Sbírejte kytičky a vyhrajte balíček Hydrabio od Biodermy

Léto a letní parna se kvapem blíží a my bychom neměli zanedbávat pitný režim. Dostatek vody potřebuje nejen naše tělo, ale také naše pokožka.

Titulka pro: Sbírejte kytičky a vyhrajte balíček Hydrabio od Biodermy
Zobrazit fotografii v galerii
Hydrabio čístící pěna
Hydrabio čísticí pěna

Zdravá kůže obsahuje asi 70 % vody, z toho 75 % se nachází hluboko v dermis, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Pokud se tento podíl sníží, pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Může být povadlá, reagovat citlivěji, svědit, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

 

Hydrabio čístící voda
Hydrabio čísticí voda

V roce 2003 Peter Agere získal Nobelovu cenu v chemii za svůj objev kanálků v buněčných membránách, přes které se voda a soli dostávají zpět do buněk. Na základě tohto objevu vytvořila BIODERMA řadu Hydrabio pro dehydrovanou pokožku. Patentovala si komplex látek pod názvem patent Aquagenium, který navrací pokožce její ztracenou schopnost hydratace. „Uzamyká“ vlhkost v hloubce a udržuje ji v rovnováze.

 

 

Hyrabio sérum
Hyrabio sérum

Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

 

Suchou a citlivou pokožku očistěte čisticí pěnou nebo čisticím mlékem a pleťovou vodou. Pak ji ošetřete pečujícími přípravky. Lehkým Légère krémem na den a intenzivním hydratačním sérem a výživným Riche krémem na noc.

Více informací najdete na www.bioderma.com/cz

Jedna z vás může vyhrát balíček Bioderma Hydrabio. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Z těch, kteří do konce června nasbírají nejvíce kytiček, vybereme výherkyni. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 30. června 2012

Foto: Bioderma
1. 6. 2012

jajas

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

KÁVA

Ahojky, tak nějak by mě zajímalo, jak máte nejraději kávu? ...

CVIČENÍ

Ahoj, ráda bych si koupila nějakou posilovací lavici. Jen ...

PLENKY

Ahojky :) Holky, používáte některá pleny Bambo Nature? Jak ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz