Sbírejte kytičky a vyhrajte vůni Today Tomorrow Always my Everything

Máte rádi řadu vůní Today Tomorrow Always?

Sbírejte kytičky a vyhrajte vůni Today Tomorrow Always my Everything
Další 2 fotografie v galerii

Společnost Avon nyní tuto řadu rozšiřuje o novinku Today Tomorrow Always my Everything


Bohatá květinová vůně, která září jasněji, než jakékoli klenoty a luxusní požitky. Je stejně exkluzivní jako růžový diamant. 


Kategorie: květinově-orientální. 

Hlavní složky: bergamot, zázvor, smyslný jasmín, trio růží, čokoládové akordy.

Today Tomorrow Always my Everything

Today Tomorrow Always my Everything


Jedna z vás, která do konce září nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje vůni Today Tomorrow Always my Everything. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. To znamená, že poslední týden v měsíci můžete kytičku sebrat v daném měsíci nebo v tom následujícím. Kytička je viditelná pouze po přihlášení. 


Soutěž probíhá od 1. do 31. října 2017.


Foto: Avon


Výherce:


Bobo....................77 kytiček

DISKUZE K ČLÁNKU

3

Milé ženy, pan programátor při kontrolování sesbíraných kytiček nenašel žádné chyby. Proto jsme se s ním domluvili, že prošel a aktualizoval celé naprogramování systému pro sběr kytiček. Tento měsíc budeme nastavovat platnost kytičky na jeden den. Lépe se to kontroluje. Prosíme vás o pomoc při testování. Když zjistíte nějakou nesrovnalost, napište nám. Budeme sledovat i diskuzi. Rovnou si vyzkoušíte sbírání kytiček s platností jeden den. Společně doladíme pravidla. V měsíci listopadu bude probíhat testovací režim bez odměny. Doladíme všechny případné chyby. Moc děkujeme za vaši pomoc a přejeme vám krásný podzim.

ODPOVĚDĚT

4

Nemám ráda nefér hru - i při poctivém hledání (i tam, kde dle pravidel kytička již být nemůže) se rozdíl navýšil o 2 kytičky

ODPOVĚDĚT

1

Jsem na tom stejně, ztráta času při hledání kytiček, je to tu nespravedlivé, už jsem to vzdala. Také jsem poctivě hledala.

ODPOVĚDĚT

3

Už jsem hledání vzdala, neprávem sebrané kytičky jsem se nedočkala a proč mají tři pořád o dvě víc, mi taky není jasné. Hrát budu, až budou pro všechny platit stejná pravidla.

ODPOVĚDĚT

1

jsem na tom dnes zase stejně, tentokrát už o 2 kytičky méně... tam se ztrácejí a proč někdo je má a někdo ne?? Pan programátor na zjišťování chyby asi stále pracuje...

ODPOVĚDĚT

2

nevyhovovala by mi platnost kytičky pouze jeden den, ale např. 3 dny. Jezdím často na služební cesty a nemohu tak vysedávat u počítače a stejně na pracovním notebooku na soukromý internet nemůžu. Nebo např. o víkendu, kdy jezdíme na návštěvu na celý víkend, pochopitelně bez počítačea a internet v mobilu nemám.

ODPOVĚDĚT

4

To by se vůbec nic nezměnilo, zase by ti, co sbírají do konce měsíce neměli šanci hrát měsíc následující, takže to nic neřeší. Spíš bych byla pro, aby kytičky padaly všem stejně a nestalo se to, co teď, že admin někomu smaže a dalším přidá. Nelíbí se mi to a otrávilo mě to.

ODPOVĚDĚT

2

no, teď už je to asi celkem jedno, jak to redakce vymyslí, podívej se do TOP 10, z nějakých NEVYSVĚTLITELNÝCH (pořád tu nikdo nic nevysvětlil..) má ze včerejška pár čtenářek (večer byly 3, dnes ráno už jen 2) o 1 kytičku navíc :o( :o(

ODPOVĚDĚT

3

Naprosto souhlasím,je to úplně jedno, jak to Bude-Nebude Redakce Řešit-Neřešit ohledně Kytiček-vůbec neodpovídá,jen na něco odpoví co se jim hodí.
Já jsem se dost zde zklamala ohledně redakce a nějaké sbírání kytiček-kde se nehraje fér,už mě přestalo bavit a tak jsem si našla jinou webovou stránku,kde se taky sbírá a vybírá se cena+soutěže+články a veliké +že redakce odpovídá hned.

ODPOVĚDĚT

2

Milé ženy, dle vašich připomínek uvažujeme o změně, že zavedeme platnost kytičky jeden den. Pak byste nemusely vynechávat vždy jeden měsíc. Na druhou stranu, aby to na vás nebyl tlak, že je potřeba sebrat kytičky každý den. Každému vyhovuje něco jiného. Jak to vidíte vy?

ODPOVĚDĚT

2

Já osobně to vidím tak, že je to dobrý nápad:-). Nevím jak ostatní...

ODPOVĚDĚT

2

prosím o informaci ohledně DNEŠNÍCH kytiček. Já nevím, asi už budu schizofrenní, ale ještě před půl hodinou bylo v TOP 10 u všech čtenářek 28 kytiček - 2 nové články dnešní den. Teď má čtenářka na prvním místě 29 kytiček. Já ať znovu hledám jak hledám - všechny články až k 1. 9. (tedy daleko víc, než týden) i všechny Tipy jsem prohledala a tu 29. kytičku prostě nenajdu. Je možné, že se zase NA CHVILKU objevil redakčně ještě nezpracovaný článek a pak zase HNED zmizel..?? Nebo už možná "pro oči" nevidím a jdu hledat potřetí... :o(

ODPOVĚDĚT

1

I mně od pondělka zase 1 chybí :(.

ODPOVĚDĚT

3

já asi mám taky tady něco s očima,že ji nevidím a to jsem články prošla už 4 a Nic,vůbec se zde s kytičkami nic nezměnilo a už mě to nebaví a redakce s tím nic nedělá-nemá to cenu je sbírat

ODPOVĚDĚT

3

Já jsem ráno vzala 2 kytičky a v TOP 10 jsme měly stejně. Vrátila jsem se na stránky a hledala až do půlky srpna . Bohužel nic, ale 2 čtenářky mají 29 kytiček. Dostaneme nějakou odpověď, kde je vzaly?

ODPOVĚDĚT

2

Mám stejný problém, prošla jsem všechno až do srpna a nic.

ODPOVĚDĚT

3

Jsem na tom stejně,1 kytička mi chybí a to jsem prohlédla články až do července a Nic.Doufám,že se dočkáme odpovědi,kde je ta 29 kytička a jakto,že ji některé mají.

ODPOVĚDĚT

2

To by bylo určitě lepší. Pořád čekám, kdy mi admin vrátí tu neprávem sebranou kytičku.

ODPOVĚDĚT

1

možná by to stálo za vyzkoušení, většina z nás stejně chodí na stránky každý den... uvidíme :o)

ODPOVĚDĚT

2

Jedna z nejkrásnějších vůní, která je na trhu.

ODPOVĚDĚT

8

Tak se mi dnes stalo, že jsem odklikla dvě kytičky, ale připsala se mi jen jedna, tak tomu fakt nerozumím.

ODPOVĚDĚT

2

já pořád nechápu jak může někdo za den nasbírat 14 kytiček.Já nasbírám max 3.Ať hledám jak hledám,prostě nejsou.Asi je dávají jen někomu.

ODPOVĚDĚT

3

Už nevím, jak to vysvětlit. Když pooslední týden v minulém měsíci nesbíráš, tak prvního v následujícím měsíci nasbíráš všechny kytky z minula, ty se mažou až po týdnu. Pokud sbíráš až do konce, tak se ti smažou a máš prvního prd, jen ty tři do nového měsíce. Ale abys jich měla 14, tak musíš odklikat všechno, nejen ten aktuální den prvního. Víc to vysvětlit neumím.

ODPOVĚDĚT

6

A já jsem měla včera 14 kytiček, dnes jsem se přihlásila a bylo jich jen 13 :-(.... to je vážně divné. Chtěla jsem také soutěžit o vůni, ale holt mám asi smůlu. Už na nějaké sbírání kašlu, není to férové.

ODPOVĚDĚT

5

Pro: Lenka K., můra... redakce to vysvětluje svým příspěvkem u soutěže- sbírání kytiček-o zářijový parfém takto:

redakce
0
Milé ženy, v pátek 29.9. se na chvíli 2 x zobrazil nedodělaný článek Jaké jsou vaše dietní slabosti, který se nezobrazil v adminu v přehledu a neměl se zobrazit na webu. Přepnuli jsme ho na příští týden. U toho článku sebralo 100 čtenářek kytičku. Pan programátor všechny tyto kytičky smazal. Znovu se začnou sbírat, až bude článek publikován. U druhého nebyly evidovány žádné kytičky a smazali jsme ho.Přejeme hezký večer, Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

3

Dnes článek Jaké jsou vaše dietní slabosti vyšel, ale kytičku u něj měli asi všichni, takže o tu smazanou jsem přišla a nemám šanci ji nikde dohnat. Je to nespravedlivé, nelíbí se mi to, ale to je asi tak všechno, co s tím můžu dělat.

ODPOVĚDĚT

3

To jsem zvědavá, kdy mi admin dodá tu kytku, kterou mi nepprávem sebral, pořád mi chybí a není to moje vina. Už mě to tu nebaví.

ODPOVĚDĚT

2

tady máš odpověď adminek z druhé diskuze z minulého měsíce:
Článek, který se na chvíli objevil na webu nedodělán, protože se špatně uložil v systému, je naše chyba. Někdo přišel na web, když tam ještě byl, někdo, až když byl smazán. Proto jsme kytičky srovnali na úroveň bez daného článku. Jinak máte pravdu. Na pravidlech zapracujeme. Rovnou celý systém kytiček pan programátor kontroluje. Přejeme hezký den, Vaše redakce

ODPOVĚDĚT

3

Dodnes mi kytičky nikdo nesrovnal, pořád mi ta jedna chybí.

ODPOVĚDĚT

3

Děkuji za zprávu, tím se to aspoň trochu vysvětluje :-).

ODPOVĚDĚT

5

Jak čtu,tak já na tom byla stejně-včera 14 kytiček a dnes jen 13 kytiček-je to nějaké divné,už dost dlouhou dobu,ale jedna osůbka mi psala,že není možné,abych měla málo,než ostatní a že taky hledám špatně,přitom nejsem sama,komu se to stává.

ODPOVĚDĚT

6

Souhlasím. I mě se v září stalo, že mi koncem měsíce najednou chyběla kytička vůči top desítce a dlaší den druhá kytička.
Ztratila jsem zbytečně spoustu času, abych poctivě prošla všechny články a to za celý měsíc, i když by se mělo hledat jen týden zpátky. prostě dvě kytičky se vypařily.
Je zbytečné to řešit a stěžovat si.
Škoda, protože mě to tu bavilo.

ODPOVĚDĚT

5

Já tam kytičku měla, odklikla jsem ji, ale ona se mi nezapočítala do celkového stavu, to mi hlava nebere.

ODPOVĚDĚT

7

Tak mi nikdo z redakce neodpověděl ani na mail, tak už nemá smysl hledat dál, škoda měsíc jsem čekala až to půjde znova.

ODPOVĚDĚT

4

je to celé divné, kytička se sebere, pak ji vymažou nebo ji nenačtou... dělají si legraci.... buď je nebo není a ne takové zmatky...vypadá to potom jako podvod

ODPOVĚDĚT

2

Asi to musí být nádherná vůně,kytička není?

ODPOVĚDĚT

4

tuhle vůni znám a je super, ale tento měsíc nesbírám, snad až v listopadu nebo prosinci, podle toho jak chytím ten začátek....pokud se něco nezmění...je to hodně zvláštní systém...

ODPOVĚDĚT

1

Krásná vůně

ODPOVĚDĚT

4

Chtěla bych moc poděkovat redakci za odpověď na můj dotaz emailem:-).

ODPOVĚDĚT

4

I já děkuji redakci za odpověď na prosbu a snad budu mít web už v pořádku...

ODPOVĚDĚT

5

A já na to taky prdím.Poctivě jsem sbírala měla jsem 69 kytiček,poslední týden jsem nesbírala vůbec a dnes?Dnes nemám opět ani jednu kytičku.

ODPOVĚDĚT

3

Bohužel si také všímám, že je to s kytičkami nějak divné...

ODPOVĚDĚT

7

To je nesmysl, v září jsem nesbírala a dnes jsem měla 14 kytek, jako všichni ostatní.

ODPOVĚDĚT

2

To se tedy máte, že máte plný počet kytiček, já jsem prostě o jednu kytičku pozadu od začátku, i když jsem v září sbírala kytičky pouze do 15.9. Procházím denně všechny příspěvky, ale kytička chybí. Raději to neřeším.

ODPOVĚDĚT

6

to je zajímavá vůně

ODPOVĚDĚT

4

Musí to být krásná vůně, ale kytičky nesbírám. Sbírala jsem celé září, plus ty srpnové, z posledního týdne a stejně jsem nakonec měla o jednu kytičku míň než těch prvních pět. Každý den jsem měla stejně jak ty ostatní, až najednou 29 míň o jednu. Tak to pak zase budu zkoušet v listopadu, plus ty z posledního říjnového týdne, ale nevím, jestli se pak do toho počítá i ta karma. Pořádně tomu systému asi nerozumím. A to jsem myslela, že po vysvětlení Datury a Teletot vím všechno:-).

ODPOVĚDĚT

6

Karma se na začátku počítala, ale potom to redakce zrušila, dalo se to našvindlovat.

ODPOVĚDĚT

3

Určitě to musí být hezká vůně.

ODPOVĚDĚT

5

Děkuji redakci za informaci...

ODPOVĚDĚT

2

Nevím, proč jsem u tohoto nového článku neměla kytičku? Přihlášena jsem.

ODPOVĚDĚT

1

U tohoto článku kytička není.

ODPOVĚDĚT

2

aha, a proč neni?

ODPOVĚDĚT

1

Zapomněli jsme ji dát aktivní.

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (53 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz