Soutěže

Sleva týdne – soubor DVD Lexikon pro moderní čarodějky

Každá žena si přeje být svobodná a neomezovaná ve svých pocitech, silná ve své ženskosti – tedy krásná, sexy, zajímavá, sebejistá. A síla každé ženy pramení z hluboké znalosti sebe a svých tužeb a z umění dosáhnout svých cílů. Jenže ne každá z nás ví, jak na to. Jak tedy můžeme jednoduše probudit a používat své vrozené vlastnosti a nadání? Jak se zbavit zbytečných strachů, obav, zajetých stereotypů a naučit se žít spokojený život?

Inspirací pro každou z nás může být postoj moderní čarodějky, která ovládá základní umění života. Představte si, že se na sebe ráno dokážete podívat do zrcadla a i nenalíčené se pochválíte za svou krásu, protože uvidíte, jaká ve skutečně jste. Na šéfa, který vás samoúčelně prohání, se budete dívat shovívavě jako na „malého kluka“, kterému do dospělosti ještě chybí dlouhá cesta. A když zatoužíte po lásce, budete přesně vědět, jaký by měl váš partner být a co musíte udělat proto, abyste své štěstí co nejdřív našla. Přesně takhle jedná čarodějka a takové dary v sobě máte i vy.

Není se čeho bát. Jde jen o to si říci: „Ano, chci se naučit používat své schopnosti v plné míře.“ Rozhodnout se je první krok, při dalších krocích vám může být průvodcem naše DVD, díky kterému odhalíte poklady ukryté v každé z vás. DVD lexikon vás naučí odhalit v sobě schopnosti věštců, jasnovidců, léčitelů a vizionářů. V každé z nás totiž dřímá mocná čarodějka.

Soubor DVD Lexikon moderní psychotroniky

POKLADNICE SCHOPNOSTÍ A ENERGIE UMĚNÍ RELAXACE, MEDITACE
Unikátní metoda vám ukáže, jak využít a zlepšit svoji intuici, získat energii a umět odpočívat. Základ Lexikonu je vstupní brána k našim schopnostem.

POHLED DO BUDOUCNOSTI UMĚNÍ VĚŠTIT
Budete schopné odhalit vlivy, které vám brání ve splnění snů, přání a tužeb. Najděte způsoby, jak svých cílů dosáhnout s pomocí kyvadla, karet či koule nebo virgule.

DŮM VZTAHŮ UMĚNÍ LÁSKY, VZTAHŮ A SEXU
Odhalíte síly, které vás ovládají ve vztazích.

LABORATOŘ ZDRAVÍ UMĚNÍ LÉČIT
Pomocí této metody dokážete u sama sebe urychlit klasickou léčbu a zdravotním problémům předcházet. Naučíte se diagnostikovat sebe i druhé v nižším stavu vědomí.

GALERIE ILUZÍ UMĚNÍ SEBEPOZNÁNÍ & VIRTUÁLNÍ DŮM
Poznejte své zapomenuté vzpomínky a bolavé zážitky. Naleznete tak úlevu a východisko ze současných problémů. Teprve beze strachu se můžete vydat vstříc svým přáním.

Tento týden můžete využít naši slevu týdne a koupit si soubor DVD Lexikon moderní psychotroniky za 1 000 Kč místo původních 1 745 Kč. Stačí na e-shopu www.kodava.cz vyplnit do poznámky heslo mezizenami.

Foto: archiv firmy
26. 3. 2012


Diskuze: příspěvků