Sex koučing, osobní rozvoj

Mgr. Julie Poupětová

Sex koučing, osobní rozvoj
Zobrazit fotografii v galerii

specializace: sex koučink (sex coaching), life coaching, osobní rozvoj, body & mind

Je první oficiální "sex koučkou" v ČR a propagátorkou tohoto oboru v Čechách i na Slovensku. Již od roku 2007 profesionálně koučuje zejména sexuální i životní problémy svých klientů. Pravidelně pořádá kurzy osobního rozvoje zaměřené na sexualitu i ženskou spiritualitu. Rovněž vede otevřené lekce power Yogy a Viniyasa yogy pro širokou veřejnost společně s víkendovými tematickými semináři.

Vzdělání a praxe:
Absolvovala magisterské studium naa Přírodovědecké fakultě UK, obor klinická imunologie a vývojová biologie. Následně prošla zkušenostmi v nejrůznějších pracovních pozicích v oboru reklama, marketing and promotion, projektový management a poté se společně s prací v lidských zdrojích (HR) začala věnovat koučinku, a to zejména osobnímu koučování (life coaching) a koučování sexuálních a intimních témat.

Rovněž se od roku 1992 věnuje vedení pohybových aktivit pro dospělé (certifikace Power Yoga Academy, IFAA Czech, Step a Bodystyling diplom, Pilates diplom) a od roku 2001 vyučuje převážně power yogu inspirovanou zejména Ashtanga yogou a yogu zaměřenou na rozvoj ženské energie.

Je mezinárodně akreditovaným profesionálním koučem Erickson College a členem ICF (International Coach federation) a v současné době studuje dvě další mezinárodní školy určené pro sex kouče (Sex coach institute a Yoga of Sex akreditovaný IASHS - Institut for Advanced Study of Human Sexuality).

Skype: sex-koucink
www.sex-koucink.cz
www.yogapage.org

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

ŽHAVÉ DRBY

VELKÉ VÍKENDOVÉ SLEVY

Tento víkend a někde i po celý týden připravilo mnoho ...

MATEŘSKÁ ŠKOLA PRAHA

Nevíte prosím o pražské mateřské školce, kde mají ...

HUBNUTÍ

Ahoj holky, máte tip, jak rychle, zdravě a hlavně trvale ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

INZERCE

© 2020, MeziŽenami.cz