Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Matriciane od Biodermy

Laboratoire Bioderma vám přináší kompletní anti-age péči pro všechny druhy pleti – řadu Matriciane.

Při hledání ideálního přípravku se Bioderma inspirovala látkami, které se přirozeně nacházejí v pokožce. Aby každé buňce poskytla výživu, kterou potřebuje, ale o kterou s věkem přichází.

Patent MATRICIUM® v Matricianu zaručuje hloubkovou regeneraci pokožky. Matricium® obsahuje 63 biomimetických aktivních složek důležitých pro život buněk a syntézu nového tkaniva.

Řada Matriciane nově přináší 4 výrobky na mimické vrásky, jemné vrásky, hluboké rýhy a na ztrátu pevnosti a elasticity pokožky.


Matriciane Multi-Défense

Revitalizační matrix krém je ideální pro mladou ženu žijící ve městě, která je vystavena zesíleným agresivním vnějším vlivům.

Matriciane Rides

Protivráskový a vyhlazující matrix krém vhodný pro ženu s viditelnými vráskami (35 let a více).


Matriciane Fermeté

Vypínající a vyhlazující matrix krém vhodný pro zralou ženu s viditelnými vráskami a povadlými konturami (45 let a více).


Matriciane Sérum

Intenzivní, regenerační a omlazující matrix sérum.

Jedna z vás může vyhrát Matriciane Sérum od Biodermy. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Z těch, které do konce listopadu nasbírají nejvíce kytiček, vybereme výherkyni. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Foto: Bioderma
1. 11. 2012

Výherce:

hopsmops:………87

 

 


Diskuze: příspěvků