Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Anew Reversalist

Řada ANEW REVERSALIST nabízí intenzivní péči s technologií Activinol, která viditelně redukuje mikroskopická poškození pleti a projevy stárnutí. Activin – jeden z hlavních obnovovacích peptidů, který se nachází v lidském těle, stimuluje přirozený obnovovací proces pleti, obnovuje ji a omlazuje.

Denní krém Anew Reversalist SPF 25

Denní krém s technologií Activinol, která podporuje tvorbu Activinu. Při pravidelném používání snižuje viditelnost vrásek a barevných nedokonalostí. Díky SPF 25 účinně chrání pleť před nepříznivými účinky UV záření. Pleť vypadá jak znovuzrozená.


Obnovovací noční krém Anew Reversalist

Hedvábně jemný krém dokáže viditelně zlepšit stav pleti na pohled i na dotek. Díky technologii Activinol, která podporuje přirozenou produkci proteinu activinu, napomáhajícího reaktivovat proces obnovy pleti, vypadá pleť svěže a vyhlazeně bez výrazných vrásek.

Jedna z vás může vyhrát balíček Anew Revesalist od Avonu. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Z těch, kteří do konce ledna nasbírají nejvíce kytiček, vybereme výherkyni. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.


Soutěž probíhá od 1. do 31. ledna 2013.

Foto: Avon

Výherce:

martinah……83 kytiček


Diskuze: příspěvků