Volný čas

Slunce v Kozorohu: klade důraz na tradice a posiluje kariéru

Sbírání kytiček

V pátek 22. prosince vstoupí Slunce do znamení Kozoroha a zároveň nastane zimní slunovrat.

Období Kozoroha vítá zimu, klade důraz na tradice a posiluje vaši kariéru. Stanovte si své cíle a dejte si ambiciózní předsevzetí. Trochu vás může brzdit retrográdní Merkur.

Následující čtyři týdny budete pragmatičtí a efektivní. Materiálně zaměření Kozoroh rád dává. Naštěstí mu také vládne Saturn, který pohlídá, aby se štědrost neposunula do oběti.

Beran

Sezóna Kozoroha vám přinese úspěch v práci. Teď si samozřejmě užívejte svátky se svým nejbližšími. Důvěřujte nápadům, které se vám rodí v hlavě. V novém roce je můžete začít realizovat.

Býk

Vy budete toužit po změně a dobrodružství. Sice toužíte po dobrodružství, ale potřebujete mít plán. Takže až vás napadne něco vzrušujícího, dobře si to naplánujte. Pak si to užijte.

Blíženci

Pro vás přichází období lásky. Věnujte se svému partnerovi a společně si následující týdny užijte. Pokud jste nezadaní, příležitosti k romantickému seznámení se nastkytnou.

Rak

Vylezte ze své ulity a rozvíjejte své vztahy všeho druhu. Romantickými počínaje, přes přátelské až po ty obchodní. Vaše šance na úspěch se zvyšují při vzájemné spolupráci.

Lev

Vy se zaměřte na své zdraví. Svátky lákají ke konzumaci alkoholu a sladkostí, ale zkuste se trochu ovládat. Snažte se hýbat a dostatečně odpočívat. Potřebujete dobít baterky.

Panna

V následujících týdnech budete hvězdou večírků. Budete sršet charismatem a půvabem. Nebojte se trochu odvážněji obléknout a nalíčit. Užijte si pozornost ostatních.

Váhy

Vám bude nejlépe v teple vašeho domova. Připravte si pohodlné místo a podívejte se, co jste chtěli zhlédnout v televizi. Pokud zatoužíte po společnosti, pozvěte někoho na návštěvu.

Štír

Užijete si společnost a budete si rádi povídat. I když je to dobrý nápad, dejte si pozor, ať neprozradíte i to, co je lepší nechat si pro sebe. Nechcete přeci, aby se někdo chytnul vašeho nápadu.

Střelec

Užijete si období oslav a večírků. Nezapomeňte i trochu odpočívat a načerpat energii. Kontrolujte své finance a zkuste vymyslet způsob, jak zvýšit své příjmy. Nebo alespoň utrácejte s rozvahou.

Kozoroh

Přichází vaše sezóna, tak si jí pořádně užijte. Buďte trochu sobečtí a nic si nevyčítejte. Užívejte si chvíle s partnerem. Pokud svou drahou polovičku teprve hledáte, buďte otevření.

Vodnář

Po náročném roce potřebujete restart. Až opadnou vánoční oslavy, najděte si čas pro sebe. Odpočívejte, přemýšlejte o budoucnosti. Vše dokončete a ukliďte. Tím se připravíte na hladký začátek nového roku.

Ryby

Při večírcích a oslavách se cítíte jako ryba ve vodě. Nastává období přesně pro vás. Buďte spontánní a nic moc neplánujte. Určitě budete mít krásné fotky na sociální sítě.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků