Sbírejte kytičky a vyhrajte parfém Avon Dreams

Vzpomínáte si na šťastné okamžiky v dětství, plné her a snění? Pamatujete si vůně, které máte s bezstarostným dětstvím spojené?

Sbírejte kytičky a vyhrajte parfém Avon Dreams
Další 2 fotografie v galerii

Šťavnaté ovoce, které právě dozrálo na horkém letním slunci, opojná vůně louky plné květin i uklidňující, hřejivá vůně bílého dřeva, jak voní v lese po dešti


Cílem bylo vytvořit vůni, která vás alespoň na chvíli vrátí do šťastných dětských let a dá vám zapomenout na starosti všedního dne. Budete znovu bezstarostní, šťastní a budete SNÍT. 


Vychutnejte si koktejl ze svůdně kořeněné švestky, smyslné stolisté růže a hřejivého bílého dřeva. Tak voní sny… AVON DREAMS. 

Avon Dreams

Avon Dreams


Jedna z vás, která do konce září nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfém Avon Dreams. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. To znamená, že poslední týden v měsíci můžete kytičku sebrat v daném měsíci nebo v tom následujícím. Kytička je viditelná pouze po přihlášení. 


Soutěž probíhá od 1. do 30. září 2017.


Foto: Avon


Výherce:

mamaja.....................................78 kytiček

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Milé ženy, v pátek 29.9. se na chvíli 2 x zobrazil nedodělaný článek Jaké jsou vaše dietní slabosti, který se nezobrazil v adminu v přehledu a neměl se zobrazit na webu. Přepnuli jsme ho na příští týden. U toho článku sebralo 100 čtenářek kytičku. Pan programátor všechny tyto kytičky smazal. Znovu se začnou sbírat, až bude článek publikován. U druhého nebyly evidovány žádné kytičky a smazali jsme ho.Přejeme hezký večer, Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

4

Milá redakce, tak teď to vypadá, jako bychom získali kytičky podfukem jen proto, že někdo tyhle kytičky nenašel...systém téhle sbírací soutěže mi připadá hodně zvláštní... možná by bylo vhodné, podrobná, ale opravdu podrobná, pravidla zveřejnit znovu... jak sbírat, a že můžete kdykoliv kytičky umazat a k čemu je karma, a jak soutěžit... jestli se kytičky pohybují během měsíce...abychom všechny konečně tenhle systém pochopily!

ODPOVĚDĚT

0

Článek, který se na chvíli objevil na webu nedodělán, protože se špatně uložil v systému, je naše chyba. Někdo přišel na web, když tam ještě byl, někdo, až když byl smazán. Proto jsme kytičky srovnali na úroveň bez daného článku. Jinak máte pravdu. Na pravidlech zapracujeme. Rovnou celý systém kytiček pan programátor kontroluje. Přejeme hezký den, Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

5

dobrý den, děkujeme za vysvětlení. Je tedy možné, že TO SAMÉ se stalo v pondělí 11. 9., kdy jsme některé z nás NAJEDNOU měly o 2 kytičky méně (viz diskuze níže) a už nám to také tak zůstalo??

ODPOVĚDĚT

4

Děkuji za vysvětlení, také jsem poctivě sbírala a nechápala jsem, kde vzalo těch prvních 5 čtenářek o jednu kytičku navíc poslední den.

ODPOVĚDĚT

0

Ještě dostaneme nějaké informace ke kontrole zítra.

ODPOVĚDĚT

2

Milé ženy, poprosili jsme pana programátora, aby zkontroloval kytičky. Až nám dá vědět, vyhlásíme výsledky. Přejeme krásný den, Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

1

Moc děkujeme:-). Opravdu jsem poctivě sbírala, projížděla všechny články zpětně a měla pořád plný počet kytiček. Až najednou toho 29.9.o jednu míň než těch 5 čtenářek. Kdybych sem nechodila poctivě, každý den, tak bych se o to nepřela:-). Ještě jednou DĚKUJI:-):-):-).

ODPOVĚDĚT

3

Ztráta času na sbírání kytiček, ráno jsem měla jako ostatní 78 kytiček a teď projíždím všechny články a nikde žádná kytička již není, přitom první 4 čtenářky mají o jednu víc, asi se tam započítává i karma.

ODPOVĚDĚT

3

Jsem na tom úplně stejně. A štve mě to:-(. Sbírala jsem poctivě a stejně mám o jednu míň:-(.

ODPOVĚDĚT

5

určitě krásná vůně

ODPOVĚDĚT

7

Krásná vůně, ale tento měsíc mám smůlu, když jsem minulý měsíc sbírala až do konce.

ODPOVĚDĚT

6

jasně, plný počet můžeš nasbírat jen každý druhý měsíc.. :o)

ODPOVĚDĚT

5

Já například mám plný počet kytiček, ale jen díky DATUŘE a TELETOT. Poradily mi, jak na to. Tímto jim ještě jednou děkuji:-).

ODPOVĚDĚT

6

Já jsem od 1.9.2017 mněla také plný počet kytiček, dokonce jsem jeden den byla na prvém místě. Vychytala jsem i kytičky, které byly se starým datumem, bohužel najednou mám o dvě kytičky méně než ostatní i když jsem otevřela všechny staré články. Zřejmě my nebyly kytičky přiděleny. Stále nechápu jak jsou přidělovány.

ODPOVĚDĚT

3

Mě se to stalo minule a Datura mi odepsala-


Ta kytička se může objevit i u článku, u kterého už byla třeba včera, ale že by zrovna tobě jedna chyběla, to možné není, jen špatně hledáš.

Takže podle ní je chyba v té co to hledá-takže podle ní hledáte špatně.

ODPOVĚDĚT

5

I já jsem se o víkendu bohužel propadla 2 kytky :(. A projížděla jsem kde co (vč. tipů, soutěží), několikrát ...

ODPOVĚDĚT

6

Přesně to je i můj problém. Už mě to nebaví a kašlu na sbírání. Škoda času

ODPOVĚDĚT

6

Jsem na tom stějně :o( Od pondělí taky o 2 kytičky méně. Teď v září mi to nevadí, protože CELÝ MĚSÍC jsem sbírala v srpnu, další až zas v říjnu. Nejspíš ty 2 kytičky NAVÍC měly jen kratší trvanlivost, třeba jen několikahodinovou nebo minutovou, no a štěstí měl zrovna ten, kdo byl přihlášen :o)

ODPOVĚDĚT

3

Sbírala jsem poctivě a chybí mi jedna kytička:-(.

ODPOVĚDĚT

2

Takže ne každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění?

ODPOVĚDĚT

2

To se losuje ze všech, kdo má plný počet kytiček, nebo jen z těch 10, které jsou uvedeny v Top 10? Děkuji moc za odpověď.

ODPOVĚDĚT

7

já myslím, že se nelosuje, ale vybírá... je to od redakce napsané přímo pod obrázkem parfému:
Jedna z vás, která do konce září nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfém Avon Dreams. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme

ODPOVĚDĚT

7

taky mi to pomohlo... ale ozon se tady dost naváží zrovna do TELETOT,,, to se mi nelíbí

ODPOVĚDĚT

3

Já myslím, že když na to nebude nikdo reagovat, tak ji to přejde:-). Že ji to přestane bavit:-).

ODPOVĚDĚT

5

mám stejný názor, nejlíp bude nereagovat, ať si píše co chce

ODPOVĚDĚT

1

můžu taky poprosit o typ?co to je?

ODPOVĚDĚT

5

já musela přečíst staré diskuze,ale pochopila jsem systém kytiček ...díky TELETOT a DATURA... to je pravda, jinak to byl chaos.... musíš hodně zpět

ODPOVĚDĚT

5

to je pravda, v diskuzích jsem taky dohledala všechno, co bylo třeba.... jen o karmě jsem nic nenašla, k čemu je dobrá?

ODPOVĚDĚT

3

To bych taky chtěla vědět:-).

ODPOVĚDĚT

6

a některé ty diskuze jsou zajímavé, dá se dobře počíst :-))

ODPOVĚDĚT

6

to je pravda... a občas kouknu i do drbárny

ODPOVĚDĚT

5

zatím mě v drbárně nic nezaujalo, snad ten poslední příspěvek...

ODPOVĚDĚT

4

No taky by mě zajímalo, jestli některá neděláte ty plněné papričky sýrem... děvčata, koukněte na to...

ODPOVĚDĚT

6

není zač :o) Taky jsem to pochopila jen díky diskuzím, radám a vysvětlování ostatních čtenářek :o)

ODPOVĚDĚT

7

datura já s Vámi plně souhlasím.Bohužel vždy se najde někdo nepřející závistivý a pak kolem sebe kope.Myslím,že nemusím chodit daleko.

ODPOVĚDĚT

6

lidé jsou divní, ne každý bere soutěž jako hru... stejně se to pak ještě losuje, jestli to chápu... závistivce moc ráda nemám

ODPOVĚDĚT

5

krásné, ale mě se to ještě nikdy nepovedlo

ODPOVĚDĚT

6

Výhra vypadá úžasně.

