Silidyn: kouzelný efekt křemíku pro krásné vlasy, nehty, klouby i celý organismus

Kouzelný efekt křemíku pro krásné vlasy, nehty, klouby i celý organismus

Titulka pro: Silidyn: kouzelný efekt křemíku pro krásné vlasy, nehty, klouby i celý organismus
Zobrazit fotografii v galerii

Voda z pramenů

V dobách starého Říma chodívali bohatí měšťané za město do přírody, kde pili čerstvou vodu z pramene, a to i přesto, že již měli ve městech zbudován důmyslný systém zásobování vodou. Už tehdy totiž znali “tajemství”, že pití čerstvé vody přímo z pramene omlazuje a regeneruje tělo. Tento jev si vysvětlovali působením nadpřirozených mocností, dnes ovšem bezpečně víme, že onen blahodárný účinek je vyvolán vysokým přísunem biodostupného křemíku, který vzniká erozí kamene způsobené tlakem protékající vody, tedy pouze přímo u pramenů.

Křemík – opomíjený, avšak pro tělo velmi důležitý prvek

Křemík tvoří přibližně třetinu zemské kůry a spolu s kyslíkem je nejvíce se vyskytujícím prvkem v přírodě. Je také obsažen v živých organismech, jeho funkce v lidském těle však dlouho nebyla objasněna. Až do konce minulého století křemík nebyl považován za důležitý pro zdraví, neboť se v lidském těle vyskytuje v malých koncentracích (zejména v pojivových tkáních). Nyní je známo, že i toto poměrně malé množství křemíku má pro lidské zdraví obrovský význam. I proto je v současné době křemík považován za základní stopový prvek pro lidský organismus nezbytný.

Hlavním problémem křemíku je, že většinu jeho forem v přírodě se vyskytujících živé organismy nejsou schopny vstřebat. Pro živé organismy nejlépe vstřebatelnou formou křemíku je kyselina orthokřemičitá (OSA), která vzniká erozí kamene způsobené tlakem protékající vody. Proto pouze přírodní prameny a studánky obsahují tuto blahodárnou látku. OSA je ovšem ve vodě velice nestabilní, rychle polymerizuje, čímž vzniká opět nevstřebatelná forma. Vlivem moderního zemědělství a chemické úpravy pitné vody kyselina orthokřemičitá téměř vymizela z půdy, povrchových vod i z pitné vody, proto je naše denní strava na tolik důležitý křemík velice chudá.

 

Proč je křemík tolik důležitý?

Křemík, kromě jiných funkcí, hraje v lidském těle zásadní roli při tvorbě keratinu a kolagenu. Keratin je klíčový stavební materiál vlasů, nehtů a vnější vrstvy kůže. Kolagen je hlavní složkou pojivových tkání, které tvoří až 90 % našeho těla, včetně kostí. Křemík je zásadní pro udržování zdravých pojivových tkání při postupném procesu stárnutí.

První příznaky nedostatku křemíku jsou patrné na kůži, vlasech a nehtech. Kůže a vlasy ztrácejí svoji pevnost a pružnost a nehty jsou křehčí a lámavější. Tento jev nastává v souvislosti se zvyšujícím se věkem, a to již od 21. roku věku, kdy přítomnost křemíku v těle začíná přirozeně klesat.


SILIDYN® Rejuvenate

Může pomoci omladit kůži a zlepšovat růst a pevnost vlasů a nehtů. Přidávání biodostupného křemíku ke stravě pomáhá omlazovat kůži a zlepšovat růst a pevnost vlasů a nehtů. Křemík rovněž významně přispívá k udržení pevnosti kostí a pružnosti kloubů a krevních cév.

SILIDYN® je celosvětově novým přípravkem vycházejícím z nejnovějších poznatků. Je speciálně vytvořený tak, aby kombinace látek v něm obsažených celkově regenerovala a omlazovala organismus. SILIDYN® obsahuje patentovanou kyselinu orthokřemičitou ve vysoce stabilní formě, která až po smíchání s vodou přechází v nestabilní, ale nejvíce vstřebatelnou formu křemíku - OSA. Takto dochází k maximálně možnému vstřebání křemíku, což zesiluje všechny zdravotní výhody, jež tento prvek tělu přináší.

Účinky užívání 8-10 kapek Silidynu denně poznáte na zlepšené kvalitě vlasů, nehtů a kůže již během pár týdnů. Slabé a lámavé vlasy se stávají pevnějšími a pružnějšími, nehty jsou pevné a lesklé, pokožka jemnější a hladší. Pro udržení tohoto příznivého efektu doporučujeme pokračovat v dostatečném přísunu křemíku pravidelným užíváním Silidynu.

 

Při pravidelném užívání Silidynu pocítíte všechny tyto rozdíly:

  • Pevnější kosti, pružnější klouby, zdravé krevní cévy a silnější pojivové tkáně
  • Výrazné zlepšení kvality vlasů, nehtů i kůže

 

Abyste tyto výhody pocítili, užívejte Silidyn každý den nakapáním 8 – 10 kapek do menšího množství vody nebo ovocného džusu každé ráno před snídaní. Omlaďte své tělo!

Při objednávání výrobku na e-shopu www.ceemed.cz po uvedení hesla "mezizenami" získáváte automaticky slevu 15% na SILIDYN.

Komerční prezentace
Foto: Silidyn
14.5.2014

DISKUZE K ČLÁNKU

0

Dobrý den, taky to zkusím. Mám po zimě strašnou pleť?

ODPOVĚDĚT

0

bolí mě klouby na prstech,myslíte, že mi SILIDYN pomůže? Prý je to začínající artrosa

ODPOVĚDĚT

0

Dobrý den všem, objednala jsem si Silidyn v akci se slevou na heslo mezizenami.cz a opravdu to funguje :-). Silidyn mi poslali do tří dnů se slevou, jak slíbili. Zatím zkouším každý den, efekt se má projevit po 4 týdnech, tak uvidíme :-)

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

NATAHOVACÍ PLENKY

Zdravím, poradíte jaké koupit natahovací plenky, máte ...

BATOH DO ŠKOLY

Zdravím, poradíte dobrá eshop, kde mají větší výběr ...

POVLEČENÍ DO POSTÝLKY

Dobrý den, za měsíc mám termín porodu a chybí mi ještě ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz