Volný čas

Slunce ve Štíru 2023

Sbírání kytiček

23. října vstoupilo Slunce do znamení Štíra. Do 22. listopadu máme sezónu Štíra. Je to období, ve kterém se slaví 31. října Halloween a 2. listopadu jsou dušičky. Využijte toto období a zavzpomínejte na své blízké, kteří už nejsou mezi námi.

Sezóna Štíra se pojí s obdobím, kdy se dny zkracují a noci se prodlužují. Ze stromů opadává listí a vzduch je studený a „štípe“. Začínáme se více držet doma. Uvědomíme si, že je v pořádku se bát. Ukliďte si doma a vyhoďte vše, co vám už neslouží. Stejně tak si uvědomte, které vztahy už nefungují.

V sobotu 28. října nás čeká zatmění Měsíce v Býku. Je to poslední zatmění v ose Býka a Štíra. To přináší období změn a transformací. Je čas vhodný na přemýšlení, co se vám přihodilo od prvního zatmění v této ose v listopadu 2021. Můžete si poznamenat, co vyšlo najevo tři dny před a tři dny po zatmění.

8. listopadu vstoupí Venuše do znamení Vah. Toto období bude nakloněno romantice, financím a estetičnu. Můžete cítit větší rovnováhu.

13. listopadu nás čeká novoluní ve Štíru, které nám umožní dostatečnou regeneraci. Po změnách, které přineslo zatmění v Býku si udělejte čas a v klidu se rozlučte se vším, co jste během nich propustili. Nové začátky je někdy potřeba trochu prošťouchnout, tak naberte sílu, vystupte ze své komfortní zóny a pusťte se do toho.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: Stephanie Warner, chaninicholas.com, stylecaster.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků