků v knižní podobě

Při příležitosti Večerníčkových padesátin se obchodní řetězec Albert spojil s nakladatelstvím Albatros a Českou televizí, aby společně přivedli děti zpátky ke knihám a čtení. Chtějí toho docílit díky speciální edici osmi oblíbených večerníčků v knižní podobě. Ty lze sbírat ve všech prodejnách Albert za nákupy nad 200 Kč. Nyní máte možnost se také zapojit do soutěže o poukázky na nákup v Albertu.

Pouze v Albertu můžete nyní získat exkluzivní kolekci 8 knížek – Říkání o víle Amálce, Rumcajsova loupežnická knížka, Človíčkova dobrodružství, Káťa a Škubánek, Chaloupka na vršku, Bob a Bobek na cestách, Kosí bratři a Krysáci. Stačí nakoupit zboží v hodnotě 200 Kč nebo si vybrat partnerské produkty viditelně označené v akčních letácích a tím sbírat body. Za 7 nasbíraných bodů bude jedna z vybraných knih vaše. Součástí každé knížky je navíc stránka s osobním věnováním, takže je i vhodným dárkem pro každou příležitost.

Akce platí v supermarketech a hypermarketech Albert od 19. 8. do 22. 9. 2015 nebo do vyčerpání zásob v jednotlivých prodejnách. Pro získání bodů platí cena po odečtení veškerých slev a kuponů za vrácené obaly. Podrobnosti na www.albert.cz nebo na informacích prodejen Albert.
 

Zkuste nyní i vy štěstí v soutěži. Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.albert.cz/detska-knihovnicka

 

Tři z vás, kdo správně odpoví na následující soutěžní otázku, vyhrají dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč na nákup do prodejen Albert.

Soutěž probíhá od 30. srpna do 13. září 2015. 

 

Foto: Albert
30. 8. 2015

Výherci:

opicka
jarka55108
sojakova


Diskuze: příspěvků