Sleva měsíce: Depilace cukrovou pastou za poloviční cenu ve Studiu Bořislavka

V březnu 2014 pro vás ve studiu Bořislavka připravili akční nabídku depilace cukrovou pastou. Každá druhá depilace je za poloviční cenu, a toto platí i pro každou další depilaci.

Titulka pro: Sleva měsíce: Depilace cukrovou pastou za poloviční cenu ve Studiu Bořislavka
Zobrazit fotografii v galerii

Sladká depilace

Depilace cukrovou pastou je tradiční depilační metoda pocházející z Orientu, kde je využívána již po tisíciletí. U nás je tato metoda stále oblíbenější, a to zejména pro svou šetrnost k pokožce, dlouhotrvající efekt a přírodní složení. Ve Studiu Bořislavka používáme cukrovou pastu hlavně díky vlastní osobní zkušenosti, dál předáváme jen to, s čím máme vlastní dobré zkušenosti.

 

Výhody depilace cukrovou pastou

Cukrovou pastou dochází k trhání celých chloupků i s kořínkem, a to díky tomu, že se chloupky trhají po směru růstu, čímž je zamezeno jejich přetrhávání těsně pod kůží, jako se tomu stává u depilace, kdy dochází k trhání chloupků proti směru růstu (např. u vosku). Díky tomuto postupu nedochází k tak častému zanícení a kůže zůstává delší dobu hladší. Cukrová pasta nepřilne během procedury ke kůži, ale k chloupkům, čímž je eliminováno riziko poranění kůže stržením svrchní vrstvy kůže (k čemuž může snadno dojít např. u vosku). Zároveň s sebou cukrová pasta bere i odumřelé buňky kůže, čímž působí podobně jako peeling a díky tomu je pak pokožka hebká a jemná. Po její aplikaci navíc chloupky dorůstají pomaleji a jsou slabší. „Sladká“ depilace je vhodná pro všechny části těla, ideální je i pro depilaci citlivých míst, např. obličeje, intimních partií i podpaží.

 

Bez růžových brýlí …

Je třeba říct, že se nejedná o metodu zcela bezbolestnou. Je třeba brát v úvahu, že při této metodě dochází k vytrhávání chloupků i s kořínky, což se ve většině případů bez mírné bolesti neobejde. Hladká kůže bez chloupků po dobu i několika týdnů je odměnou za chvilkové nepříjemné pocity.

 

Vlastní cukrová pasta

Ve Studiu Bořislavka pracujeme s cukrovou pastou vyrobenou v České republice z českých surovin – pouze cukru a vody, bez použití konzervačních látek, barviv a dalších nežádoucích přísad. Vzhledem ke svému složení nedráždí kůži a riziko alergií je velmi nízké. Díky tomuto složení je také velmi jednoduché odstranění zbytků pasty po depilaci z pokožky (či oblečení), a to omytím vodou.

 

Studio Bořislavka

Studio Bořislavka také nabízí kosmetické ošetření všech typů pleti kvalitní bylinnou kosmetikou Hildegard Braukmann vyráběnou přímo v Německu, dále líčení pro různé příležitosti a poradenství v oblasti barvové typologie. Relaxovat je možné také při absolvování některé z masáží, např. detoxikační medové masáži, anticelulitidní masáži pro formování postavy, masáži pro uvolnění či indické antistresové masáži hlavy.
Studio Bořislavka jako vzdělávací a relaxační studio nabízí rovněž celou řadu jazykových,

 

zájmových a dalších kurzů.

Více informací a kontakt pro objednání najdete na www.studioborislavka.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Studio Bořislavka
19. 3. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

DETOX ORGANISMU

Trpím lupénkou, takže potřebuji pravidelný detox ...

POSÍLENÍ IMUNITY U DĚTÍ

Prosím o zkušenost, radu, čím posilovat imunitu u dětí.

BATOH NA OBJEDNÁNÍ

Zdravím, poradíte prosím na jakém e-shopu vybrat batoh do ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz