Sbírejte kytičky a vyhrajte opalovací krém Photoderm KID SPF50+ a ABCDerm Hydratant

Slunce už nabírá na síle, a proto je nejvyšší čas zamyslet se jak chránit pokožku našich dětí. Kromě toho, že nám všem jeho paprsky zlepšují náladu, dokáží být velmi zrádné a nebezpečné. Dětská kůže je na slunci velmi zranitelná. Může dojít k velmi rychlému spálení pokožky a genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.

Titulka pro: Sbírejte kytičky a vyhrajte opalovací krém Photoderm KID SPF50+ a ABCDerm Hydratant
Zobrazit fotografii v galerii

Dermatologové nás varují před nebezpečnými UV paprsky. Kromě škodlivého UVB, které způsobuje rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují sluneční alergie, pigmentové skvrny a mnoho dalších.

 

Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy
Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Melanom je nádor kůže z pigmentových buněk. Už při tloušťce 1mm dokáže zakládat v těle metastázy a v této fázi je již většinou nevyléčitelný. Tento typ rakoviny patří mezi nejhorší a nejzhoubnější. Výskyt této rakoviny v dětském věku je sice velmi malý, ale pokožka vystavovaná slunci bude mít větší sklon ke vzniku pigmentových mateřských znamének, které mohou být zdrojem vzniku kožní rakoviny v dospělosti.

 

ABCDerm Hydratant od Biodermy
ABC Derm Hydratant od Biodermy

Právě proto je důležité používat kvalitní prostředky s vysokým ochranným faktorem. Photoderm KID BLUE je mléko s maximální sluneční UVB i UVA ochranou (SPF50+, UVA 38). Díky tomuto mléku je zesílená ochrana pokožky Vašeho dítěte. Kromě ochranného faktoru SPF 50+ obsahuje patentovaný komplex Buněčné BlO protekce, který chrání tu nejdůležitější část buněk - buněčné jádro a její DNA. Navíc obsahuje látky přírodního původu PEPTID C, které jsou schopné rychle opravit případné poškození.

Dočasné modré zabarvení přípravku po jeho nanesení vás ujistí o správné a dostatečné aplikaci a hlavně bude Vaše potomky bavit! Modré zabarvení rychle zmizí. Přípravek je odolný vůči opakovaným koupelím a je bez parfému.

Po opalování je důležité pokožku zklidnit a hydratovat. Bioderma ABCDerm Hydratant intenzívně zvlhčuje pokožku a posiluje její hydrolipidický film.

Více informací najdete na www.bioderma.com

Jedna z vás může vyhrát Photoderm KID BLUE a ABC Derm Hydratant. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Z těch, kteří do konce května nasbírají nejvíce kytiček, vybereme výherkyni. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 2. do 31. května 2012

Foto: Bioderma
2. 5. 2012

Výherci:
certkova

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Abyste mohla sbírat kytičky, musíte být přihlášena. Po přihlášení najdete na konci každého příspěvku kytičku. Na tu kliknete. Tím ji seberete. Přejeme hezký den, vaše redakce

ODPOVĚDĚT

0

muže mi nekdo poradit kde mam hladat ty kytičky, dekuji

ODPOVĚDĚT

0

Výherce je pod soutěží http://www.mezizenami.cz/clanek/sbirejte-kyticky-a-vyhrajte-anew-dvoufazovou-peci-pro-zpevneni-pokozky

ODPOVĚDĚT

0

Zdravím, výherce z dubna jsem také nenalezla?? Poradí nám redakce? Díky, předem.

ODPOVĚDĚT

0

Prosím je někde na stránkách výherce kytiček z dubna?

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (5 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz