Sleva měsíce: Depilace cukrovou pastou za poloviční cenu ve Studiu Bořislavka

V březnu 2014 pro vás ve studiu Bořislavka připravili akční nabídku depilace cukrovou pastou. Každá druhá depilace je za poloviční cenu, a toto platí i pro každou další depilaci.

Titulka pro: Sleva měsíce: Depilace cukrovou pastou za poloviční cenu ve Studiu Bořislavka
Zobrazit fotografii v galerii

Sladká depilace

Depilace cukrovou pastou je tradiční depilační metoda pocházející z Orientu, kde je využívána již po tisíciletí. U nás je tato metoda stále oblíbenější, a to zejména pro svou šetrnost k pokožce, dlouhotrvající efekt a přírodní složení. Ve Studiu Bořislavka používáme cukrovou pastu hlavně díky vlastní osobní zkušenosti, dál předáváme jen to, s čím máme vlastní dobré zkušenosti.

 

Výhody depilace cukrovou pastou

Cukrovou pastou dochází k trhání celých chloupků i s kořínkem, a to díky tomu, že se chloupky trhají po směru růstu, čímž je zamezeno jejich přetrhávání těsně pod kůží, jako se tomu stává u depilace, kdy dochází k trhání chloupků proti směru růstu (např. u vosku). Díky tomuto postupu nedochází k tak častému zanícení a kůže zůstává delší dobu hladší. Cukrová pasta nepřilne během procedury ke kůži, ale k chloupkům, čímž je eliminováno riziko poranění kůže stržením svrchní vrstvy kůže (k čemuž může snadno dojít např. u vosku). Zároveň s sebou cukrová pasta bere i odumřelé buňky kůže, čímž působí podobně jako peeling a díky tomu je pak pokožka hebká a jemná. Po její aplikaci navíc chloupky dorůstají pomaleji a jsou slabší. „Sladká“ depilace je vhodná pro všechny části těla, ideální je i pro depilaci citlivých míst, např. obličeje, intimních partií i podpaží.

 

Bez růžových brýlí …

Je třeba říct, že se nejedná o metodu zcela bezbolestnou. Je třeba brát v úvahu, že při této metodě dochází k vytrhávání chloupků i s kořínky, což se ve většině případů bez mírné bolesti neobejde. Hladká kůže bez chloupků po dobu i několika týdnů je odměnou za chvilkové nepříjemné pocity.

 

Vlastní cukrová pasta

Ve Studiu Bořislavka pracujeme s cukrovou pastou vyrobenou v České republice z českých surovin – pouze cukru a vody, bez použití konzervačních látek, barviv a dalších nežádoucích přísad. Vzhledem ke svému složení nedráždí kůži a riziko alergií je velmi nízké. Díky tomuto složení je také velmi jednoduché odstranění zbytků pasty po depilaci z pokožky (či oblečení), a to omytím vodou.

 

Studio Bořislavka

Studio Bořislavka také nabízí kosmetické ošetření všech typů pleti kvalitní bylinnou kosmetikou Hildegard Braukmann vyráběnou přímo v Německu, dále líčení pro různé příležitosti a poradenství v oblasti barvové typologie. Relaxovat je možné také při absolvování některé z masáží, např. detoxikační medové masáži, anticelulitidní masáži pro formování postavy, masáži pro uvolnění či indické antistresové masáži hlavy.
Studio Bořislavka jako vzdělávací a relaxační studio nabízí rovněž celou řadu jazykových,

 

zájmových a dalších kurzů.

Více informací a kontakt pro objednání najdete na www.studioborislavka.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Studio Bořislavka
19. 3. 2014

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

inzerce

ŽHAVÉ DRBY

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Kde by se teď na poslední chvíli dal ještě zařídit ...

SVATEBNÍ DAR

Ahojky, hledám nějaký dobrý obchod nebo e-shop kde mají ...

OPAKUJÍCÍ SE ZÁNĚT MOČOVÝCH CEST

Prosím poraďte co pomáhá na vracející se záněty ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz