Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte novou vůni Miss Gabriela

Pamatujete si Gabrielu Beatriz Sabatini?

Tenisová hráčka původem z Argentiny byla na konci 80. let jedna z prvních, kdo propůjčil své jméno značce parfémů. Možná znáte některou z jejích cenově dostupných vůní, které se vždy vyznačovaly temperamentními tóny a dokonalým spojením šťavnatého ovoce a květin. Stačí jmenovat například velmi úspěšné Bolero, Magnetic nebo Latin Dance.
 

Miss Gabriela

Nyní můžete vyhrát její novou vůni Gabriela Sabatini Miss Gabriela. Mladistvou ženskou vůni stvořenou pro zvýraznění přirozeného charisma. Živá, radostná a temperamentní vůně, která vás nechá přirozeně vyniknout.

Svěží květinově-ovocná vůně

Hlava vůně je mladá, svěží a přirozená, se sametově šťavnatou malinou, okořeněnou spontánními, jiskřivými akcenty růžového pepře. Srdce kvete radostnou smyslností pivoňky, jasmínu a měkkými tóny otočníku, esencí jejího ženského charakteru. Bohatý základ z cedrového dřeva a pižmových tónů ambry vyzdvihuje charisma a přirozenou jiskřivost.

Složení

  • Hlava: šťavnaté maliny, černý rybíz, růžový pepř
  • Srdce: pivoňky, jasmín a jemné tóny heliotropu
  • Základ: ostružiny, cedrové dřevo, semena – sléz pižmový

Gabrielu Sabatini Miss Gabriela můžete zakoupit v síti parfumerií, drogerií, v hypermarketech a na nezávislém trhu.

Více informací najdete na www.prestigeproducts.cz

Jedna z vás, která do konce října nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje novou vůni Miss Gabriela od Gabriely Sabatiny. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.
Soutěž probíhá od 1. do 31. října 2013.

Foto: Prestige Products
1. 10. 2013
 

Výherce:
 

step…………85 kytiček

 


Diskuze: příspěvků