Volný čas

Slunce v Raku 2024: nasvítí naše nejcennější vztahy

Sbírání kytiček

20. června začíná sezóna Raka. Jde o znamení, které má velký vliv na rodinu, domov a emoce. Jeho vládcem je Luna. Symbolizuje výjimečnou empatii, mateřskou péči a nové možnosti. Člověku dává značnou citlivost, živou fantazii, ale někdy také málo odvahy a lenost.

Když se Slunce ponoří do tohoto citlivého znamení, ukáže každému jeho vřelou stránku. Nasvítí naše nejcennější vztahy. Připravte gril, nakupte dobroty a prožijte čtyři týdny se svými nejbližšími. Nezapomeňte, že občas potřebujete i čas jen pro sebe.

V lásce buďte otevření a vřelí. Pozor na přehnané emoce. Od toho máte přátele, abyste se vypovídali a uvolnili.

Beran

Přestaňte tolik pracovat a věnujete se svým nejbližším. Pokud potřebujete vypnout, vyrazte třeba na návštěvu k sourozencům nebo rodičům a nechte se opečovávat.

Býk

Vaše popularita stoupá. Tolik pozvánek, a tak málo času. Vyzkoušejte nové aktivity, poznávejte nové lidi. Nezapomínejte na své nejbližší. Najděte si čas aspoň na krátký telefonát.

Blíženci

Začněte se více soustředit na práci. Toto období přeje novým možnostem. Aktualizujte své profily na sociálních sítích a sledujte pracovní nabídky kolem sebe.

Rak

Nechte za sebou veškerou úzkost nebo pocity viny. Odstraňte veškerou negativitu. Proč byste si nemohli užít příjemnou masáž nebo vyrazit na výlet. Dělejte si radost.

Lev

Uvolněte se a zamyslete se. Potřebujete zpracovat obtížné emoce. Pomohou vám přátelé nebo klidně terapeut. Svěřit se můžete i deníku. Vyzkoušejte meditaci a snažte se uvolnit své myšlenky.

Panna

Uvolněte se a bavte se. Lákají vás umělecké aktivity. Vyrazte do ulic na trhy nebo na festival. Upravte své sociální profily, vdechněte jim originalitu.

Váhy

Vyrazte mezi lidi. Rozvíjejte svou kariéru i společenské vazby. Jedno souvisí s druhým. Buďte přátelští a otevření a všechno půjde jako po másle.

Štír

Vyrazte ven a prozkoumávejte svět. Zlepšete své dovednosti a rozvíjejte své podnikatelské aktivity. Poznávejte nové věci a věřte si.

Střelec

Věnujte se svým financím. Přemýšlejte, co můžete podniknout, abyste zvýšili své příjmy. Vaše nápady by se mohly zrealizovat. V tomto období se také zvýší vaše erotické touhy.

Kozoroh

Období Raka u vás vládne vztahům všeho druhu. I těm partnerským. Můžete se cítit trochu unavení či přecitlivělí. Najděte rovnováhu mezi odpočinkem a prací i dostatek času na své nejbližší.

Vodnář

Cítíte se trochu unaveni. Je načase nastartovat zdravý životní styl. Zařaďte více pohybu a zdravou stravu. Uspořádejte si pracovní věci a dokončete všechny resty. I to vám pomůže se uvolnit.

Ryby

Čeká vás romantické období. Budete středem pozornosti. Kupte si něco nového na sebe a prozkoumejte svůj šatník. Překvapte svého partnera nečekaným gestem a užívejte si společné chvíle.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků