Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Anew E-Defence SPF 30

Vnější vlivy jako UV záření, zplodiny, znečištěné ovzduší, vítr nebo mráz způsobují podráždění pleti a zrychlují proces stárnutí až o 80 %.

Anew Clinical E - Defence

Proto společnost Avon uvedla na trh novou kolekci prémiové pleťové kosmetiky Anew E-Defence, která bojuje proti stárnutí způsobené těmito nepříznivými vnějšími vlivy.

 

 
Řada Anew E-Defence od Avonu chrání pleť díky nejpokročilejším antioxidantům ze zeleného čaje a mořských řas. Ty fungují jako přírodní filtry proti UV záření, a brání tak předčasnému stárnutí pleti.

Anew E-Defence obnovuje poškozenou pleť, redukuje, vrásky, barevné nedokonalosti i příznaky dehydratace. Speciální komplex SmartRepair od Avonu podporuje schopnost přirozené obnovy pleti, díky čemuž jsou poškozené buňky snáze nahrazeny. Výsledkem je zdravě vypadající pleť. Díky výtažkům ze sojových bobů bude vaše pleť dokonale sjednocená a hydratovaná.

Jedna z vás, která do konce května nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje ochranný regenerační krém Anew Clinical E-Defence SPF 30 od Avonu. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2014.

Foto: Avon
1. 5. 2014

Výherce:

verus1981………90 kytiček


Diskuze: příspěvků