Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte opalovací krém Photoderm KID SPF50+ a ABCDerm Hydratant

Slunce už nabírá na síle, a proto je nejvyšší čas zamyslet se jak chránit pokožku našich dětí. Kromě toho, že nám všem jeho paprsky zlepšují náladu, dokáží být velmi zrádné a nebezpečné. Dětská kůže je na slunci velmi zranitelná. Může dojít k velmi rychlému spálení pokožky a genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.

Dermatologové nás varují před nebezpečnými UV paprsky. Kromě škodlivého UVB, které způsobuje rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují sluneční alergie, pigmentové skvrny a mnoho dalších.

 

Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy

Photoderm Kid SPF 50+ od Biodermy

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Melanom je nádor kůže z pigmentových buněk. Už při tloušťce 1mm dokáže zakládat v těle metastázy a v této fázi je již většinou nevyléčitelný. Tento typ rakoviny patří mezi nejhorší a nejzhoubnější. Výskyt této rakoviny v dětském věku je sice velmi malý, ale pokožka vystavovaná slunci bude mít větší sklon ke vzniku pigmentových mateřských znamének, které mohou být zdrojem vzniku kožní rakoviny v dospělosti.

 

ABCDerm Hydratant od Biodermy

ABC Derm Hydratant od Biodermy

Právě proto je důležité používat kvalitní prostředky s vysokým ochranným faktorem. Photoderm KID BLUE je mléko s maximální sluneční UVB i UVA ochranou (SPF50+, UVA 38). Díky tomuto mléku je zesílená ochrana pokožky Vašeho dítěte. Kromě ochranného faktoru SPF 50+ obsahuje patentovaný komplex Buněčné BlO protekce, který chrání tu nejdůležitější část buněk – buněčné jádro a její DNA. Navíc obsahuje látky přírodního původu PEPTID C, které jsou schopné rychle opravit případné poškození.

Dočasné modré zabarvení přípravku po jeho nanesení vás ujistí o správné a dostatečné aplikaci a hlavně bude Vaše potomky bavit! Modré zabarvení rychle zmizí. Přípravek je odolný vůči opakovaným koupelím a je bez parfému.

Po opalování je důležité pokožku zklidnit a hydratovat. Bioderma ABCDerm Hydratant intenzívně zvlhčuje pokožku a posiluje její hydrolipidický film.

Více informací najdete na www.bioderma.com

Jedna z vás může vyhrát Photoderm KID BLUE a ABC Derm Hydratant. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Z těch, kteří do konce května nasbírají nejvíce kytiček, vybereme výherkyni. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 2. do 31. května 2012

Foto: Bioderma
2. 5. 2012

Výherci:
certkova


Diskuze: příspěvků