Volný čas

Slunce ve Vodnáři: nabízí možnost vyniknout

Sbírání kytiček

Vodnář nám nabízí možnost vyniknout v davu, a přitom využívat naplno výhody spolupráce. Připojte se k lidem, kteří sdílejí stejné cíle. Pomohou vám podpořit vaše silné stránky. Najděte ty správné spojence, se kterými dokážete velké věci.

Vodnář vám pošle spoustu dobrých nápadů. Všechny si je nejdříve napište. Pak je pořádně promyslete. Některé se mohou zdát až šílené.

Vodnář je znamením přátelství a popularity. S pravidly už má trochu problém. Vyzdvihněte v každém spolupracovníkovi to nejlepší, probírejte postupy a sdílejte nadšení. Nebojte se ani umělé inteligence. Jednou tu už je, tak se jí naučte také používat.

V lásce se nebojte popustit uzdu fantazii. Zbavte se předsudků a zkoušejte nové věci. A věnujte se svému partnerovi. Společné zážitky váš vztah prohloubí.

Beran

Vaše mysl pracuje v módu všichni za jednoho a jeden za všechny. Zdokonalte se v technologiích a upravte své sociální sítě. Snažte se maximalizovat své výnosy a nezapomínejte na lásku.

Býk

Zaměřujete se na svou kariéru a máte ambiciózní cíle. Nebojte se jich. Začněte je uvádět do pohybu. Jasně si je definujte a pusťte se do jejich plnění. Nebojte se a nastavte si laťku vysoko.

Blíženci

Sezóna Vodnáře je tím správným obdobím pro vaše sny. Dovolte své fantazii, ať vám přehraje všechny své nápady. Teď neřešte, jak jsou realistické. Něco z toho se určitě povede.

Rak

Vy toužíte po hlubokých a oduševnělých spojeních. Vyhněte se skupinovým setkáním a věnujte čas svému partnerovi. Pokud jste singl, můžete potkat toho pravého.

Lev

Toto období přeje vašim vztahům. Ať už jde o ty pracovní nebo intimní. Máte tendenci hodně dávat. Zamyslete se nad tím, které vztahy si zaslouží váš čas. Máte trochu méně energie, tak s ní neplýtvejte.

Panna

Cítíte se unaveni a tušíte, že je načase, abyste se o sebe začali více starat. Začněte se hýbat a upravte svůj jídelníček. Nezapomeňte také odpočívat a chodit včas spát.

Váhy

Pomalu hledáte chuť vrhnout se zase do práce. Ustupte od všeho trochu stranou, abyste získali nadhled. Popřemýšlejte, co a kdo vám už v životě nedělá radost. Uvolněte prostor pro nové věci.

Štír

Nejlépe se budete cítit doma s rodinou. Věnujte čas zvelebování svého domova a pozvěte na návštěvu své příbuzné. Nebo vyrazte vy za nimi. Případně jim můžete alespoň zavolat.

Střelec

Je načase věnovat se opět svým přátelům. Můžete i nějaké nové poznat. Správná komunikace vás posune ve všech oblastech vašeho života. Nemusíte všechno zvládat sami. Řekněte si o pomoc.

Kozoroh

Cítíte dostatek energie a sebevědomí. Měli jste spoustu nápadů a jejich realizace bude trochu náročnější. Bude vyžadovat více práce a soustředění. Podívejte se i na svůj rozpočet. Které výdaje by se daly omezit?

Vodnář

Máte za sebou emocionálně náročné období a můžete si konečně trochu vydechnout. Opět uchopíte věci do svých rukou a budete připraveni čelit novým výzvám. Podívejte se na své cíle a pusťte se do jejich naplňování.

Ryby

Začněte se věnovat více sami sobě. Zpomalte. Udělejte si pořádek ve věcech i doma. Přemýšlejte, které věci už vám nedělají radost a zbavte se jich. Načerpejte sílu, než začne vaše sezóna.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj fotografie: Freepik

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků