Show Jana Krause: Robert Jašków, Blanka Matragi, Petra Nesvačilová a kapela Jelen

Herec Robert Jašków, módní návrhářka Blanka Matragi, herečka a dokumentaristka Petra Nesvačilová a jako hudební bonus se v Show Jana Krause představí kapela Jelen. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 9. listopadu ve 21.35 na Primě.

Show Jana Krause
Zobrazit fotografii v galerii

Robert Jašków

Herec, kterého diváci znají z televizních seriálů, kde často vystupuje v rolích arogantních chlápků, grázlů nebo drsných policajtů. Záporáky prý hraje rád a myslí si, že je hraje věrohodně, proto je do podobných rolí obsazovaný. V seriálu Cesty domů ztvárnil padoucha, pana P, a přiznává, že jeho postava se někdy neobejde bez reakcí: „Je to fenomén, který jen těžko chápu. I když vás někteří lidé vidí naživo, pořád jste pro ně ten v té bedně za sklem. Několikrát se mi stalo, že dotyčný stojí třeba metr ode mě a volá na kolegu: »Fando, pojď sem, to je on! To je ten Vasil! To je ten pan P!«. A oba pak na mě koukají jako na televizi.“ 


Jeho domovskou divadelní scénou je Švandovo divadlo, kde hraje mj. v inscenacích Je to tu a Závislosti navzdory, které měly nedávno premiéru. Robert je mnohonásobný mistr světa ve woodkopfu a před pár dny titul opět obhájil. Tato sportovní disciplína spočívá v tom, že proti sobě stojí dva soupeři s fošnami na hlavě a snaží se je vzájemně shodit. 


Blanka Matragi

Slavná módní návrhářka a držitelka řady ocenění je jedinečnou osobností české i zahraniční umělecké a návrhářské scény. V roce 1982 v Bejrútu otevřela salón „Blanka Haute Couture“. Za krátkou dobu se její dílna stala vyhlášenou v oblasti celého Perského zálivu. Klientelu Blanky Matragi tvořily především perské princezny a ženy z vyšší společnosti, pro které se stalo prestiží oblékat se do Blančiných nezaměnitelných, do detailu propracovaných rób. Blanka letos slaví 35. výročí své tvorby. Při této příležitosti proběhne 11. listopadu v Praze Gala Fashion Show ELEMENTS 2017. Na této show použije Blanka Matragi nejnovější inovační technologie v materiálech, např. její autorské textilie v 3D efektech s optickými iluzionistickými prvky, také hologram či maping. 


Petra Nesvačilová

Filmová herečka, která byla nezapomenutelná ve filmu Pusinky, jako dokumentaristka slavila úspěch s krátkým dokumentem o Václavu Klausovi Z Borotína až na Sněžku. Teď přichází s kontroverzním snímkem Zákon Helena. Celovečerní dokument, v němž vypovídají členové Berdychova gangu, je podle autorky o podsvětí. „Hlavní hrdinkou, jež celý film rámuje, je Helena Kahnová, která se svým kolegou Tomášem Gregorem odhalila takzvaný Berdychův gang. Před čtyřmi lety jsem točila její portrét a na základě různých rešerší a setkání s lidmi kolem jsem se dostala až ke gangsterům a začala mapovat jejich svět skrz svědomí. Chtěla jsem zjistit, jak tito lidé přemýšlejí,“ říká Petra. Přiznává, že během natáčení měla někdy strach. „Najednou se pohybujete v prostředí, které znáte jenom z knížek, filmů a novinových článků a projedou vámi úplně všechny strachy, jako když koukáte na kriminálku. Všechny ty obavy, které prožíváte s danou postavou, cítíte na vlastní kůži.“ 


Kapelu Jelen uvidíte na konci show

Jako hudební číslo – ještě před pár lety tuto kapelu téměř nikdo neznal. To je ale minulostí! Mají za sebou dva roky koncertování, stovky hodin strávených na zkouškách a na pódiích. A jak říká frontman Jindra Polák, stojí za tím i trocha štěstí – hráli jako předkapela skupiny Divoký Bill, nahráli duet s Janou Kirschner, získali cenu Anděl za objev roku, vyrazili na vlastní vyprodané turné. Kapela si získává své posluchače svým energickým a zemitým zvukem, skvělými melodiemi a bohatými texty. V říjnu vydali svou druhou desku, Vlčí srdce. Singl z desky, skladbu Klidná jako voda, věnoval zpěvák Jindra Polák své dceři a všem ženám. Pochvaluje si také, že sedm členů kapely si vůbec neleze na nervy – drží je pohromadě přátelství. „Sedíme si, fungujeme, společná láska k hudbě je strašně silné pouto, baví nás to, co děláme, milujeme to, není tam důvod, aby tam byla nějaké ponorka,“ podotýká.


Připravila: Katka
Foto: Prima

DISKUZE K ČLÁNKU

6

dnes byl pořad velice krásný a opět zajímavý

ODPOVĚDĚT

3

Na kapelu Jelen se už těším . . .

ODPOVĚDĚT

1

Dobrý pořad

ODPOVĚDĚT

3

Vadí mi, že si pan Kraus dělá z pořadu politickou agitku, dívat se určitě nebudu.

ODPOVĚDĚT

6

Také mám ráda Show Jana Krause

ODPOVĚDĚT

2

Na tento pořad se dívám jen kvůli zajímavým hostům.

ODPOVĚDĚT

3

Těším se na tento pořad, mám Roberta Jaškówa...

ODPOVĚDĚT

1

Mám ráda Show Jana Krause

ODPOVĚDĚT

2

těším se,mám pana Krause a jeho pořad ráda

ODPOVĚDĚT

6

opět samí skvělí lidé,moc se těším

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (10 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnice Lego hýbe celým světem

Stavebnici Lego zná snad každé malé dítě. S touto stavebnicí si stavěli už naši rodiče...

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Nákupy z katalogu: první katalogový obchod slaví 50 let

Od zboží pro domácnost, přes dřevěné chaty, hudební nástroje až po nedostatkové zboží, kterým byla...

Titulka pro: Pro zdravý spánek

Pro zdravý spánek

V posteli trávíme více než třetinu svého života. Je pro nás místem odpočinku, klidu a...

Titulka pro: Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Vyhrajte dárkový poukaz na služby bytového designera

Chystáte se zařizovat nebo rekonstruovat dům či byt? Nebo byste stávající bydlení rádi zmodernizovali? Zasoutěžte...

Titulka pro: Bav se a pomáhej s Oriflame

Bav se a pomáhej s Oriflame

Kosmetická společnost Oriflame, Nadace Terezy Maxové dětem a obecně prospěšná společnost Spolu dětem druhým rokem...

Adventní pohoda s HARIBO medvídky

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je takové symboly,...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX TĚLA

Dobrý večer, jak nejlépe detoxikovat tělo, nemáte ...

ZDRAVÉ SVAČINKY

Zdravím, máte tipy na zdravé svačinky pro dítě (1 rok). ...

NAFUKOVACÍ PANNA

Ahoj nevíte kde bych mohla svému kamarádovi koupit ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz