SILIDYN REJUVENATE

Každý z nás přemýšlí, jak omladit svůj organismus. Vyzkoušet můžete SILIDYN REJUVENATE.

Titulka pro: SILIDYN REJUVENATE

Každý z nás přemýšlí, jak omladit svůj organismus. Vyzkoušet můžete SILIDYN REJUVENATE.

SILIDYN REJUVENATE je nový výrobek na našem trhu, který dodá vašemu tělu látky potřebné pro zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožky, ale také pojivových tkání, kloubů a šlach uvnitř organismu.

Obsahuje stabilizovanou kyselinu orthokřemičitou, jakožto optimální zdroj nezbytného křemíku, neboť kyselina orthokřemičitá je pro lidský organismus nejsnadněji vstřebatelná.

První příznaky nedostatku křemíku se běžně ukazují na zhoršení kvality pokožky, vlasů a nehtů; a to již od 21. roku věku. Kůže a vlasy ztrácejí svou pevnost a pružnost a nehty se snadno lámou. V průběhu zvyšujícího se věku hladina křemíku stále více klesá. Doplnění příjmu kyseliny orthokřemičité může obnovit ztracenou rovnováhu a blahodárné účinky křemíku pro lidský organismus. Přidávání křemíku ke stravě ozdravuje kůži a nehty a zlepšuje růst a pevnost vlasů. Křemík je rovněž považován za pomoc při tvorbě nových kostních buněk a také brání lámavosti kostí; může tedy působit i jako prevence a léčba osteoporózy, kterou jsou ohroženy hlavně ženy.


Křemík také hraje důležitou roli při tvorbě keratinu, hlavní stavební složky pro vlasy a nehty, a kolagenu, což je nejdůležitější látka pojivových tkání tvořících klouby, šlachy i cévy v organismu. Kvůli věkem omezené schopnosti vstřebávání křemíku a celkovému nedostatku biodostupného křemíku ve stravě, organizmus není schopen vytvářet dostatek kolagenu a keratinu. Silidyn, ve formě snadno vstřebatelných kapek, pomáhá podporovat a regenerovat buňky přímo tvořící keratin a kolagen.


Silidyn Rejuvenate tak omlazuje organismus zevnitř a tyto projevy jsou velmi patrné i navenek ve zlepšení kvalitě vašich vlasů, nehtů a pokožky již po několika týdnech užívání. Kromě kyseliny orthokřemičité Silidyn Rejuvanate obsahuje také další pro lidský organismus blahodárné složky: MSM, zinek, bor, OPC, mangan a selen.

Při objednávání výrobku na e-shopu www.ceemed.cz po uvedení hesla "mezizenami" získáváte automaticky slevu 15% na SILIDYN.

 

Komerční prezentace
Foto: www.silidyn.cz
1. 4. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Pokusnz gadget

Pokusnz gadget

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky...

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz