Show Jana Krause – Michal Suchánek, Berenika Suchánková, Martin Lukeš a Romana Albrechtová

Herci Michal Suchánek a Berenika Suchánková, urolog Martin Lukeš a ředitelka rodinné zoologické zahrady Romana Albrechtová se představí v Show Jana Krause.

Show Jana Krause – Michal Suchánek, Berenika Suchánková, Martin Lukeš a Romana Albrechtová
Zobrazit fotografii v galerii

Michal Suchánek a Berenika Suchánková 

Michal je herec, bavič, moderátor a scenárista, působil mj. v Národním divadle, v Divadle F. R. Čecha a Činoherním klubu, popularitu mu přinesl parodický zábavní pořad. Ztvárnil také několik muzikálových rolí, účinkoval v řadě seriálů i filmů. Již osmým rokem vystupuje v improvizační show Partička, která se stala fenoménem – disponuje obrovskou diváckou a fanouškovskou základnou a představení (ať už čistě divadelní či televizní natáčení) jsou vyprodána během několika málo minut. 


Komici z pořadu Partička představují nyní nový improvizační formát – Parta z penziónu. Vzniká ze scenáristické přípravy autorů i improvizace herců, kteří se musí kdesi v krachujícím penziónu na konci světa vyrovnat s přidělenou rolí nebo dvojrolí. Stejně jako v Partičce se i v Partě z penziónu budou pravidelně objevovat hosté. Mezi nimi bude i dcera Michala Suchánka, Berenika. Tu znají diváci už ze seriálu Krejzovi, kde je jednou z hlavních hvězd, a mohou ji také vidět na prknech Činoherního klubu ve hře Sopranistky. „Hra se mi líbí, a to moc. Je to skvěle napsané. Už jen to, že je to napsané pro holky a každá z nich má svoji linku a vývoj. K tomu je to dost vtipné – chytře vtipné,“ říká s nadšením Berenika, která na sobě ovšem pracuje i jako zpěvačka. A dodává, že v tomhle jí její otec Michal Suchánek fandí nejvíc a rád by od ní slyšel vlastní písničky. 


MUDr. Martin Lukeš 

Lékař a urolog, který říká, že pokud erekce trvá déle než 3 hodiny, je vysoké riziko, že penis odumře a přestane navždy fungovat. Naráží tak na trh s přípravky podporujícími erekci, které nejsou na dnešním trhu žádnou výjimečností. „Setkal jsem se s tím například u pornoherců: Ti berou velké dávky viagry a do toho si píchají vazoaktivní látky do penisu. Jakmile erekce přetrvá déle než 3 hodiny, je vysoké riziko, že penis nebude fungovat už nikdy. Když pacient s tímto problémem přijde, je třeba co nejdříve vypumpovat co nejvíce krve z penisu ven,“ vysvětluje MUDr. Lukeš. 


Nicméně dodává, že v dnešní době jsou velkým problémem pro muže hlavně poruchy erekce. „Andrologie, tedy můj obor, se zabývá poruchami erekce, plodnosti a dalšími poruchami pohlavního orgánu soustředěnými na muže. Poruchy erekce jsou dnes velký problém, u mužů od 40 let se objevují až v 50 % případů. Čím je muž starší, tím je ta pravděpodobnost vyšší,“ říká urolog a androlog Martin Lukeš. Přibývá problémů s erekcí i u mužů mladších, ty jsou způsobeny hlavně nižším pohybem, špatnou stravou a tím pádem obezitou. Díky tomu kvete trh s prostředky podporujícími erekci. „Nejde o léky, ale jen o doplňky stravy, to je důležité pacientům vysvětlit. Většinou to má jen minimálně podpůrný efekt, já na to hledím odměřeně. Placebo ale funguje u zhruba 30 %, takže pokud u těchto 30 % zafungují, je to jen dobře. Pokud ale mají pacienti i zdravotní problémy, pak pilulka nestačí a je potřeba přistoupit k léčbě.“ Pokud u muže lékař neshledá problém, partnerku si na pohovor nezve. „Ale některé páry to chtějí řešit společně, to je dobré, protože jim můžeme poradit správný přístup, kterým se může zvýšit délka erekce i její kvalita,“ říká doktor Lukeš. 


Romana Albrechtová 

Majitelka a ředitelka rodinné zoologické zahrady, která se nedaleko Jindřichova Hradce stará o více než 80 zvířat. Začalo to prý pár terárii v obývacím pokoji, posléze se Romana, vystudovaná chovatelka cizokrajných zvířat, s manželem Tomášem, který je chirurg, odstěhovali kvůli zvířatům do podkroví, a jelikož zvířata přibývala, začalo jim v domě a okolí být těsno a manželé Albrechtovi dokupovali další okolní pozemky. Na samotné vybudování areálu padly celoživotní úspory. A protože se stále více lidí ptalo, zda by mohli jejich zvířata vidět, napadlo jednou Romanu, že by sem tam udělala komentovanou prohlídku


Na bázi komentovaných prohlídek funguje dnes už licencovaná zoo do dnešní doby. Ročně ji navštíví přes 36 tisíc návštěvníků. Nyní jsou v zoo Na Hrádečku k vidění drápkaté opice, lvi, hyeny, lemuři, pumy, velbloudi, lamy, klokani, pštrosi, nosálové, mývalové, varani, krokodýli a další. „Naším cílem je především vzdělávat veřejnost a chránit ohrožené druhy,“ říká Romana. A dodává, že se snaží také upozorňovat na problematiku chovu exotických zvířat u nás: „Dnes se hodně mluví o týrání zvířat, ale opomíjí se téma chovu exotických zvířat. Nyní může mít doma například lva nebo hyenu téměř každý. I taková zvířata se nám podařilo zachránit. Například tu máme hyeny, které žily v hrozných podmínkách, klece dva metry na dva metry, plné výkalů, kam jim majitel jen házel krmení.“


Připravila: Katka
Foto: Prima

DISKUZE K ČLÁNKU

6

Na slečnu Bereniku jsem zvědavá. Neznám ji.

ODPOVĚDĚT

5

Také jsem ji neznala, byla jsem zvědavá a je to krásná a příjemná mladá slečna...

ODPOVĚDĚT

0

Krause fakt ne

ODPOVĚDĚT

3

nedívám se mám jiný pořad

ODPOVĚDĚT

3

Jestli se rodina nebude dívat na jiný pořad, tak se kouknu.

ODPOVĚDĚT

11

Dívám se ráda, vždycky je tam nějaký zajímavý host a něco se dozvím.

ODPOVĚDĚT

2

Od té doby co vysílají Partičku, je mi Michal Suchánek protivný. A to jsem ho měla docela ráda.

ODPOVĚDĚT

3

Máte pravdu i já ho měla ráda ted už ne

ODPOVĚDĚT

9

Zajímaví hosté, ráda se podívám...

ODPOVĚDĚT

9

Já také . A ráda.

ODPOVĚDĚT

10

Já si ráda poslechnu všechny. Pan Klaus sice někdy skáče do řeči a nenechá hosta domluvit, ale přesto se dá dozvědět spoustu zajímavého. Na kvalitě pořadu se často negativně podepíše jak je sestříhaný.

ODPOVĚDĚT

4

To je pravda...

ODPOVĚDĚT

8

Na majitelku rodinné zoologické zahrady jsem zvědavá . . .

ODPOVĚDĚT

2

zase trapný Kraus...

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (14 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

IMUNITA U DĚTÍ

Pěkný den, chtěla bych se zeptat zda máte zkušenost s ...

PRODLOUŽENÉ VLASY

Před vánocemi jsem dostala tip na ...

EPILACE NEBO DEPILACE

Holky, chci se zeptat těch co s tím mají zkušenost. Je lepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz