Volný čas

Show Jana Krause – Karolína Kurková, Richard Müller a Adéla Vinczeová

Modelka Karolina Kurková, zpěvák Richard Müller a moderátorka Adela Vinczeová, rozená Banášová, se představí v Show Jana Krause.

Karolina Kurková 

Patří k nejkrásnějším a nejúspěšnějším českým modelkám. Přestože bydlí v Miami, ráda a často se vrací do Česka. Její synové Noah (2) a Tobin (8) díky tomu dobře mluví i rozumí česky. „Snažím se na děti mluvit česky, moji rodiče na ně také mluví česky, takže kluci s češtinou problém nemají,“ říká Karolina. Během své modelingové kariéry pracovala a stále pracuje pro nejvěhlasnější módní domy. Nejvíce se ale proslavila jako andílek nejznámější módní show Victoria Secret. 

Hrála i v několika filmech, např. v My Sexiest Year s Harvey Keitelem a Amber Valettou nebo v G. I. Joe s Dennisem Quaidem. V listopadu 2008 ji televize El Entertainment Television zvolila jako nejvíc sexy ženu světa, když porazila taková jména, jakými jsou Angelina Jolie, Scarlett Johanson, Gisele Bündchen, Heidi Klum nebo Adriana Lima. V březnu 2006 obdržela cenu neziskové organizace Women Together za její humanitární práci a práci pro charitu. Podobných cen obdržela několik, a to i od jiných organizací. V poslední době se často objevovala v Česku především kvůli unikátnímu projektu o Olze Havlové, který je oslavou svobody, České republiky a češství vůbec. 

Richard Müller 

Populární slovenský zpěvák, který za svou hudební kariéru získal na Slovensku sedm cen Aurel a dva Zlaté sláviky. Skladatel Michal Horáček, dlouholetý Müllerův hudební parťák, o zpěvákovi hovoří jako o umělci, který se stal součástí života celé jedné generace. „To jsou strašně silná slova. Přijde člověk a řekne: Vy jste legenda. To mi přijde divné, mít 56 let a být legenda. Legendami jsou lidé, kterým je sedmdesát a jsou neustále aktivní a skvělí. Na to mám ještě hodně času,“ uzavírá Müller. 

Před rokem spojil své síly s neméně populární Slovenkou, moderátorkou Adelou Vinczeovou, připravili unikátní projekt Ona a On Tour, který je dostal nejen na jednu scénu, ale hlavně na společné turné. Letos v něm úspěšně pokračují. Definuje ho skvělá hudba, prožité texty, jedinečná interpretace Müllerových největších hitů i nových skladeb z alba 55. A samozřejmě i vtipné i vážnější dialogy mezi Adelou a Richardem. „Každý rok se snažím pro fanoušky vymyslet něco nového a netradičního. Přidat do repertoáru nové písně, jiná aranžmá. Nevím, zda všichni vědí, že Adela je moje múza. Je nevyzpytatelná, a to v tom nejlepším slova smyslu, těším se vždy, co na mě na pódiu vybalí. Během vystoupení si povídáme o všem možném. O životě, hudbě, zážitcích… Cílem turné je, aby lidé odcházeli z koncertu nejen hudebně, ale i o poznání bohatší,“ říká Richard. 

Adela Vinczeová 

Nejžádanější a nejvytíženější slovenská moderátorka, držitelka mnoha cen, známá je také díky pěvecké soutěži, kterou před lety moderovala s Leošem Marešem. Vede rozhovory v rádiu, ve Slovenském národním divadle má svou talk show. Letos na jaře se už podruhé postavila za moderátorský pult galavečera Český lev. 

Ze společného projektu s Richardem Müllerem je i po roce stále nadšená: „Máme to štěstí, že se spolu umíme bavit až na takové trochu surrealistické úrovni. Někdy mluvíme o blbostech a tváříme se při tom velmi vážně, což mě opravdu baví. Nepotřebuji si za každou cenu vždy povídat logicky. Miluju, jak se nám s Richardem daří generovat absurdity, které ale samozřejmě mají své téma. Ale tohle se nedá dělat s každým. S Richardem to jde, a proto je pro mě naše společné turné nejen práce, ale i zábava,“ říká Adela. 

Připravila: red.

Foto: Prima


Diskuze: příspěvků