Schwarzkopf Elite MODEL LOOK 2013 již zná své vítězky

Prestižní modelingová soutěž Schwarzkopf Elite MODEL LOOK zná pro letošní rok své vítězky. První místo za Českou republiku obsadila Eva Klímková, za Slovensko pak Barbora Koláriková.

Titulka pro: Schwarzkopf Elite MODEL LOOK 2013 již zná své vítězky
Zobrazit fotografii v galerii

Slavnostní finále se letos uskutečnilo 4. září 2013 ve Španělském sále Pražského hradu, kde soutěžilo celkem 16 dívek z České a Slovenské republiky. Večerem provázel Leoš Mareš a nechyběly zde významné osobnosti kulturního a společenského života. Některé z nich zasedly přímo v porotě soutěže. Šlo například o čestnou předsedkyni poroty Danielu Peštovou, ambassadorku Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2013 Taťánu Kuchařovou, prezidenta sítě Elite Model Managemennt Vicka Mihaciho, či ředitele soutěže Sášu Jányho, který o finále řekl: „Věřím, že dívky, které zvítězily ve Španělském sále, budou úspěšně reprezentovat obě země i na světovém finále v čínském Shenzenu, které se uskuteční v listopadu“.

Hudebními hosty večera byl zpěvák a herec Ondřej Brzobohatý a operní pěvkyně Patricia Janečková.  Mezi hosty nechyběla topmodelka Elite Pavlína Němcová, Kateřina Sokolová a zástupci českého a slovenského módního průmyslu a showbyznysu jako např. Jitka Schneiderová, Petra Faltýnová, Zuzana Stivínová, Emma Smetana, František Soukup a další. Na finále soutěže se přišel podívat i český olympionik David Svoboda.

V rámci spolupráce a partnerství značka Schwarzkopf ukázala, proč patří mezi uznávané trendsettery. Spolu se Schwarzkopf Professional pečovala pomocí kvalitních vlasových produktů o vlasy soutěžících dívek, a to nejen během castingů a Elite Model školy, ale také před a během národního finále pro Českou a Slovenskou republiku. 

 

Připravila: Zuzana

Foto: Agentura Elite Prague

9.9. 2013

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

SKLO NA MOBIL

Dámy, měla bych dotaz... máte některá zkušenost s ...

ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY

Nemáte zkušenost, jak fungují "univerzální" čistící ...

DÁREČKY PRO DĚTI

Ahoj holky, máte tipy, codětem k narozeninám? Já bych docela ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz