Volný čas

Slunce v Blížencích: nastává čas navazování nových kontaktů

Sbírání kytiček

20. května vstupuje Slunce do znamení Blíženců. Blíženci představují dvojčata. Jedním z jejich klíčových principů je spojení. Symbolizují komunikaci, myšlení, zvídavost, ale i náladovost a povrchnost.

Toto aktivní a společenské znamení vás udrží v pohybu. Blíženci podněcují k objevování nových věcí. Prozkoumejte pořádně své město. Určitě najdete novou zajímavou kavárnu nebo obchod s oblečením. Nastává čas komunikace a navazování nových kontaktů. Uvolněte uvízlou energii, která blokuje vaše vztahy.

Beran

Čeká vás rušný měsíc. Poznejte lidi ve svém okolí. Během tohoto období můžete poznat nového přítele nebo spolupracovníka.

Býk

Je čas trochu zpomalit a odpočinout si. Měli jste plno nápadů. Uveďte aspoň jeden do praxe. Je načase vytvořit si plán a postupovat systematicky.

Blíženci

Proberte se a užívejte si svou sezónu. Jste středem zájmu. Pokud přemýšlíte o změně vzhledu, směle do toho. Věnujte se svým snům. Jejich realizace vám přinese úspěch.

Rak

Potřebujete si odpočinout a dobít baterky. Pokuste se eliminovat stres a tlak okolí. Vyjasněte si své nejbližší vztahy a pokud v některém z nich panuje napětí, je nejlepší doba na jeho uvolnění.

Lev

Pro vás nastává období spolupráce a týmového ducha. Využijte možnosti digitálních technologií na maximum. Nesnažte se být nejlepší a uvidíte, že při dobré spolupráci s ostatními uspějete.

Panna

Buďte ambiciózní a nepodceňujte se. Inspirujte se těmi nejlepšími a nebojte se jim konkurovat. Myslete na všechny, kteří vám pomohou. A nezapomeňte je ocenit a pomoc jim oplatit.

Váhy

Máte chuť někam vyrazit. Pokud nemůžete, začněte si aspoň plánovat dovolenou. Zkoumejte místa, která se vám líbí. Užijte si volný čas objevováním nových zajímavých míst ve vašem okolí.

Štír

Máte chuť flirtovat. Nezapomínejte, že to, co vy považujete za hru, můžou ostatní brát vážně. Nakonec možná potkáte někoho zajímavého, kdo vás zaujme. Najděte si čas také na své finance a hledejte možnosti, jak je optimalizovat.

Střelec

Toto období přeje vašim vztahům. Ty se začínají prohlubovat. Nebojte se toho. Pokud jsou trochu napjatější, neutíkejte a věnujte čas vyřešení problémů. Je to nepříjemné, ale vyplatí se to.

Kozoroh

Vrací se vám energie a chuť do práce. Využijte toho a začněte se hýbat a pečovat o sebe. Vyrazte do přírody, nakupte si zdravé potraviny, ukliďte si, věnujte se všem úkolům.

Vodnář

Dost bylo odpočívání. Oblékněte si něco hezkého, vytvořte zajímavý make-up a vyrazte do společnosti. Ve vzduchu je nejen jaro, ale také láska. Tak si to užijte.

Ryby

Pomalu se přepínáte do domácího režimu. Ukliďte si. Podívejte se, co byste chtěli upravit. Najděte si čas na své nejbližší a užívejte si společné chvíle.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Wildzzz Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků