Sex koučing, osobní rozvoj

Mgr. Julie Poupětová

Sex koučing, osobní rozvoj
Zobrazit fotografii v galerii

specializace: sex koučink (sex coaching), life coaching, osobní rozvoj, body & mind

Je první oficiální "sex koučkou" v ČR a propagátorkou tohoto oboru v Čechách i na Slovensku. Již od roku 2007 profesionálně koučuje zejména sexuální i životní problémy svých klientů. Pravidelně pořádá kurzy osobního rozvoje zaměřené na sexualitu i ženskou spiritualitu. Rovněž vede otevřené lekce power Yogy a Viniyasa yogy pro širokou veřejnost společně s víkendovými tematickými semináři.

Vzdělání a praxe:
Absolvovala magisterské studium naa Přírodovědecké fakultě UK, obor klinická imunologie a vývojová biologie. Následně prošla zkušenostmi v nejrůznějších pracovních pozicích v oboru reklama, marketing and promotion, projektový management a poté se společně s prací v lidských zdrojích (HR) začala věnovat koučinku, a to zejména osobnímu koučování (life coaching) a koučování sexuálních a intimních témat.

Rovněž se od roku 1992 věnuje vedení pohybových aktivit pro dospělé (certifikace Power Yoga Academy, IFAA Czech, Step a Bodystyling diplom, Pilates diplom) a od roku 2001 vyučuje převážně power yogu inspirovanou zejména Ashtanga yogou a yogu zaměřenou na rozvoj ženské energie.

Je mezinárodně akreditovaným profesionálním koučem Erickson College a členem ICF (International Coach federation) a v současné době studuje dvě další mezinárodní školy určené pro sex kouče (Sex coach institute a Yoga of Sex akreditovaný IASHS - Institut for Advanced Study of Human Sexuality).

Skype: sex-koucink
www.sex-koucink.cz
www.yogapage.org

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

TINKTURA

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz