Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Hydrabio H2O a Hydrabio sérum od Biodermy

Znečištění prostředí, stres a klimatické podmínky každodenně narušují činnost buněk vaší pokožky. Ta nedokáže v hlubších vrstvách tvořit vodu potřebnou pro přirozenou rovnováhu, ani ji udržet na svém povrchu.

Zdravá kůže obsahuje asi 70 % vody, z toho 75 % se nachází hluboko v dermis, kde je důležitým faktorem odolnosti kůže. Pokud se tento podíl sníží, pokožka ztrácí pružnost a pevnost. Může být povadlá, reagovat citlivěji, svědit, objevují se suché šupinky a vrásky v relativně nízkém věku. Tomu všemu lze přitom velmi jednoduše předejít.

Správná hydratace kůže je důležitá nejen pro její vzhled, ale zejména pro správnou funkci. Pokud pleti chybí potřebná vláha, je citlivější, více náchylná k různým chorobným změnám, snadno se na ní množí bakterie, je začervenalá, olupuje se.

V létě ji navíc vysušuje slunce a voda. HYDRABIO, kolekce na dehydratovanou a citlivou pokožku, navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace a pomáhá budovat její vlastní obranné mechanismy. Účinným pomocníkem v letních měsících je Hydrabio micelární voda a Hydrabio sérum od Biodermy. Můžete ho nanést pod opalovací nebo noční krém.

Hydrabio H2O

Hydrabio H2O

Patentovaná biologická složka Aquagenium® stimuluje schopnost kožních buněk vytvářet v hlubších vrstvách vlhkost a udržovat ji na povrchu. Vlhkost je totiž nezbytná pro rovnováhu pokožky.

  • Micely obsažené ve složce dokonale očistí pokožku a odstraní make-up z tváře a očí.
  • Výrobek pokožku zklidní, dodá jí opět pružnost a lesk.
  • Velmi jemný roztok Hydrabio H2O je výborně snášen pokožkou a nedráždí oči.
  • Složení roztoku Hydrabio H2O je hypoalergenní a nezpůsobuje tvorbu komedonů.

 

Hydrabio sérum od Biodermy

Hydrabio sérum

Patentovaná biologická složka Aquagenium® stimuluje schopnost kožních buněk vytvářet v hlubších vrstvách vlhkost a udržovat ji na povrchu. Vlhkost je totiž nezbytná pro rovnováhu pokožky. Velice jemná textura Hydrabio Sérum dodává pokožce pocit svěžesti a hebkosti.

Přípravky Hydrabio seženete exkluzivně v lékárnách.

Více informací najdete na www.bioderma.com

Jedna z vás, která do konce července nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Hydrabio H2O a Hydrabio sérum od Biodermy. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. července 2013.

1. 7. 2013

Výherce:

chalves……………78 kytiček


Diskuze: příspěvků