ODPOVĚDĚT

2

Souhlasím s Vámi

ODPOVĚDĚT

5

Nádherná vůně...stojí za výhru...

ODPOVĚDĚT

6

jsem tady krátce, ale tady ty vztahy mezi děvčaty moc kamarádské nejsou.... je to závist mezi vámi? Děvčata, nehádejte se přece!

ODPOVĚDĚT

5

vážně je tady nějaká bojová atmosféra, nechápu vůbec o co se jedná

ODPOVĚDĚT

4

Já tady také nejsem dlouho, ale nepřipadá mi, že by tady byly špatné vztahy. Já když jsem se na něco zeptala, tak mi čtenářky odpověděly. Např. o sbírání kytiček, ten systém jsem moc nechápala.

ODPOVĚDĚT

6

doteďka tu dobré vztahy byly:o) Já osobně jsem v srpnové i červencové diskuzi několikrát vysvětlovala, jak to s těmi kytičkami je. Proč jsem to vlastně dělala, když jsem hamoun..??

ODPOVĚDĚT

3

dobrý den mohla by ste mi prosím vysvětlit systém kytiček?každý den tu chodín vše pečlivě čtu sle stále mi nějaké chybí.Děkuji mnohokrát.

ODPOVĚDĚT

7

zkus si prosím přečíst diskuzi u soutěže o parfém z minulých měsíců (je to vždy 1. den v měsíci) - 1. 8. a 1. 7., tam jsme to s Daturou dopodrobna vysvětlovaly.. :o)

ODPOVĚDĚT

4

jděte diskuzí zpět... tam to najdete podrobně

ODPOVĚDĚT

4

Však ano, to jsem myslela. Já jsem nechápala systém kytiček, tak jsem se tady zeptala a hned jsem měla odpovědi od dvou čtenářek(nebo členek):-). Žádná nevraživost nebo nepřejícnost tady není.

ODPOVĚDĚT

5

no mě OZON moc přejícně nepřipadá...

ODPOVĚDĚT

5

to se snaží znechutit každou, která něco napíše do diskuze? Ale nechápu proč, vždyť může psát bez omezení... nebo snad ne?

ODPOVĚDĚT

5

jo ten systém kytiček je divný, četla jsem vaše dotazy a odpovědi a podle toho se orientovala... ale ta nevraživost k diskuzím... má to nějaký vliv na kytičky?

ODPOVĚDĚT

5

tak já bych ho vyhrát chtěla :-)) a kdo by nechtěl?

ODPOVĚDĚT

6

taky bych ho chtěla :-))

ODPOVĚDĚT

7

krásně voní, znám ho od kolegyně, která dělá "Avon Lady"... Já samozřejmě vím, že ho nevyhraju, když jsem vyhrála v červnové soutěži. To dá přeci rozum, aspoň NĚKOMU to jistě dojde. Ale vkládat příspěvky mi snad "ta dotyčná" dovolí... :o):o)

ODPOVĚDĚT

6

Moje vnučka také dělá AVON-Lady a celá rodina si od ní kupuje kosmetiku.
Jsme spokojeni.

ODPOVĚDĚT

3

Tuhle vůni má moje švagrová, krásně voní:-).

ODPOVĚDĚT

5

Avon znám, ale tuhle vůni ne. Už nějakou dobu od Avonu neberu, každé narozeniny a vánoce něco dostanu od dětí a s tím si vystačím. Mají bezva vůně ale krémy mi více d
sedí od MARY KEY

ODPOVĚDĚT

0

muhahaha - ty narážky si nechte od cesty . že jste hamoun jste již všechny přesvědčila . udavte se

ODPOVĚDĚT

6

Jestli se chcete urážet, tak to zkuste soukromě, takhle to nedělá dobrý dojem.

ODPOVĚDĚT

5

souhlasím ... měly by se holky uklidnit a vyříkat si to někde jinde, znechutí všechny kolem

ODPOVĚDĚT

0

To je váš problém

ODPOVĚDĚT

7

to nejsou zrovna vlídná slova!!!

ODPOVĚDĚT

4

překrásný parfém každá žena by ho chtěla mít

ODPOVĚDĚT

4

Určitě, já od Avonu kupuji.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (65 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ODŘENINY

nedávno jsem si pořídila sprej Hemacut na odřeniny a ...

UM

Dobrý den, jaké UM doporučujete? Malý má skoro půl roku a ...

NEDAŘÍ SE OTĚHOTNĚT

Dobrý večer, s manželem se pokoušíme o miminko a nedaří se ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz